Veľkosť tehotenského oblečenia Next. Akú objednať?

susik77
23. bře 2009

Ahojte, uvazujem, ze si objednam cez net tehot. oblecenie Next ale neviem ako je to s velkostami. Mate niekto skusenosti? Teraz neviem, ci si mam objednat rovnaku velkost ako som nosila Next pred tehu, al. radsej o cislo vacsie.

ejusa
23. bře 2009

urcite si objednaj o cislo vecsie 🙂

susik77
autor
23. bře 2009

trochu sa bojim, ze to bude na mne visiet 😖 Next damske oblec. je dost velke...
Teraz som si kupila C&A tehu dziny tuvelkost co som nosila pred tehu a este stale v 18.tt mi padaju 😖

konja
23. bře 2009

susik77: tak já ti neporadím ohledně něxtu, ale mám stenou zkušenost z C&A. Normálně mám velikost 40, ale těhu jsem si musela koupit 36. V čtyřicítce jsem byla jak strašák 😒

peta26
24. bře 2009

Caute baby asi neviete poradit kde kupit nejake pekne tehurifle alebo nohavice.?

susik77
autor
24. bře 2009

ahoj, tu v CR je super obchod s tehu modou-tveret. Ja som tam kupila perfektne tehot. nohavice-skor do prace al. do divadla-cierne, su strasne prijemne, nikde netlacia, a vobec sa nemusia zehlit 😉
zasielaju aj na dobierku.
www.tveret.cz

danka5
24. bře 2009

Ahoj - moja skúsenosť:
Tehotenské oblečenie je oveľa širšie ako bežné. Vyskúšala som si v obchode množstvo tehotenských veľkostí S, alebo 36 - všetko mi bolo veľké cez zadok a stehná. Nakoniec som zohnala jedny športové SX, ale aj tie na mne visia. Neviem, pre koho to šijú.
Bežne som nosila nohavice 34, vrch 36 , ale teraz nemám šancu. Ešte šťastie, že je teraz veľký výber dlhšej voľnejšej módy pre netehotné, tak s tričkami si nemusím robiť starosti.
Objednala som si cez net tehotenské plavky - celé čierne na plávanie Anita. Najmenšie číslo, aké majú 36. Musím ich vrátiť. Sú veľmi široké hlavne cez stehná a zadok. No a na bruchu majú takú rezervu, že našponovanú látku nebudem mať snáď ani tesne pred porodom. Asi si skočím kúpiť obyčajné celé plavky do normálneho športového obchodu.

Peta 26: Neviem odkiaľ si. Ja som si kúpila nohavice v Žiline, adresa Dolný val. Ak sa chystáš náhodou do ŽA, tak Ti možem vysvetliť presnejšie. Malý dobráý výber riflí. len mi bolo všetko veľké.
Niekto mi tu radil Polský Tešín, trh. Vraj oveľa väčší výber a polovičné ceny.

Možno by niekto vedel dať tipy na obchody pre tehu v Polsku.

susik77
autor
24. bře 2009

danka: mam podobnu skusenost. jedina vynimka je H&M-tam by sa dobre nakupovalo tebe 😉
ja som nosila pred tehu 40-tku a asi v 10.tt som si skusala v H&M 42-jku tehot. dziny, ze budem mat rezervu a neprevliekla som to cez stehna 😝 nakoniec som si musela kupit az 46 😝
zase v C&A mi je 42 straaasne velka, dobra bude asi pred porodom 😎
preto sa tak bojim kupit z Nextu tie veci, ze neviem ako mi budu...

peta26
24. bře 2009

Baby dakujem za rady, jaaaj ZA je daleko, bývam v okrese Pezinok a pracujem v TT..
Susik77 tie rifle si si skusala v HM na Slovensku???

susik77
autor
24. bře 2009

nie, v Prahe. Ale na slovensku to bude to iste. skus.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru