Těhotenská móda, výbavička. Most a okolí

klara.t
11. srp 2009

Prosím, poraďte mi, kde na mostecku seženu těhotenskou módu? Vůbec nevím, kam tady zajít. Ani kde jsou obchůdky s výbavičkou pro děti. Bydlím tu krátce a už mi jsou malé kalhoty ☹

klara.t
autor
12. srp 2009

Opravdu tu není nikdo z Mostecka? To přeci není možný ☹

kocciccka
17. srp 2009

Těhotenskou módu, snad jedine v centrálu v CA. Já jsem kupovala přes internet. A výbavičku pro děti seženeš v Mostě tady http://www.beruskakocarky.com a nebo http://www.detatko.org/ Přeji hezké nakupování.

martulikk
21. srp 2009

Ahoj, tak na těhotenskou módu v Mostě rovnou zapomeň ☹ V mosteckém CA nemají vůbec nic, byla jsem pěkně naštvaná, když jsem obešla kdeco a nakonec nikde nic... Pár těhu věcí jsem si nakonec koupila v Praze v HM i CA, tam mají velký výběr (ať už těhu oblečení, tak věciček pro mímo) - jestli máš možnost, zajeď si do Letňan, na Zličín nebo Černý most 😉 Jinak já jsem si koupila normální kraťasy a kalhoty se širokým pasem a šňůrkama v Tescu nebo Reserved.

Obchůdky s dětskou výbavičkou v Mostě jsou: Klokánek (pod výborem, je až vzadu kousek od finančáku), pak to Děťátko (vedle hospody u Rytíře, jsou tam moc milí a ochotní, mají tam hromadu kočárků, tak můžeš i v reálu omrknout), další obchod je v tom nákupním centru vedle Intersparu - myslím, že to je Pompo (je to tam docela velké, taky určitě něco vybereš), no a poslední je ta Beruška (u Kahanu, když půjdeš od autobusové zastávky až téměř dozadu, tady mají také hodně kočárků k omrknutí a ostatního dětského zboží též, paní majitelka je moc příjemná paní, jenom bohužel zaměstnává 2 takové fakt ne moc příjemné ženské 😒 ) - já sama jsem v Berušce nakupovala přes net a pak jsem si pro věci do obchodu jen dojela, ale i to mi stačilo k tomu, že tam nakupovat teda už nebudu...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru