Těhotenské oblečení. Co nosíte?

bublinka
14. srp 2006

Ahojky těhulky,
právě začínám 21.tt a bříško už se dere na svět 😉 tak začínám řešit, co na sebe. Zatím jsem si koupila jen jedny těhu kalhoty, které mají posunovací pas na knoflíky a jsou to džíny s trochou elastanu. Stály asi 1450,- Kč. Jsem s nima moc spokojená, ale chce to něco na střídačku. Co nosíte vy, nebo jak kombinujete oblečení? Kde nakupujete. Všechny ty obchody se značkovou těhu módou jsou dost drahé... máte některá nějaký tip...? 😵

pampadampa
5. bře 2007

iga: díky moc, já jsem trochu prošmejdila internet a objevila obrázek tak jak říkáš Ty - na kalhoty pod triko. Tak už ho mám. Díky ještě jednou.

mejviz
10. bře 2007

mně teď přišly oblečky z Litexu a jsem spokojená 🙂 hlavně leginy jsou pohodlné

vendy05
19. bře 2009

ahojda holky chci se zeptat, zda některá máte těhu džíny NEW LOOK , jen by mě zajímalo jak vypadají na postavě a jestli nejsou jako pytel, protože jsou dost široké... díky moc (jen zatím koukám a zjišťuji co a jak)

vendy05
23. kvě 2009

nikdo rifličky nemá 😕

hedvika29
23. únor 2010

Čauky ja jsem kupovala kalhoty na www.damskeobleceni.eu , luxus 🙂

hedvika29
23. únor 2010

Můžete se kouknout na www.damskeoblečeni.eu , ja si s tama kupovala pár kousků oblečení, jsem s ním moc spokojená 😉

rosslyn
6. zář 2010

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda má někdo tip na obchod, kde se prodávají (mohla bych sehnat) těhotenskou bundu na podzim/zima? Sjíždím internet a většinou mi to vyhodí u e-shopů, že daná kategorie je prázdná....popřípadě jestli má někdo tip na obchod, kde si koupil bundu volnější přes bříško a unosil ji jak v těhu tak i normálně. díky!!!!

hanka119
5. únor 2011

@rosslyn Ahoj já vím o skvělém obchodě prodávajícímu módu "9fashion". Je to luxusnější značka ale poslední dobou mají hodně slevy. Dá se to koupit i přes internet ale je lepší si zajet do jejich kamenného obchodu ve Studénce (to je u Ostravy) je tam velice příjemné prostředí a některé jejich módní kousky se dají nosit i po těhotenství.
Když tak mrkni na stránky www.promi.cz. Rozhodně to stojí za to. Já jsem návštěvu spojila i s nákupem věcí pro mimi takže se ta cesta vyplatila.

troppau
25. kvě 2011

Ahoj,
já si koupila tohle:
http://freya-shop.cz/zbozi/4631/Tehotenske-letn...
a
http://www.freya-shop.cz/zbozi/4473/Tehotenska-...

a ještě uvažuju o něčem odtud: www.forseti-fashion.cz (ve větší velikosti 😀 )

troppau
25. kvě 2011

@mejviz Jo jo litex je fajn, ale na mě moc sportovní...

mamitakarla
16. srp 2014

Bezva těhotenské oblečení- resp. šaty a legíny je od české značky HOHO- koukněte na HOHO v internet. obchodě Lumpidu, nebo prodávají také na Fleru. Koupila jsem si od nich kojící šaty a legíny a nemůžu si je vynachválit!

mamitakarla
16. srp 2014
becicka
18. srp 2014

Viděla jsem také hezké těhotenské (i kojenecké) oblečení na Fleru, uživatel Jožánek (http://www.fler.cz/jozanek), zatím nemám odzkoušeno, ale vypadá to dobře 🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru