Těhotenské oblečení v Brně, kde nakupujete?

rosina
15. led 2013

Kde nakupujete v Brně těhotenské oblečení?

lv
15. led 2013

H+M

tehotenskatrickacz
15. led 2013

Dobry den,
muzete nakouknout k nam, je mozny i osobni odber po domluve.

veruska007
15. led 2013

V CA, ideálně v akcích, mám tak těhu kalhoty i těhu sukně cca za 250-350,-. Dražší ve specializovaných prodejnách, jeslti nezrušili, tak jedna byla v obchodním domě na Orlí, jedna je v Omeze na Svoboďáku.

agne
4. únor 2013

V háemku mi příjdou samé malé velikosti, na Orlí je to dle mýho zrušený, takže zbývá céáčko.
V Omeze mají krásný věci, ale ceny už vyšší.
Na jiný obchod jsem nenarazila - taky by mě to zajímalo, zatím na sebe natahuji to co jde roztáhnout, ale pomalu mi to přestává stačit 😀
Taky budu ráda za tip 😉

verueu
13. únor 2013

pokud máš možnost zajeď do Vídně, např. nákupní centrum Wien Sud - obrovský výběr a supr ceny, např. v HM

misouri
15. únor 2013

Happymum.cz,úžasné.... A mám každy den rodit,tak muzu prodat i po mne..... Rada osobně úkazu.vse mám zachovalé a pekne

verueu
19. únor 2013

@misouri fakt nádherný!!, škoda, že až v Ostravě ☹

misouri
19. únor 2013

Kdyztak mam dost doma,krasne jednou nosene vel od 38 do 44...

bebinka_cz
13. kvě 2013

Milé těhulky, proč jezdit do zahraničí, když Vám můžeme nabídnout elegantní těhotenské oblečení u Nás nebo na Slovensku.

ducklingcz
7. čer 2013

No, bebinko_cz, proč asi - protože všechny speciál těhu obchody jsou předražené, čeští dovozci nehorázně zneužívají toho, že mají stále ještě malou konkurenci. Já jsem si na jaře koupila např. v Irsku těhu jeans a stály mě 13 Liber, tzn. kolem 400,- Kč - který prodejce v ČR tohle nabídne?? 😝

petulaa1
1. srp 2013

@misouri
Ahoj pokud by si mi mohla poslat nějaké fotky oblečení, ráda bych se podívala popřípadě odkoupila 🙂 Díky Peťa

cipisekt
25. srp 2013

Je to bída, s tím oblečením....☹

lenula123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru