Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhotenské zimní punčochy. Kde sehnat kvalitní a dobře padnoucí?

marunkamaja
1. říj 2020

Holky mám prosbu, kde bych sehnala kvalitní a dobře padnoucí teplejší těhotenské punčochy na podzim/zimu, velikost XL a XXL (46/48,48/50). Popřípadě i leginy, hlavně za trochu rozumnou cenu. Začínají mi klasické leginy a punčochy vadit přes břicho, rozčiluje mě, že si to musím tahat pořád nahoru a ten středovej šev taky není hitparáda. Za doporučení děkuju! (Lidl má zrovna vyprodáno)

tervi
1. říj 2020

@marunkamaja Těhotenské legíny v Little Angel a nebo z merino crawlershop. Velikostně nevím, já mám LA velikost M a teď pokukuji po tom merino, jen jsou dražší.

katule1990
1. říj 2020

@marunkamaja Ahoj, koupila jsem si dvoje u sebe v HaM (černé a šedé) a jsou fajn. Mám teda vel. M, ale určitě budou mít i větší. Měli je zrovna v akci cca za půlku, jinak asi úplně nejlevnější nejsou. Legíny nenosím, nějak jsem nepochopila funkci, když k tomu stejně člověk musí shánět nějaký ponožky a pak to třeba někde kouká, příp. v práci, kde se přezouvám, by to vypadalo hrozně 😅😅.

marunkamaja
autor
1. říj 2020

@katule1990 k delšímu tričku a podzimním kozačkám jsou supr náhodou! :D

katule1990
1. říj 2020

@marunkamaja To jediný mě napadlo 😀. Ale stejně musíš řešit ponožky. Já jak kozačky nenosím a v práci se přezouvám, tak jsem právě dumala nad tím, na co je všude tolik legín a tak málo punčocháčů 😅.