Těhotenské prádlo. Je potřeba?

kocurek
3. pro 2006

Tehulky a mamce, jake mate zkusenosti s tehotenskym pradlem?
KAlhotky, tanga, podprsenky??? Cetla jsm, ze napr. neni dulezite pouzivat tehotenskou podprsenku, naopak, je treba nosit to, v cem se citite dobre. Co vy na to?

blecha001
20. dub 2009

anicka: jééé moc děkuji ;) půjdu se tam podívat a pak ti pisnu.

blecha001
1. kvě 2009

anicka: ahojky, tak díky za doporučení, byla jsem v té pasáži Minor a koupila si podprdu i kalhotky. Jako super je, je velmi pohodlná a ze zdravot.hlediska super. Vybrala jsem si ke všemu fakt pěknou, bílou. Jediná nevýhoda je, že jak ti obepne to prso, tak asi nemuzes nosit větší výstřihy 😒 kor v lete.. ale pod nějakou halenkou ji jeste schovám, tak super.. a hlavně je to pro mě dobré i na záda.
kalhotky jsem si koupila jen pro ten pocit abych si udělala radost, ale to muzes mit klidně obyč jak jsem zjistila... no a spíš si koupit ten podpůrný pás, ten budu mít půjčený.

toto prádlo bylo v pasáži Minor, ale z venkovní strany u Minora mají těhotenské oblečení a tam jsem teda pořídila kalhoty a halenky a fakt supeéér. Sice pořizovací cena kapičku vyšší, ale byla tam sleva 😉 tak se to dalo. Oblečky jsou velmi pohodlné, nekrčavé, super jak do práce, tak jsem pořídila ke kalhotům 3 halenky... na slavnostní přiležitosti - na svatbu, oslavy apod.
Tak jestli chceš, běž taky juknout, ke všemu můžeš být zařazena do slosování o kočárek 😉 a to se vyplatí 😀 😀 😀

anicka164
2. kvě 2009

blecha001: Jo jo, o tom těhuoblečení vím, už Ježíšek mi odtamtud přinesl jedny kalhoty a jsou fakt super, chodila jsem v nich celou zimu, jak mi narůstal pupek, tak to bylo vážně moc pohodlné. Teď jsem si tam zkoušela jedny šaty, ve slevě ani nebyly tak drahé, ale úplně mi neseděly...
Mě vyrostly prsa do obřích rozměrů, tak se na ty výstřihy necítím ani s normální podprdou. Doufám, že už tak nezůstanu 🙂 Zajdu se tam podívat, pomalu už plánuju nákup nějaké kojící, tak ty tam snad mají taky...

moncicak83
26. črc 2012

Ahoj, určitě by žena měla v těhotenství nosit to co je pro ní příjemné. Já mám zkušenost s těhotenským spodním prádlem značky Anita a nemůžu si ho vynachválit. http://www.luxusnipradlo.cz/tehotenske-pradlo/

martiik1
11. čer 2013

Mně připadaly ty kalhotky přes celé břicho lehce úchylný, takový hodně zdravotnický. Radši jsem našla samostatný těhotenský pás. Vyřešil i to, že jsem mohla nosit i svá netěhotenská trička, protože pás je prodloužil. Hlavně mi netáhlo na záda, to vidím u některých těhulek, co mají malé oblečení. Nakonec jsem si koupila toto, za tu cenu to bylo terno:
http://www.ledvinovepasy.cz/products/tehotensky...

dadu22363
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
johankadl
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zrzzynka
15. srp 2013

Ahojky, také mě to zajímá - slyšela jsem, že do porodnice musím mít nějaké jednorázové kalhotky, nevíte někdo, k čemu to je a jak to vypadá? 😀
A ty kojící podprdy mi připädají děsné ale asi je to praktické? 🙂
Budu je muset ale nosit?

Díky 🙂

malakaty
15. srp 2013

zrzzynka Dobrý večer, s tou podprsenkou bych počkala, koupila jsem si jednu v HM za 700, v těhotenství jsem nabrala 20kg a 10 kg jsem nechala v porodnici, takže potom podprda vůbec neseděla. Mám 4 měsíce od porodu, nosim sportovní podprsenky a jde to úplně v pohodě. i s klasickou to jde... mám teda 75E, původně C/D.

a zas tak praktické to taky není, kolikrát se mi malá škrábla do hlavičky o ty háčky na košíčku. samozřejmě, že kdybych dávala větší pozor, tak se to nestalo, ale ono nejde pořád dávat na všechno pozor, zvlášt v prvních týdnech.

ty sítovaný kalhotky do porodnice byly dobrý, kupovala jsem v lékárně takový pružný sítovky snad od Tenalady - takže to asi spíš najdete někde mezi potřebami při úniku moči. jsou s nohavičkou, takže vše drželo tak jak mělo (nevím zda vám to někdo řekl, ale ty poporodní vložky nemají lepítka, což mě osobně zaskočilo) a dají se prát, resp. přemáchnout v ruce, rychle schnou, takže by stačily dvoje, troje. já koupila patery :D

prádlo v době těhotenství jsem neřešila, nosila jsem pořád normální, takže tam zkušenosti nepředám...

luky3187
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gillian25
26. bře 2015

čaues holky já nosím těhotenské kalhotky od značky Benefit... najdete je např. tady
nejlepsipradlo cz/damske-pradlo/tehotenske-a-materske

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru