Těhotenské oteplovačky, existují?

ivulla
9. led 2013

Ahojte holky. Existuje něco jako těhotenské oteplovačky? 😕 Chystáme se na hory a i když nehodlám lyžovat, tak pokud bude venku -20 až -30 jako loni, tak mi asi rifle stačit nebudou (ani s termoprádlem 😝) a v 7. měsíci už svoje "normání" lyžařský kalohoty neobleču. Řešila jste to některá taky? Já jsem žádný takový výrobek nenašla... Existují vůbec zateplené kalhoty pro těhulky? 😉 Díky!

kotito
9. led 2013

@ivulla Ahoj . Vím, že si sestra kupovala oteplovačky V 6 měsíci v Rakousku, ale nevím jaká to byla značka, takže určitě existujou

ivulla
autor
9. led 2013

@kotito Díky, to je pozitivní zpráva. 😀 Kdyby se Ti náhodou podařilo zjistit, co to bylo zač (jaká značka, případně jestli je pořídila v těhotenském či sportovním oddělní), budu vděčná! 😉 (Mimochodem, neměla by je třeba na prodej...? 😉 )

kotito
9. led 2013

@ivulla teď je v egyptě. Zkusím zjistit. Kdy jedete?

ivulla
autor
10. led 2013

@kotito Díky moc, 😉 úplně to nehoří, jedem jedem až první týden v únoru...

tehotenskatrickacz
11. led 2013

Ahoj, me se osvedcilo - koupit si pansky strih (nastesti jsem nebyla moc prdelata ;o)) o cislo, dve vetsi a takovy typ, co jsou jen kalhoty a maji ksandy, takze mi nedrzely na brise, ale na ksandach na ramenou, pres bricho jsem je mela volne a pod to jsem si oblikla tehotenske leginy pres brisko

ivulla
autor
11. led 2013

@tehotenskatrickacz Díky, 😉 Mně to taky napadlo řešit takhle... (a nespíš to tak asi dopadne... 😝 ) Ale jsem si právě nebyla moc jistá, jestli je to reálný. 😎 Tak díky...

tehotenskatrickacz
11. led 2013

a kdyz ti nahodou sedi partnerovy kalhoty a on si bude tim padem moct koupit nove, tak budou spokojeni vsichni ;o)))))))

ivulla
autor
11. led 2013

@tehotenskatrickacz To musím vyzkoušet. Manžel je jak za groš kudla. Normálně máme skoro stejnou velikost gatí, jen on má prodlouženou délku a já zkrácenou. 😀 (tedy jeho rifle bych už stejně neoblíkla) Ale pravda je, že lyžařský gatě má spíš volnější, to by třeba mohlo klapnout. A to by ho aj mohlo bavit, protože je má už dlouho. Tak díky.. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru