Těhotenské oblečení, Ostrava. Kde vybíráte?

jjohanka
17. srp 2008

Ahoj holky, podobné téma jsem tu nenašla. Poraďte, kde nejlépe vybírat oblečení v OV? Vím o prodejně Litex v centru, tím končím... Díky

mikijana
17. srp 2008

Ahojky, mám stejný problém, já znám v Ově akorát C&A...

andelka
17. srp 2008

Ahoj, pokud jsem si všimla, tak těhu oblečení mají v HM, v CA, pak u nás v Porubě na Alšáku a myslím, že i někde v centru, akorát si nemůžu vzpomenout kde. 😅

meleri
17. srp 2008

prý se dá i u vietnamců..tak nevím...
V Lase v centru je pár obchodů kde jsem viděla těhotenské gatě, ale byly dost drahé a škaredé...
Pak ještě butik s věcma pro dvojčaty, u kuřího rynku, paní tam prodává pěkné těhotenské oblečení....
Jinak to CA nic moc teda...

andelka
17. srp 2008

Jo, tak tam jsem to viděla, na Kuřím rynku. Jinak fakt nevím. ☹

meleri
17. srp 2008

Andělko,
hele já zjistila, že vůbec nemůžu nosit k šatům ty punčocháče protože mi všechny co mám dělají vyrážku na břichu..a to jsem chtěla přechodit do zimy v šatech...tak to vidím, že pokud neseženu pěkné těhotenské kalhoty, tak si normálně u ťamanců koupím ty lackáče, jestli se to dá ještě sehnat, a bude.. 🙂

andelka
17. srp 2008

To je zajímavý. Mně se taky udělala vyrážka na břichu, ale ještě nevím z čeho. Pěkné těhu kalhoty určitě seženeš, na netu 100%. A u nás taky měli, akorát ta cena byla nějaká divná. 😀 Já lacláče určitě nosit nebudu, bych vypadala jak tlustej krtek. 😠

sppring
17. srp 2008

Ahoj holky, já prodávám těhu tričko, jestli někdo nechce 🙂 můžu dovezt do OVy. Tak mrkněte:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15029514&tab=5

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15029722&tab=5

Když koupítě obě, tak máte slevu 🙂 500,- Kč/ obě.

andelka
17. srp 2008

sppring: No jo, ale co je to za velikost?

meleri
17. srp 2008

Andělko,

mi to začlo jakmile mi začlo růst břicho a taky když se mi břicha dotýká nějaká látka...sice to pak namažu a přes noc to vymizí ale přes den to je zase...kamarádka mi poradila vynechat aviváž, tak nevím...ale ty silonky fakt dost obtahují...
Já právě lackáče měla až do 23, pak se tak nějak rozpadly...🙂 no a tedkom už moc v modě nejsou tak nevím ani jestli se to dá sehnat....

Sppring,

dík, triček mám habaděj, to není problém, ale gatě nějaké nemáš? 🙂

andelka
17. srp 2008

meleri: Vidíš, aviváž, to mě nenapadlo. Nebo možná je to z toho, jak se člověk pod páskem kalhot zpotí. Fakt nevím. A to žádné bříško (teda miminkovské) nemám.
😅
No je pravda, že lacláče už moc neletí. Spíš ty fajné kalhoty buď pod bříško, nebo s elastickou vsadkou přes bříško. Ty jsem viděla právě u nás.
Ještě jsem si vzpomněla ( a taky našla letáček), že v Porubě na Opavské je speciální obchod s těhu a mimi věcma.

meleri
17. srp 2008

Andělko
já mám právě strach z toho pruhu co je na těch těhotenských gatích, už proto bych radši brala ty lackáče...třeba když se zeptám u vietnamců, tak by to bylo...
Mě taky ne, to mi poradila kámoška...že ta aviváž je agresivní....a se přiznám, že ji dost používám, tak to asi omezím.. 🙂

sppring
17. srp 2008

Adelka - je to velikost S/M, 36/38 ...

Gatě mám taky a super,ale má je ted kamoska pujcene. Az mi je vrátí, tak napíšu. Je to taky velikost 36/38, lehke manžestráky (ja jsem je nosila i v zime, pod ne puncochy). Bezove a brisko pres cele - hodne prizpusobive.

sppring
17. srp 2008

Jinak holky ... u nás ve Studénce je specializovaný obchod PROMI (www.promi.cz), když se zaregistrujete máte 10% slevu 🙂 mají tam pěkné těhu věci (nektere drazsí ale v akci se dá dobre porídit, napr. to moje tricko s clovíckem))

andelka
17. srp 2008

No jo vlastně, to by ti asi taky vadilo, i když ta látka je celkem dobrá si myslím. I v lacláčích budeš mít na břušku látku, ale zkusit se to může. Akorát u vietnamců jsem je neviděla, ale možná se stačí zeptat.
Mně to možná udělaly nějaké blbě vyprané kalhotky, že jsem je prala v ruce a pořádně neopláchla vodou.

meleri
17. srp 2008

Andělko,

jo je fakt že ty lackáče jsou celkem z tvrdé látky, tak nevím no....jo z kalhotek taky mi to párkrát udělalo...:(
naprd...
Sppring,

dík, já si fakt vystačím když seženu ty gatě...

andelka
17. srp 2008

spring: Ehm, tak to nic. 😅
Jo, o Studénce taky vím, inzerují to v Programu Ostravském.

jjohanka
autor
19. srp 2008

Holky, díky moc za tipy. Já jsem teď objevila inzerát na těhu módu v Havířově, OD Elán na Nám. republiky, otevřeno po-pá 9-20, so 9-14. S kalhotama je to zoufalství. V září jsem pozvaná na svatbu, sehnat nic nemůžu, společenské už vůbec ne. Asi půjdu v teplákách... 😀

meleri
21. srp 2008

holky,

na netu jsem našla že u Kuřího rynku v centru ostravy je těhotenský sekáč snad..a podle fotek to byly pěkné kalhoty, ale spíš rifle, na svatbu nevím...je to na té ulici Poštovní.

Johanko, a co třeba šaty, vždyt v září bude ještě celkem teplo..🙂Tedkom jich je plno těch šatů se zvýšeným pasem..a nosit to můžeš klidně i jak už nebudeš těhotná..já to teda do teďka řešila tak..jenže je fakt, že mrznout v šatech se mi v zimě fakt nechce...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru