Trekové/outdoor kalhoty v těhotenství - co jste nosily?

pampeklec
4. črc 2014

Ahoj, sháním kalhoty na horskou turistiku (spíš Alpy, Rumunsko atp.) v 5. až 7. měsíci. Za každého počasí a bez možnosti efektivního sušení, takže potřebuju něco, co rychle schne, je to pohodlné, přiměřeně funkční (kapsy, příp. dokonce odepínací nohavice). Momentálně rozhodně nechci někde nastydnout 🙂 A do svých kalhot se už nevejdu. Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti? Kde je koupit (jestli něco takového jako těhotenské turistické oblečení vůbec existuje), nebo čím je nahradit. Zkoušela jsem obejít normální obchody se sportovním vybavením, ale všude na mě koukali jak na blázna... Díky za radu.

babka
4. črc 2014

Nevím, jestli se dá u nás něco sehnat. Kamarádka kdysi řešila podobny problém a objednávala něco odsud Mountain mama.
@pampeklec

konidana
5. črc 2014

Já nosila manželovy kalhoty:D, ale je fakt, že určitě do 6.m, možná i v tom 7., jsem se ještě vešla do svejch.

pampeklec
autor
6. črc 2014

Ta americká firma je super tip! A vypadá to, že i celkem za rozumné ceny. I když to bude pořád jeden z nejdražších kusů mého oblečení 🙂 Dík moc za doporučení.
Já už se právě do svých nevejdu dávno a to jsem teprve v 17tt. A manželovy mi taky vůbec nesedí, bohužel. To bylo samozřejmě první, co jsem zkusila.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru