Těhotenské oblečení Praha. Kde koupím levně?

hlavinka
8. srp 2008

POMOOOCCC!! Nemám co na sebe a za 14 jedeme na dovču (příroda, les). Kde se dá v Praze (centrum nebo Praha 4) koupit nějaká pěkná, ne moc drahá těhu móda? A hlavně už spíš podzimní a ne letní, protože Bůh ví, jak bude v lese....

campi
8. srp 2008

Můj favorit: http://www.tveret.cz/

hlavinka
autor
8. srp 2008

Campi: diky - jo, ten mam taky rada 🙂 , ale bohuzel tam maji ted vyprodej letniho obleceni a ja potrebuju spis uz delsi rukav a nejaky kalhoty, jenze tam maji jen maly velikosti:o(

campi
8. srp 2008

☹. Já ještě moc po podzimním nepátrala, akorát jsem v Mothercaru koupila slevněný tepláky. Kamarádky obecně doporučujou CaA, HM..

hlavinka
autor
8. srp 2008

Diky. Do ovou chodim, byla jsem tam vcera, ale nic se mi bud nelibilo nebo mi bylo male:o( Pred tehu jsem mela velikost 38, to nebyl problem, ale tedka jsem takova nejaka nevyrovnana, pres pas mam 95 a pres boky pres metr a vubec, fakt netusim, v cem pojedu ☹
Ne, neni to tak zly, jen si rikam, ze kdyz si ted neco koupim, abych za 14 dnu nepribrala a pak zase musela neco kupovat 😠

jancaroul
8. srp 2008

těhotenskou laclovou sukni jsem si kupovala tady, mají i výběr kalhot, triček atd. http://tehotenska-moda.lave.cz/

evaviki
8. srp 2008

Ahoj,
kalhoty som si kupila v H&M, tricka som videla v mothercare na chodove, akurat mali same velke (L a viac). A este mali tricka aj nohavice v Hostivari v Zahradnim meste. (v spodnom podlazi).

jindri
20. srp 2008

holky a neviděly jste někde dlouhou sukni? Už jsem se rozloučila s tím, že na sebe seženu kalhoty. Všechny mi obepínají stehna a to mít nemůžu. V CaA mají kalhoty i vel.46, kde pas, zadek jsou mi velké a přes stehna to mám jak legíny 😒

campi
20. srp 2008

Rifle jsem si koupila v rakouskym CaA, mnohem lepsi vyber nez u nas. Velikost 40 (normalni kalhoty mivam vetsi), jsou hodne elasticky, libi se mi, ze obepinaji stehna, takze vypadam stihlejsi 😵

petronelie
20. srp 2008

campi,mě přijde,že u nás je výběr jak za první republiky. Já jsem si koupila těhu džínovou sukni v Zaře a džíny taky.Tak se zkus juknout tam,mají pěkný mama koutek.

HM a CA - no comment. Mám 177 cm a vše mi končí nad kotníkama.

petronelie
20. srp 2008

Jééé, to bylo pro hlavinku, omlouvám se.

campi
20. srp 2008

Ja to nechapu, na obleceni v rakouskem CaA byla i cena v CZK, takze by to melo byt ke koupi i u nas. Nejlepsi bylo, ze byl kazdy kus v ruznych velikostech, prodlouzenych i zkracenych delkach, takze si clovek fakt koupil presne to, co mu sedi. Jako celkove se mi zda, ze jsme pro obchodniky porad trh druhe kategorie, i v miminkovskym obleceni, potravinach...

petronelie
20. srp 2008

campi,v CA v Německu a Rakousku je opravdu jiný výběr než zde. A tak je to se vším. Baťa ve Švýcarsku? Nesrovnatelný s tím u nás. Ale když se koukneš na naše politiky.....divíš se? Kam asi tak spějeme.... 😔

pattie
20. srp 2008

Nakoupila jsem to většinou po sekáčích 🙂) A po pravdě nakonec stejně nosím netěhu věci, ohrnutý tepláky po břichem, manželovu fleesku... ale je fakt, že těhu džíny jsem zatím užila hodně hodně moc 😀
Jinak jsem byla v CaA na Smíchově a mají tam nějaký výprodeje těhu oblečení, ale moc jsem po tom nekoukala, protože už žádný nepotřebuju.

hlavinka
autor
20. srp 2008

Tak nakonec jsem se vydala do CAcka a poridila tehu dziny a sukni, byla jsem spokojena. Kazdopadne jedna tehulka, co tam byla mi doporucila obchod v Kladne http://www.tehotenskamoda-ul.cz/, coz neni tak daleko.
Akorat fakt nevim, v cem budu chodit v zime, jestli si mam koupit nejaky kabat(bundu velikosti 44, abych do nej dala pupek nebo zda delaji neco v tehu? Blby je, ze kdyz si clovek koupi neco vetsiho, pak mu jsou velky i rukavy a tak, takze je to taky nic moc.

Jo a jinak obchod, ktery teda NEDOPORUCUJU je kousek od IPaku, http://www.tehotenske-obleceni.cz/. Pani byla strasne neprijemna, obleceni mi prislo jak projety kontejnerem a za strasnou cenu. Takze sem ne!!! 😖

petronelie - tak to mas pravdu, ze v zahranici je ta moda o necem jinem. K nasemu Batovi uz vubec nechodim, nejen ze nemai tak oekny veci, ale hlavne vsechny boty, co jsme kupovali v posledni dobe jsme reklamovali, takze opravdu k Batovi uz mne nikdo nedostane 😠

katchula
20. srp 2008

čau holky, tak já koupila něco v H&M na Chodově – letní kalhoty, tříčtvrťáky a tričko. Něco v těhu obchodě ve Slezský nad Mírákem, myslim, že se jmenuje Robinsn. A pak nosím i spousty normálních věcí, akorát musí být delší a volnější. Nebo mám hodně bokový kraťasy a tepláky a ty jsou mi nejpříjemnější.
Jinak souhlasím s tím, že výběr je strašný, přijde mi to trochu jako móda pro důchodkyně ☹ A ty pěkný věci jsou zase většinou zbytečně předražený... Ale já už to nějak doklepu s věcma co mám a už se strašně těším zase na normální módu 🙂

hlavinka
autor
20. srp 2008

Katchu: a co mas na sebe na podzim? Myslim nejakou bundu nebo tak. Pres leto to neni problem, ale kdyz je pak treba 5 stupnu, tezko muzes jit jen ve svetru, ne?

katchula
20. srp 2008

hlavinka: já spoléhám na to, že než porodím, tak snad nebude přes den pod 10 stupňů 🙂 I když kdo ví, i v říjnu můžou být ranní mrazíky. Já mám takovou delší bundu/kabát, je spíš zimní, ale když bude nejhůř, tak do tý se vejdu, protože mi byla před otěhotněním velká. Jinak mám minimálně 2 teplý svetry do kterých se taky vejdu i v 9. měsíci. No a beru to tak, že od půlky září už budu doma na MD a stačí mi pár hadříků. Investovat do nějaký nový zimní bundy by se mi opravdu nechtělo.

vrana
20. srp 2008

Ahoj holky,
osobně můžu doporučit obchod http://tehotenska-moda.lave.cz/ Je to kousek od metra Palackého nám. Krámek uvnitř žádná nádhera, postarší paní, ale měli vělký výběr kalhot, šatů atd. a to i v normálních velikostech (např. 44 i dáááááleko výš), což leckde bývá problém. Koupila jsem tam džíny za 1500 a tahám je celé těhu, nedám na ně dopustit, pak plavky zlevněné z 1500 na 350,- (černé kalhotky a k tomu vršek černý jakoby ze záclonoviny s béžovými kytičkami, moc pěkný). Pak tam taky mají velký výběr spodního prádla a spousty dalšího. Ale hlavně lidský přístup. 😉

vrana
20. srp 2008

Jo a pak mě ještě napadá, že jsem si v H&M koupila dvoje 3/4 plátěné kalhoty za 790,- a taky je tahám celé léto. Mají textilní pás a jsou ze super materiálu, prostě moc příjemný, že v nich není vedro. A jestli sháníte potom do porodnice tenký bavlněný župan a nechcete za něj dát majlant, tak určo mají u většiny šikmookých spoluobčanů cca za 300 a nebo v Marks and Spencer za 580, což taky jde a je moc fajn.

Jo a co se týče spodního prádla - těhu a kojící podprsky, tak jednoznačně kopu za značku anita, je dražší, ale podprsky jsou pohodlný, drží tvar, rychle uschnou atd. A výběr jedna báseň 🙂

Tak asi tak. Když mě ještě něco napadne, písnu.

vrana
20. srp 2008

jindri, na ty kalhoty zkus opravdu tu módu lave, sama mám vel. 44-46 a sehnat džíny byl problém, ale tihle si některé modely i šijí a velikosti měli opravdu v poho. Naopak paní prodavačka říkala, že i dodávají zboží do obchodů a že nikde ty větší velikosti nechtějí, přitom je po nich sháňka. 😠 A pak my ženský, co jsou za co chytit, vypadáme v krámě jak vorvani, co na ně nemají ani kalhoty. Tak hlavu vzhůru. Seženeš.

vrana
20. srp 2008

A ještě jedna negativní reference - výše zmiňovaný obchod v Hostivaři se jmenuje Ráj dětí u Kohouta, všechno je tam dost drahé (na netu mají jiné ceny než v obchodě, rozdíl cca 200 i víc) a je tam jedna veeeelmi nepříjemná hubená černovlasá paní, která když jsem se tam byla podívat na džíny mě sjela pohledem a cekla, tak na vás nemáme. Říkám jí, velikost 44? 😕 A ona, tu tu mám, ale to vám nebude. Prostě zájem fakt. A po tomhle mi chtěla vnucovat spodní prádlo se slovy, že má i velké velikosti - podotýkám, že v těhu mám košíček D, což není nijak velká velikost, vzhledem k tomu, do jaké velikosti se těhu a kojo podprsenky dělají. Takže za mě říkám, už nikdy víc. Baba jedna.

katchula
20. srp 2008

vrana: ahojky, tak to je síla s tou babou U Kohouta, takovýhle čarodějnice mám nejradši 😲 😠 Jinak ty letní plátěný kalhoty z H&M máme asi stejný, já jsem si pořídila ¾ i dlouhý a jsou super oboje. Mám černý a světlý. Já jsem si tam teď koupila i svojí první podprsenku na kojení, takovou obyčejnou bavlněnou s kosticí, nevyztuženou za 400 Kč. Tak snad mi k něčemu bude. Do těch dražších bych kdyžtak zainvestovala až po porodu, až podle toho jak ještě vyrostou nebo nevyrostou 😀

hlavinka: ten obchod o kterém jsem psala, že je ve Slezský ulici, tak tam měli taky celkem přijatelný ceny a prodavačka příjemná. Kdyžtak mrkni na: www.robinsn.cz
Jinak jsem viděla minulý týden v H&M fakt pěkný podzimní kalhoty – něco jako kapsáče, stály okolo 800 Kč. Kdybych už jedny kalhoty na podzim neměla, tak do nic jdu 😉

campi
20. srp 2008

Jeste k ty bunde nebo kabatu na zimu.. Chystam se poprve v zivote k Vietnamcum a pristi rok si koupim nejakej fesackej kabat, abych byla hezka mamka.

hlavinka
autor
20. srp 2008

Vrana: ty 3/4 z HMka mam taky, jsou super a budou se dat nosit i pristi leto, az nebudu tehu:o)

Campi: no vidis, to neni spatnej napad, par korun do bundy od tamanu by se dalo invetovat. Ty jsi na tom podobne, na zimu neco musis mit. Sice taky budu od listopadu na takove te klasicke MD, ale jednou tydne k lekari a tezko si vyberes pocasi a clovek neco musi mit i do mrazu. 😉

campi
20. srp 2008

Bohužel to tak je, v létě to člověk ošulí šatama nebo volným tričkem a kraťasama pod pupek, ale zima je krutá 🙄

jindri
20. srp 2008

Vrana: díky, kouknu tam a když nepořídím, mám z záloze šikovnou švadlenku 🙂

mataharyy
20. srp 2008

Ahoj, tak čtu a jsem asi v háji... ☹
Má velikost na začátku těhu je 44 - 46 a o podprsence ani nemluvě mám košíčky E, tak jsem fakt zvědavá kde něco vyhrabu 😒

vrana
20. srp 2008

matahary nezoufej, jak jsem psala, mám stejnou velikost jako ty, je původní, měla jsem ji i před těhu. Doteď jsem přibrala cca 6,5 kila, ale vypadá to že mám všechno jen v břiše, původní kalhoty a sukně co končí pod břichem v pohodě oblíknu. Takže mám stejnou velikost jako před těhu, max. o číslo větší a to seženeš v pohodě. Prsa se mi zvětšily jen o číslo, teď mám tedy D a kojící jsem si koupila E. Ta Anita je dělá snad až do J nebo kam. Fakt hoooodně veliký. Tak třeba budeš podobný typ. My baculky většinou přibíráme míň, i když to samozřejmě není pravidlo.

jindri
21. srp 2008

mataharyy: no nápodobně 😉 já jsem navíc tak pěkně poskládaná, že svrchní oděvy si občas kupuju ve vel. M a sukně, kalhoty mám 46 😅 prostě hruštička jak vyšitá 😀

campi
21. srp 2008

To jsem rada, ze existuji i jiny hrusticky. Ja mam nekdy pocit, ze je ta moje postava absolutne neresitelna. Prekvapilo me, ze mam ty tehu rifle 40, protoze normalne si kupuju rifle 42-44. Nohy mam totiz stihly a problem nastava v pase a kolem boku - tam je tehu obleceni hezky rozsirene.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru