Slušivá těhotenská moda. Existuje vůbec?

sisstin
24. únor 2007

Tak jsem začala projíždět nějaké ty stránky s těhul oblečením a všechno mi přijde strašně hnusné 🙄 a když už je věc, která by se dala..tak topík stojí 1500 Kč 😠 mám odpor např. k "lacláčům", těhulka v tom vypadá jak tlustej krtek 😝 neví některá nějakou prodejnu, kde by měli fakt pěkný topíky, tílka a šatičky? 😀

adkag
26. únor 2007

Iga, tie su krasnucke, take veci somj veru este nepozerala, ked to poslu na dobierku,to je super.

Kristi, dakujem za skusenosti, mozno vyskusam nieco kupit. nechapem, preco to nemozu posielat na dobierku.

lejla77
26. únor 2007

adkag:
ja som si odtial objednala nohavice na traky od jednej babenky a dve bluzky od druhej babenky - a vsetko mi prislo - a veci su v dobrom stave. Tiez som platila dopredu. Ja len odporucam. 😎

peha
26. únor 2007

ja som sa do nejakeho 6. - 7. mesiaca obliekala celkom fajn, ale teraz ked uz mam to brusko obrovsky velke, uz mi je vsetko jedno a stale nosim len jedny cierne mencestraky a rozne tricka. kaslem na bluzky a podobne, ale to je i tym, ze som uz stale doma. a pravdu povediac, vzdy som sa tomu branila, ale najlepsie sa citim v pyzamovych gatiach, nic netlaci a hlavne mimi ma pohodlie.

ale vseobecne skusenosti, rozne - akonahle sa nieco predava ako tehu tovar, je to hned min. o polovicu drahsie, ale da sa vyberat uz lepsie ako pred rokmi. osobne som bola spokojna s niektorymi guelle tehu vecami, pekne, aj cenovo pristupne.

adkag
26. únor 2007

no prave ze tie tehu veci su dost drahe a vyuzitelne len par tyzdnov, mesiacov. preto nechcem za to davat vela penazi,radsej si kupit od niekoho lacnejsie.
Lejla, vdaka za skusenosti, uz som to aj zaplatila,tak uvidim,co bude, potom vam dam vediet 🙂

zabka132
26. únor 2007

ja som si párkrát objednala z mimibazáru a zatiaľ vždy bez problémov. A vecičky mi prišli ako nové a za štvrtinové ceny.

pessy1
28. únor 2007

Včera jsem si koupila pár těhotenských kousků v LITEXU v Litomyšli.Ceny jdou.Kouknete na Litex na net.Prochodila jsem toho mnoho a tohle bylo nejlepší.Mají toho tam spoustu a i některé věci nejsou v katalogu a naopak. 😖

katika1
28. únor 2007

Babule, nechodíte náhodou niektorá nakupovať do Maďarska? My sa chystáme v sobotu do Gyoru, ale netuším, či a kde tam sú nejaké obchody s tehu vecami..
Ale počula som, že v Maďarsku sú lacnejšie..

ramzesa
28. únor 2007

Ja som si kupovala netehu oblecenie vacsej velkosti, pretoze sa mi nic u nas dostupne nepacilo alebo bolo na mna prilis velke (kedze som toho vela nepribrala ) alebo prilis drahe. 😒 Alebo nieco som si zohnala v Tescu vo vypredaji. 😅

adkag
28. únor 2007

babenky tak ja som si v pondelok objednala na mimibazaru tuniku, zaplatila a dnes mi uz aj prisla postou, toje ina rychlost 🙂

kikinka
28. únor 2007

ja zijem v usa a tu teda nie je zieden problem s tehotenskym oblecenim , da sa zohnat uplne vsetko a ceny su taktiez rozne. to ma strasne zaujima ci su u nas doma specializovane predajne len pre tehotne...

adkag
28. únor 2007

kikinka,su specializovane predajne pre tehotne,ale nemavaju vacsnou nejaky moc siroky vyber a veci su drahsie jak normalne.

myschka
28. únor 2007

ahojky holky jen jsem vám chtěla napsat, že jsem teď byla v Orsay spíš se jen tak kouknout a nakonec jsem si koupila tři super kousky. Nejsou sice primarně určený pro těhulky ale teď je ta móda delších věcí a triček nabíraných pod prsy takže ideál a to já mám opravdu velké břiško na 24tt. Myslím, že je to moc slušivé 😎 😎 😎

sisstin
autor
28. únor 2007

já už to budu muset začít nějak řešit, jelikož jsou mi malé všechny kalhoty 😠

kristi
28. únor 2007

adkag, no vidis..ani to nebolelo,co?

myschka
28. únor 2007

jo kalhoty mám sice už koupené, takové ty s nápletem přes bříško ale jsou spíš až na jaro. Já zatím nosím pořád svoje původní, měla jsem skoro samé bokovky a přes boky zatím nepřibírám. 😵 Ale to příjde. Já se těším na léto, budu chodit v šatičkách. 😀

myschka
28. únor 2007

jo a iga: já mám uplně tu samou rychlozavinovačku za 129,- růžovou s žiravkama. Taky z MMB jen si teď přesně nemůžu vybavit od koho ale najdu to.

nisa
28. únor 2007

ahoj krásky
mne sa to už pomaly kráti a nakúpila som zopár šikovných využiteľných tehu handier- nachodila som sa ale myslím že som to zvládla slušne 🙂 zajtra poprosím manžela nech ma pofotí a hodím to na bazár tak sa potom mrknite. Doposiaľ nemám problém obliecť si svoje bedrovky- moc som nepribrala ale verte, rozopínanie gombíka pri kačdom sadaní Vás postupne prestane baviť. S tehu oblečkom to netreba preháňať, ja som pracovala do 8 mesiaca a vystačila som si kombináciou tehu a normál vecí.

miss
28. únor 2007

mne vystacili jedne tehu nohavice na cele tehu 🙂 sa mi zdalo zbytocne do toho investovat až v nejakom 30 tt som ich zacala nosit, inak klasicke bedraky až do konca tehu ako pise nisa s vetrovkou to je už horsie v poslednych mesiacoch to už velmi cez brusko zapnut nejde 😝 tak som využivala xxlku.

xsipm04
28. únor 2007

Ahoj holky, k tomu mimibazárku, já jsem si tam objednávala zatím jen od dvou různých mamin. Vždycky jsem se nejdřív podívala, jaké jim tam někdo napsal reference. Obě chtěly penízky dopředu, ale přišel mi balíček s krásnými oblečky, které odpovídaly popisu (objednávala jsem víc věcí najednou, nechtělo se mi platit za jednu věc plus 30 Kč poštovné, takhle se mi těch 30 Kč rozdělilo na víc věciček 🙂 U té první objednávky jsem teda váhala, taky nerada posílám peníze dopředu, ale bylo to asi 250 Kč, tak jsem si řekla, že jestli mi to nepošle, tak jsem o ty penízky přišla, holt budu poučenější, ale je to jen 250, takže to nějak přežiju. Na druhou stranu, většina maminek tak prodává průběžně a kdyby jim tam někdo napsal špatnou referenci, tak už by si od nich asi nikdo nic neobjednal, tak si říkám, že by jim to asi za to ani nestálo.

xsipm04
28. únor 2007

Iga: No, já si tu noční košilku asi objednám, ale taky se docela bojím, aby to nebyl nějaký nepoužitelný hadr. V nejhorším bych asi ty zášivky zašila 🙂 Ještě mě napadlo, že bych si koupila nějakou levnější hezkou košilku na ramínka, ty bych zepředu přešmikla a předělala bych si je na knoflíček. Ale nevím, jestli jsem až tak šikovná, aby se mi to podařilo 😀

lil
1. bře 2007

Holky jukněte se tu...Je to spíš inspiračka 😀 http://www.blesk.cz/Clanek70622.htm

pucik
2. bře 2007

ahoj holky, pořád mi všichni říkali, že jsem nepřibrala a najednou jsem se fakt nevešla vůbec do ničeho, tak jsem vyrazila na nákup. Koupila jsem si skvělý kalhoty, takový bavlněný těhu v H a M, sice stáli 899 Kč,ale s tím holt musíme počítat, jsou fakt suprový, strašně příjemný na tělo a vypadají i celkem přirozeně, tak zkuste zabrouzdat při lovu do těchto končin, hodně štěstí 😀

macanet
2. bře 2007

lil, to máš pravdu, že je to spíš inspiračka, s mým platem a teď i naschopenkou fakt supr ceny 😀 Stejně tak Tveret, líbí se mi tam moc sportovní moda, ale kde na to brát?Zatím mám jedny těhu kalhoty a kombinuju s tričkama a zaplaťpánbůh za bokovky, ty by mi mohli taky dlouho vydržet.Jinak ta moda pro maminky je docela mazec, když už se mi něco líbí,je to drahý ☹

morusa
5. bře 2007

Pro ty ,co mají v plánu pořídit si nějakou normálnější kojící podprsenku a ne ty hrůzy, co se prodávají, doporučuji: www.emanuela.cz Maj tam i opravdu pěknou. 😉

mammy
17. bře 2007

ahojte mamulky a tehulky 🙂 nasla som inzerat v jednom nemenovanom casopise pre buduce mamicky a nie len pre rodicov, ze sa predavaju saty pe tehotne aj v DS, skusali ste niekto?

dhav
18. bře 2007

Ahoj těhule, bezvadná těhu módaje v NEXTu, je pravda trošku dražší, ale velmi slušivá a nikdy se mi nestalo, že by mi něco nesedělo a jinka na MMB je to super, tam jsem si koupila džíny a teď čekám ještě na dvojekaťata plátěné ny jaro/léto....
Je super, že si s maminkou lze za poštovné věcičky vyzkoušet a když nesedí, tak je bezproblémů vrátit...super, že vůbec něco takového existuje....

bertik
18. bře 2007

Ahoj maminy,
já byla z těhotenský módy taky zděšena. Ale super je, že se teď nosí dlouhá trička, takže se snažím kupovat si takové věci, které užiju i po porodu. Jinak jsem si teda taky už pořídila těhu - kalhoty v "Céáčku" a mám z nich docela radost. Tak přeji příjemný lov za oblečením 😀

sisstin
autor
18. bře 2007

já si koupila dvě těhu věci..už se mi vůbec nelíbí..takže jsem se rozhodla, že si žádné kupovat nebudu...o odchodím to normálně ve svých věcec 😀

zuzka_majko
19. bře 2007

sistin aspon si sa nevrhla na nakupy ako ja 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru