Těhotenské tričko s nožičkama. Kde ho seženu?

jankatr
22. lis 2008

Nevíte někdo kde se dá sehnat těhotenské tričko s nožičkama ? Jsou to dvě dětské nožičky namalované na přední straně.

sarka_k
22. lis 2008

Ahoj, podívej se na cesky.bess.sk, zam ho určo najdeš 🙂

petua
23. lis 2008

Ahojky, myslim, že jsem ho viděla v CaA 😉

jenniffer
23. lis 2008

Jak píše Petua, mají ho v CaA. Včera jsem ho zrovna obhlížela v Liberci, měli ho v červené a černé barvě. 😉

kyri
23. lis 2008

janka: jj, já to taky viděla v c/a - ale už je to dlouho, tak nevim, jestli se to tam dá ještě sehnat...

jankatr
autor
23. lis 2008

Dík za tipy 🙂

krista
20. únor 2009

marketma • 20tt • Dnes v 10:59
Zdravím, v několika albech jsem si všimla krásných těhu triček s obrázky či nápisy jako např. "tady bydlím já" nebo obrázek nožiček atd. Ráda bych si takové pořídila, ale nevím kde hledat. Poradíte? Děkuji. Markéta

beruska2x
20. únor 2009

videla jsem je v Praze v Letnanech v CA myslim... 😉

schnek
20. únor 2009

koukněte na MMB, kupovala jsem tam těhu pás a měli i všeljaká trička 😉

pikusa
20. únor 2009

Jinak holky,jestli chcete triko s nožičkama mám....prodám.....objednala jsem veliký a nedorostu....ted myslím,to,co mám v albíku.pak klidně ještě červené z CA....kdyby náhodou,písněte SZ 😉

krista
20. únor 2009

Silente trošku mimo mísu ne? Spletla jsi si téma 😉

silente
20. únor 2009

Kristo - jééééžiš, jsem měla pod Ctrl+C jiný odkaz, jsem máčo! Klidně mi to smázni, to patřilo do jiné diskuze 😀

Tohle jsem sem chtěla dát:
http://betterfly.mimishop.cz/

😀 😀

Omlouvám se! Já se chtěla držet tématu, nestřílet prosím! 😀 😀 😀

barborka707
27. říj 2013

Holky, ja i objednala tady www.svatebni-tricka.cz, jednak triko na svatbu a pak i kdyz jsem byla tehotna. Maji super potisky, takovy ty s nozickama i s ruznyma napisama;) juknete na http://svatebnitricka.cz/?show=product_list&cat... .

romana.kreckova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
babytrickacz
29. dub 2014

u nás 🙂

barborka0007
24. srp 2014

Já jsem si tričínka objednávala na www.svatebnitricka.cz . Mají originální potisky, doplní i datum nebo jméno. Mohu jen doporučit!!! 🙂

beneska1111
1. bře 2015

Já můžu doporučit tričko s nožičkama tady http://www.fler.cz/zbozi/tehotenske-tricko-s-po... . Je z Fleru, prodejce Mýtinka. Mají tam více potisků, ale mě se nejvíc líbí ty nožičky. V pátek mi přišlo a je naprosto super!! 🙂 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru