Velká prosba o pomoc - těhotenské oblečení

hanulkapal
21. kvě 2014

Zdravím všechny, jsem tu úplně nová a ani nevím, jestli se sem moje téma hodí. Jsem těhotná (9tt), miminko bylo původně plánované, nicméně přítel se k tomu teď staví všelijak. Problém je v tom, že jelikož jsem ve všem spoléhala na něj (což byla hloupost, uznávám), dala jsem v práci výpověď a hned na to otěhotněla. Příští měsíc se tedy budu hlásit na pracák, přítel ovšem jaksi nevyřešil "finanční stránku věci". Vždycky jsem platila nájem, on se staral o ostatní, poslední dobou to ale vypadá tak, že jsem z minimální mzdy platila nájem a živila jeho a dva pejsky.
Takže to dopadlo tak, že věci pro miminko budu mít půjčené od kamarádky, protože nemám možnost pořídit vlastní. Teď ovšem nastal problém, se kterým jsem nepočítala (ne tak rychle) a to, že se jaksi nevejdu do svého oblečení. Chtěla bych, ač je mi to trapné, poprosit, kohokoliv, jestli doma nemá přebytečnou větší sukni, kraťasy, velikost 38-40, popřípadě i něco těhotenského. Samozřejmě bych zaplatila aspoň nějakou symbolickou částku a poštovné. Na běžné nošené z bazárku už jsem koukala, ale na to momentálně nemám.. Předem moc díky za jakékoliv odpovědi.

estrellita86
21. kvě 2014

@hanulkapal napíšu ti zprávu..

hanulkapal
autor
21. kvě 2014

Děkuju..

devendra
21. kvě 2014

Zkus se připojit do skupiny Věnuji a Poptávám za poštovné

hanulkapal
autor
21. kvě 2014

devendra děkuju za tip, jsem tu nová a ještě se moc neorientuji 😎

vanilka_eva
22. kvě 2014

taky napíšu do zprávy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru