Těhotenské oblečení. Co nosíte?

bublinka
14. srp 2006

Ahojky těhulky,
právě začínám 21.tt a bříško už se dere na svět 😉 tak začínám řešit, co na sebe. Zatím jsem si koupila jen jedny těhu kalhoty, které mají posunovací pas na knoflíky a jsou to džíny s trochou elastanu. Stály asi 1450,- Kč. Jsem s nima moc spokojená, ale chce to něco na střídačku. Co nosíte vy, nebo jak kombinujete oblečení? Kde nakupujete. Všechny ty obchody se značkovou těhu módou jsou dost drahé... máte některá nějaký tip...? 😵

zonja
14. srp 2006

ahoj
právě teď řeším na netu stejný problém prolezla jsem několik obchodů, abych se dostala do obrazu. první těhot. jserm nějak neřešila. malý se narodil v červenci a tak jsem většinu odchodila do práce v šatech. ale letos v zimě, nevím v čem vylezu ven. v šatech bych asi umrzla na hodinové procházce s klukem.
takže asi vyhrají tepláky a jedny drahé těhotenské kalhoty. nebo oteplováky pro objemné muže 😀
v čem jsi chodila do teď? v šatech? já už teď nezapnu žádné kalhoty a to jsem v 14tt?

ladunka
14. srp 2006

Já jsem během těch veder nosila bavlněnou sukni o dvě čísla větší než mám normálně, koupila jsem ji za čtyři stovky v normálním obchodě, a střídala ji s lněnými dlouhými kalhotami, které jsem si zavazovala pod bříškem (půjčené od kamarádky). V HaM v Letňanech jsem si koupila dvoje těhudžíny, oboje dohromady cca 2.500,- Kč, jedny s laclem a jedny s pružným pasem. Pracuju sice v bance a džíny bych nosit neměla, ale když se to dá dohromady s pěknou košilí, ze které vykukuje bříško v tričku, vypadá to slušně, a myslím, že v tomhle oblečení to už do konce října doklepu. Regulérní těhuhalenku mám jednu, těhutričko taky. To nosím mezi lidi a často peru, a na chalupu a mezi kamarády nosím velká nebo manželova trička.

anavka
14. srp 2006

Ahoj holky, tak já mám všehovšudy 2 těhotenský věci tj. džínovou sukni s laclem a halenku. Jinak nosím ještě 2 kalhoty, které jsem nosila před otěhotněním, akorát je mám tedy hodně pod bříškem, 1 jsou lněné na tkaničku v pase, takže se dají regulovat a ty druhé mi dřív byly o trošku větší v pase, nosila jsem do nich pásek. A co jsem si ještě koupila bylo pár elastických triček, ale ne speciálně pro těhotný, spíš větší velikost než jsem si kupovala normálně. Ty těhotenský věci mi připadají strašně drahý a je to na chvilinku...............

kacabacka
21. srp 2006

a co se takhle holky poptat známých, jestli nevědí o někom, kdo by prodal těhotenské oblečení. Nebo v supermarketech jako je Delvita, nebo Albert, jak je tam nástěnka prodám-koupím, jsem si občas všimla inzerátů, to samé i s oblečením pro miminka, taky když z nich odrostou, tak je maminky prodávají, nebo taky různé inzeráty v časopisech pro maminky a pro ženy. Myslím, že oblečení by mělo být celkem zachované protože je mamky moc dlouho nenosí a u miminek ještě víc....rychle z toho odrostou a je poměrně levné.

ivet
21. srp 2006

Ahoj, já mám přímo těhotenského oblečení taky jen pár kousků - a to většinou od kamarádky, která mi to levně prodala.
Jinak lovím v sekáči a v takových těch levných krámcích typu "vše za 199" atd....nějak se mi nechce utrácet hromadu peněz za oblečení, které nosím půl roku.
Kalhoty na léto jsem řešila plátěnýma v pase na gumu s tkaničkou - a nosí je pod bříškem. Teď na chladnější počasí má dvoje džíny (jedny od té kamarádky, jedny ze sekáče za 300,--) a nějaké kalhoty ještě k tomu....a trička nosím spíše norální, jen větší velikosti, než dříve....

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
hata
21. srp 2006

mám nějaké těhu oblečení tak mi napište do IP 😉

leniik1
25. zář 2006

Ahoj holky já hledám taky nějaký dobrý obchod s těhu oblečením za dobrou cenu hlavně laclové sukně a kalhoty.

zany
26. zář 2006

Já jsem si koupila jedny těhu džínové šaty s laclem a v těch se těď cítím nejpohodlněji. Jinak jsem si koupila větší trička, která stáhnu přes břicho. Pak mám ještě ušité jedny černé kalhoty, které mají v pase gumu a ještě takové pásky na stáhnutí a nebo povolení. Jinak si budu muset pořídit něco teplejšího na zimu...

miss
26. zář 2006

Ja som vcera u čínaka videla kraasne riflicky na traky, žial to bol modny kusok pre netehtone chcela som sa do nich vtrepat ale bolo to dost napraskane 😀 😝 boli svetlucko modre, ale blbost na nich bola, že boli tristvrtove co s nimi teraz na zimu?Ja mam len jedne tehotenske z Tesca za 799 hore na velku gumu cez brusko a potom stale nosim jedne klasicke rifle akosi ich este dopnem z New Yorkera Fishbone su z makšej rifloviny elastickej tak sa da a vcera som si kupila jedne sice na gombiky nohavice ale mali po bokoch gumu tak sa trochu natahuju bedraky za 339 u cinaka, zhanam tehu rifle v nejakej rozumnej cene ale akosi sa mi nedari v Maderne sa nich nevysolim 1700 korun nemam na to.

miss
26. zář 2006

jéminecku ja že co mi nesedi 😀 😀 😀 a ja som sa dostala na ceský modrý konik 😀 😀 namiesto sk som zadala cz chichichi ale vidim že aj tu funguje moj nick a heslo jééééj

tyna
26. zář 2006

Já sem se zatim vybavila péřovou vestičkou vel.XL aby nám bylo teplo na zádíčka a bříško, kalhoty mi snad ještě nějakou dobu vydrží a pak jsem koukala na stránky tveret mají tam docela pěknou modu a neni to až tak drahý 😉

leniik1
26. zář 2006

Tyno dívala jsme se na to tveret modely mají pěkné ale ceny pořád kolem 1500kč za rifle nebo laclovou sukni je pořád hodně. ☹

luciass
26. zář 2006

zkusila jsem mrknout na tehulky cz a nejsou tam tak spatne ceny 😉

leniik1
26. zář 2006

Luci ceny jsou dobré ale velikosti jen do 42 😅 škoda, na slony nic 😝 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
macu.k
2. říj 2006

Ja jsem si koupila jedny tehotensky kalhoty za 1400, ty jsem zacala poradne vyuzivat az ted a pres leto jsem mela jedny XL laclovy saty od vietnamcu za 200 a jinak jsem se jeste vesla do svych sukni nebo kratasu. Jeste ze uz je podzim, protoze ted uz bych se do toho rozhodne nevesla ani s brichem a hlavne pres stehna... 😒

leniik1
2. říj 2006

Gedren já tam taky chodím a mám z tama laclovou sukni 😉
Macu a ťamani taky prodávají laclové sukně? 😕 U nich jsem nic neviděla takovýho.

lakpet
2. říj 2006

Ahojte,já si nechala ušít kalhoty, stáli s poštovným 920,-. Zkuste kouknout na lirap.cz a vybrat tam.Taky se mi nechtělo dávat za nov kalhoty 1500,-, zvlášť když na mně není nic vidět a to jsem v pátým měsíci. 😖

macu.k
2. říj 2006

leniik1: ja teda nevim jestli se tomu primo rika laclova sukne, jsou to proste obyc. saty s laclem, tady je v lete nosila skoro kazda tehule, mrkni do myho alba, tam je mam na sobe 😉

leniik1
2. říj 2006

Jo takové jsem si teď od jedné maminy koupila ale manžestrové, třeba nějaké taky ještě najdu někde u ťamanů.To bych byla ráda.

macu.k
2. říj 2006

Ja jsem rada, ze jsem si je koupila, nosila jsem je cely leto, i kdyz ze zacatku mi byly dost velky a ted v zari uz hooodne tesny. Ale za 200 Kc - parada! 🙂

terkaz
2. říj 2006

ahoj ja jsem nekoupila v sekaci dvoje kalhoty a moc pekne veci maji i v C&A 😉 takze jsem vybavena 😀 uzje nosim i kdyz mijsou jeste velke 😉

leniik1
2. říj 2006

Jo to je skvělá cena! Já za ně teď dala 500kč a to byly z mimibazaru. 😉

lamia
2. říj 2006

Já jsem dneska nakoupila v tveretu,(kalhoty,triko a super pončo - to budu nosit i po mimi) abych měla něco slušnějšího, jinak mám jedny těhu džíny po kámošce, ale ta je o dost vyšší, tak si na ně drobet šlapu 😀 Zbytek nějak pořeším z oblečení co mám, nebo koupím nějaké laciné v sekáči nebo bazaru,všechno je to děsivě drahé,na to jak dlouho to budu nosit... 😖

lusilka
3. říj 2006

Ahojky,ja jsem si koupila jedny kalhoty v C&A a druhy takovy sportovnejsi v H&A tak snad mi to vystaci. 😉 No a tricka nejak kupuju kde se da 🙂

mori
25. led 2007

Já si kupovala těhu oblečení v obci Krchleby - je to mezi Mladou Boleslaví a Nymburkem. Paní to šije a sama prodává (má v domě prodejnu). Různé velikosti a super ceny. Koupila jsem si tam kalhoty 880,- , druhé kalhoty 870,- a těhu triko 580,-. Jsem s tím moc spokojená. Pokud si něco vyberete a nebude správná velikost, paní je ochotná to upravit nebo ušít nové. Pokud bude mít někdo zájem, tak písnu do IP přesnou adresu.

sylvar
26. led 2007

Ahojky, já jsem nyní v 19tt+1, bříško mi roste, ale asi si nebudu kupovat vyloženě těhotenské oblečení, zdá se mi to dost drahé. asi si koupím nějaké "natahovací" šaty, jeansy nosím bokové, takže jsou pod bříškem a nevadí mi.

baruna
26. led 2007

Termín porodu mám v půlce března - takže oblečení jsem už řešit musela. Hned na začátku těhu jsem si koupila v Tveretu džíny. Sice byli drahé (něco kolem 1600,-), ale nosím je celé těhu, protože se dají krásně upravit podle velikosti bříška. Takže si myslím, že to vyhozené peníze nebyli. Třička jsem si koupila těhu jen 2 v Litexu za cca 350,- Kč. Jinak jsem si koupila trička v HM - úplně obyčejná, ale dlouhá. Dobře se dá nakoupit i v CA a jsou to věci, které se dají nosit i po porodu. Jinak na zimu doporučuju kalhoty s takovým tím všitým bříškem. Alespoň mě je to příjemnější než mít kalhoty pod pupkem. A hlavně je mi teplo na bříško. 😉 Bundu jsem naštěstí řešit nemusela, zatím obléknu jednu svoji sportovní a pod ní nosím ještě svetr.

zuzankafi
26. led 2007

Ahojky!Já jsem si nechala asi ve čtvrtém měsíci ušít od kamošky tři těhotenské sukně. Jednu manžestrovou lacláčovou( tu jsem na sobě měla jednou), pak dvě normální s tou gumou na bříšku (ty jsem měla na sobě tak desetkrát max). Pořád jsem měla totiž malé bříško, takže jsem oblekla staré věci. Teď, téměř před porodem, mám koupené jedny kalhoty v HaM o dvě velikosti větší a ty nosím nejčastěji. Moc mi to těhotenské oblečení nesedí, přijde mi to takové neforemné. Trička a svetry mám normální, akorát jsem si koupila pár triček delších, aby mi to bříško zakryly. A zimni bundu jsem si koupila taky větší a delší, ať mi zakryje bříško. Ale doteď jsem ji moc nenosila, protože mi v ní bylo vedro, když byla taková zima nezima. Až teď jsem ji začala nosit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru