Těhotenské oblečení na drobnou postavu. Kde koupit?

nikkigingerbread
17. bře 2022

Ahoj, máte nějaký tip, kde koupit těhotenské oblečení, hlavně rifle třeba, na opravdu drobnou postavu? Před těhu jsem měla velikost XXS/32 (prostě vždy to nejmenší co šlo sehnat - většinou velký problém vůbec něco sehnat).. a teď? Mám pocit, že bez šance. Těhu XS mi přijdou uplně obrovské, vešla bych se dvakrát, protože jsem zůstala drobek, jen bříško roste. Svoje oblečení už neobleču/nezapnu, těhu je mi všechno velké a normální ve větších velikostech prostě nesedí. Nechci nosit až do konce úpletové šaty! :D

marketanovakova14
17. bře 2022

Ahoj, já měla před těhu velikost většinou 34. Od 4. měsíce mi byly moje kalhoty nepříjemné. Kalhoty jsem sehnala na aboutyou, objednala jsem jich víc a nechala si uplé rifle s těhotenským pásem, vzala jsem ty stejné ve více barvách. Několik kalhot mi bylo dokonce malých. V obchodech jsem žádné dobré těhu nenašla. Ale nosím v těhu rifle docela málo, zvlášť teď ke konci. Nejlíp je mi v těhotenských legínách (taky aboutyou) a delším triku a v šatech. K šatům kupuju těhotenské silonky u Bati.

ferda90
17. bře 2022

@nikkigingerbread ahoj kdybys chtěla, mám dvoje kalhoty xs, nenošené, já je neoblekla. Kdyztak napiš zprávu

eellushka
18. bře 2022

@nikkigingerbread ja mela ten stejný problém. Já můžu doporučit hm . Tam maji male džíny a šaty taky a jestli se ti nechce utracet tak zkus popřípadě vinted . A jestliže by si mela zajem mam jedny džíny malicke, ktere bych ti mohla prodat za lepší cenu. Me uz jsou malé

journals
18. bře 2022

Džíny kupuju HM, oblečení Gap, z HM se mi moc ted nic nelibilo. Jinak doporucuju Zalando, maji super vyber

prejeta_zaba
18. bře 2022

Přežila jsem 2 těhotenství v normálních džegínách z Pepca nebo z Lidlu (myslím takové ty pružné rifle v pase do gumy). A těhotenská trička XS z Lidlu. Jinak je mi všechno těhotenské široké a přidává to opticky dalších 20 kilo. Což člověk fakt nepotřebuje, že. Takové ty pásy na těhotenských kalhotech popravdě nechápu, končí mi to pomalu pod krkem, stále to sjíždí, je v tom horko. 🤷‍♀️ Kraťasy jsem měla z C&a taky netěhotenské pružnější riflovinu a v pohodě. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru