V jakém obchodě nakupujete těhotenské oblečení?

petrabe
16. lis 2010

Tak mi konecne zacalo rust brisko a rozhlizim se po nejakem tehotenskem obleceni a nic moc to neni. Nejake tipy?

imzadi
16. lis 2010

Ahoj, chce to pohledat...kalhoty jsem nakoupila v H&M, nejake tuniky v C&A ... za docela prijatelne penize docela pekne veci 😉 urcite jsou i kvalitnejsi obchody, ale me bylo lito davat tolik prachu za obleceni na jeden ucel...

ja.na81
16. lis 2010

skoro vsechno jsem mela z H&M, hodne i veci, ktere puvodne tehotenske nebyly (trika, tuniky a tak)

janicka006
16. lis 2010

Tak já jsem nic moc nekupovala..dvoje gatě..jedny jeté na MMB a jedny nové v CA.Asi 2 tuničky v CA a zbytek jsem nějak vypytlíkovala s tím co mám doma...nátělníky co se natahnou,svetříky co jsou zavinovací a tak....Ale cenově a kvalitou,s ohledem na jak dlouho to budete potřebovat tak doporučuju CA a HM

editah222
16. lis 2010

Já nakupovala a nakupuju těhu oblečení v Nextu (bohužel tady v ČR ho nemaji, takže jen na objednávku), HM a CA. Kabát jsem si pořídila od české firmy Rialto a jsem docela spokojená.

pavlina05
16. lis 2010

Tveret
Next
Litex

zlatouch
16. lis 2010

Souhlas, potreba jsou hlavne kalhoty, ty mi ted prijdou dobre v HMku. Vrsky staci netehotenske, dela se spoustu volnych tunik a tak. Pak je plno malych obchudku pro "mami a mimi" (napr. v OC Sestka, nebo na Belohorske), obvykle drazsi, ale zas ti spis poradi 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru