Těhotenské oblečení Praha. Kde koupím levně?

hlavinka
8. srp 2008

POMOOOCCC!! Nemám co na sebe a za 14 jedeme na dovču (příroda, les). Kde se dá v Praze (centrum nebo Praha 4) koupit nějaká pěkná, ne moc drahá těhu móda? A hlavně už spíš podzimní a ne letní, protože Bůh ví, jak bude v lese....

hlavinka
autor
21. srp 2008

Holky a jak s podprdama? Ted mam takovou velikost, ktera nikde neni. Potrebovala bych 90 B, ale nejak nemuzu sehnat:o( Ccka kosicky jsou mi velky a 85 pod prsama mne tlaci. Vzdycky jsem si vybrala (pred tehu) v HMku, ale to ted zklamalo. A kojenecky jeste nechci, kdyz se mi jeste urcite nalejou......

campi
21. srp 2008

Hlavinko: já jsem objevila zázrak zvaný "mezikus".
85B mi bylo čím dál těsnější, tak jsem v Rakousku naklusala do Triumphu a říkám, že chci 90A. Prodavačka kroutila hlavou, že 90 pod prsama určitě nemám, je fakt, že to bylo hodně volný a prodala mi mezikus (a novou podprdu 85B🙂).

hlavinka
autor
21. srp 2008

Diky za typ, ale my zrovna casto cestu do Rakouska nemame 😖 Ale treba by to slo sehnat i u nas. Ja mam pod prsama 88, coz je neco mezi. 90 by mi asi byla vetsi nebo na ten nejtesnejsi cudlik, ale 85 mne skrti, ikdyz ji mam na ten nejvolnejsi....

mataharyy
21. srp 2008

No já jsem před svatbou hledala korzet a narazila jsem i na podprsenky, teda je fakt že jsou přes sex shop, ale padnou... takže podprsenky, zatím jedině přes beata-uhse ale potom fakt nevím, zvlášť jestli budu mít prsa jak matka, po kojení... 😠 To si na ně pořídím rovnou kolečko... 😅

hlavinka
autor
21. srp 2008

Matahary: no a v sexshopu maji i nejaky neeroticky podprdy, jakoze bavlneny? Klidne bych do toho sla, ale rikam si, ze tam budou asi jen krajky a to mi nejak nedela na bradavky moc dobre:o( Jinak samozrejme proti krajkam nic nemam, jsou pekny 🙂

mataharyy
21. srp 2008

No já si vzít teď něco krajkového, tak asi rostu 😒
Mají tam i nekrajkové. Jako hezké, ale normální 😉 Pošlu ti odkaz do IP a mrkni, jen musíš prohledat ty velikosti, ale jsou tam do velikosti F, jen to chce hledat 😉

bebinka
21. srp 2008

Ahoj 🙂

Těhotenské podprsenky až do F mají hezké v Mothercare (Myslbek největší výběr), jsou bílé, růžové nebo černé, hladké bezešvé, nemají kostice, ale jsou dobře vyztužené a krásně sedí. Já mám Dčko (zatím 😅 )a je to super.
Růžová stojí kolem 500 Kč, černá a bílá jsou myslím o něco dražší.
Tohle jsou ony: http://www.mothercare.com/gp/product/B000TXHI3U...

Speciálně větší velikosti D a výš mají v Debenhams ve 3. patře odd. prádla, nevím, jak se ta řada jmenuje, ale prodavačky by určitě poradily. Mají nádherné vzorky i barvičky, od bavlny až po krajky. 🙂

mataharyy
21. srp 2008

Jůů tak to se tam zajdu juknout 😵

jindri
21. srp 2008

hlavinka: mám stejnou velikost podprsenky a hlásím, že v CaA na Smíchově a v Tesku na Národní - kulová nabídka. Jestli nějakou pořídíš, dej vědět 😉

campi
21. srp 2008

Ty mezikusy maji urcite i v Cechach. A v Debenhansu je prodavacka, ktere se rika podprsenkova asistentka a vyber je tam velkej.

hlavinka
autor
21. srp 2008

Jindri: dneska jsem byla v Schieser - nebo jak se to pise (v Myslbeku). Sice jsou drazsi, ale nektere podprdy co maji 85B byly o neco vetsi nez jine se stejnym cislem. Nakonec jsem vybrala. Ale jak rikam, ceny jsou kolem 1000Kc. Ale zas tam byly strasne mile pani prodavacky. 🙂

petua
2. říj 2008

Ahoj těhulky,

jakpak řešíte nebo budete řešit oblíkání teď přes podzim, zimu? 😅
Já mam termín v dubnu, bříško už mi začíná růst, takže podzimní sako, když pod nim mam svetr, už nezapnu ☹ - a nemůžu sehnat vůbec nic na sebe ☹
Trička a svetry v pohodě, kalhoty v pohodě, ale co s bundou?? 😨 😨 ☹ Nechci si jich kupovat za zimu pět podle toho, jak mimouš poroste, ale když si teď zkusim nějakou větší, tak vypadam jako totální blázen ☹
Nemáte někdo tip, CO si pořídit a KDE to sehnat? 😅

luciejadr
3. říj 2008

ahoj, já bundu neřešila - teda podzimní. kamarádka, která je trošku silnější než já mi na podzim zapůjčila. tak jsem si oddychla. ale jinak bych letěla k vietnamcům.. přece jen věřím, že po porodu zhubnu a za rok by mi to oblečení bylo velké. teda až na těhu kalhoty a pár halenek. ty jsem si koupila.
stejně bych dokázala utratit majlant za těhu oblečení ,ale je mi to blbé 😀

meri
3. říj 2008

ja mám termín v lednu a taky mám problém s bundou. Teď na podzim nosím sportovní, kterou jsem nosila i před otěhotněním, kabátky už dávno nezapnu. Na zimu taky nevím, mamča mi pošle nějakou svoji, tak nevím, jestli mi bude
😒

petua
3. říj 2008

Luciejadr, Meri: No já taky nechci utrácet majlant za těhu oblečení, když je to na jednu zimu 😝 , ale zas chodit jak hastroš, to taky nechci ☹ ☹ Přece nebudem přes zimu zavřený doma ☹

befanna
3. říj 2008

NEVÍTE,kde se dají koupit těhotenské tlusté barevné punčocháče? jestli se teda těhotenské vůbec dělají. chci si koupit sukni, tak abych k nim měla něco veselého 😉

bobofci
23. črc 2010

ted je novy obchudek v Orlicke ulici v Praze.
🙂 www.ma-ma.cz

kata29
24. led 2011

ahojte tehulky!

Prosim poradte mi kam mam zajit v Pze abych si nakoupila pekne tehu-obleceni.
Potrebuju do prace neco slusnejsiho. ne jen dziny a triko. Celkem se mi libi znacka esprit,ale nevim,jestli to vubec nekde v CR v obchode prodavaji.
Pri minulem tehu jsem nosila HaM nebo veci z Benetonu,ale v obou obchodech maji u nas na Morave ted akorat prd!

diky predem za tipy!!!

K

mamcaklara
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
laurinkan
7. lis 2013

zkuste mrknout sem, tam určitě vyberete hezké a levné kousky: http://obleceni-obuv.hyperinzerce.cz/

czechwicca
12. led 2014

Ahoj Holky, prosím vás nevíte kde v praze najdu HM Mama? nebo CA pro matky? Díky

jaja01k
12. led 2014

@czechwicca Nějaké těhotenské oblečení mají v HM v Myslbeku. Koupila jsem si tam rifle a jsou super. Jinak mi tam výběr přišel dost žalostný, ale jinde to asi nebude o moc lepší.

czechwicca
12. led 2014

@jaja01k díky moc

filipatereza
2. srp 2014

Zrovna jsem dala do bazárku dvoje džíny a sukni - vše kupované nové - za levno. Jsem z Prahy, takže možno osobní vyzvednutí, event.vyzkoušení...

ivuska8585
28. říj 2014

Ahoj,hledám levný obchod s těhotenským oblečením v Praze. Sice jsem v 10tt.,ale chtěla jsem se informovat a poradit se kam bych mohla zajít a koupit si něco na sebe....

ivuska8585
28. říj 2014

@hlavinka Ahoj,koukala jsem na tu stránku v Kladně - myslím obchod pro těhulky,ale bohužel se tam nemůžu dostat,neznáš jinou adresu?

ivuska8585
28. říj 2014

@filipatereza Ahoj,měla bych zájem o rifle a pokud je to ještě aktuální? Pokud ano,ráda bych se zeptala na velikost a cenu. A pokud by bylo možné poslat foto. Předem děkuji

filipatereza
28. říj 2014

@ivuska8585 Večer písnu...

ivuska8585
28. říj 2014

@filipatereza děkuji předem...

filipatereza
28. říj 2014

@ivuska8585 Ahoj, aktualizovala jsem inzerát... Džíny jsou tam nafocené... Nosila jsem je celkem málo, vzadu se udělala malá dírka, je to nafocené... O ceně jsem ochotná se pobavit, viděla bych to tak na 900 Kč - jsou ještě v záruce...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru