Těhotenské oblečení v řetězcích v Praze

allinka_k
30. dub 2013

Ahoj holky,
včera jsem poprvé vyrazila pro těhotenské oblečení. Našla jsem si různě ve fórech do kterých řetězců mám vyrazit (kvůli rozumné ceně), ale bohužel, v některých pobočkách neměli nic. Proto zakládám tohle téma - pojďte si vypsat, v kterých obchodech (a kterých jejich pobočkách) co mají, za jakou cenu, apod. Kromě čistě těhotenských věcí by bylo fajn vědět i kde mají třeba sukně a kalhoty na gumu, volnější tuniky apod., které se dají v pohodě nosit i v těhotenství. Díky za spolupráci 🙂
Moje včerejší nákupy:
- H&M Václavák - nic
- C&A Václavák - něco málo mají, ale je to hrůza (zelené a hnědé kapsáče...)
- H&M, C&A, F&F a KappAhl Palladium - nic
- H&M Na Příkopě - mají docela hezké těhotenské věci, ale malý výběr - koupila jsem černé dlouhé a světlé 3/4 kalhoty. Mají ale spoustu sukní na gumu, koupila jsem dvě o číslo větší než moje obvyklá velikost a myslím, že se do nich vejdu celé léto..

martinakl
30. dub 2013

Ahoj, já jsem dost těhotenskýho oblečení nakoupila na Chodově. V HM i CA tam toho mívali celkem dost...

chimny
30. dub 2013

@allinka_k No ja jsem obchody vzdala.Nakupovala jsem přes internet,koupila si dvoje džíny na ebay a jeste objednala nejaka trička z obchodu z Anglie,od určité částky je poštovné zdarma,ale to mi jeste nepřišlo.

allinka_k
autor
30. dub 2013

Ještě mě napadá, že v New Yorkeru mají teď rifle - legíny (říkají tomu jeggins) s gumou v pase. S delším trikem vypadají jako obyč slimky 🙂

monaida
30. dub 2013

Já tedy byla v HM na Chodově asi před měsícem a půl a nic, kalhoty jsem např. našla jen takový ty trubky nohavice, což možná pro štíhlounký těhulky je, ale to já nejsem 😀

arrowka
30. dub 2013

C&A v Letňanech, měli těhotenské džíny i volné šedé kalhoty (společenský typ kalhot). Jen strašně dlouhé, musela jsem si je nechat zkrátit a to měřím 170 cm.
H&M Letňany hrůza, kalhoty pouze s úzkými nohavicemi, podle mě sluší málokomu.
Tuniky a volné vršky bych vůbec nehledala v těhotenském oblečení, těch mají spoustu v normální konfekci, stačí zvolit vhodný střih. Bohužel jsem měla z nabídky řetězců pocit, že těhotenství je příležitost, jak prodat předražený plandavý hadr.

reni0602
3. kvě 2013

@arrowka Přesně 🙂 , hĺavně nabídka C&A, hnusný a drahý. Já jsem si (nevím na jak dlouho) koupila v F&F užší džíny na gumu, asi za 260 Kč.

dandellaii
3. kvě 2013

Já jsem byla minulý víkend v H&M ve Štěrboholech a měli docela výběr...asi i proto, že je to lehce z ruky. Tak možná to stojí za to se tam vydat ;)

allinka_k
autor
6. kvě 2013

@reni0602 Jj, tahle móda se teď hodí 🙂

olusenka
6. kvě 2013

já jsem nedávno v HM na Příkopě koupila dlouhé rifle, měli slevy. V KIK nějaká dlouhá volná trička s krátkým rukávem na léto, ne přímo těhotenská. Ale jinak výběr a ceny nic moc. CaA je drahé, to je pravda. Takže to jistí inzeráty, bazárky, e-shopy.

allinka_k
autor
7. kvě 2013

A máte nějaký vyzkoušený e-shop, ideálně s možností osobního odběru (a vyzkoušení) v Praze? Jsem dost malá, takže vyzkoušení by se hodilo. Sháním teď hlavně sukně a šaty, které by nebyly po kolena, ale kratší, na běžné nošení. A pak šaty vhodné na svatbu - z těch jsem dost zoufalá, hezké jsem viděla jen za cca 1500 a víc, což je na jeden den celkem pálka. Budu v polovině pátého měsíce, takže v běžných obchodech už asi neseženu nic...

allinka_k
autor
7. kvě 2013

A ještě k tématu - v H&M v Palladiu jsem koupila šaty na ramínka, které mají gumu těsně nad břichem, na těhotenské léto ideál, 399 Kč 🙂 Mají bílé, černé a zelené.

bebinka_cz
24. kvě 2013

Šaty na svatbu jsou i na našich stránkách 😉

lyx
14. dub 2015

V H&M na Pankráci mají streachové, těhotenské džíny v různých barvách (tmavě, světle modré, šedé a černé) za 699,-. Na jaro a léto mi to přijde jako ideální kombinace, protože jsou lehké a příjemné na nošení. Z vršků co jsem koukala mají trička s nařasením po stranách, tílka, košile i trička na kojení.

terulanovotna
12. črc 2015

Ahoj, zkus Happymum na Harfě mají tam super výběr a hlavně většina věcí je i na kojení, takže je můžeš ještě dlooouho využít 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru