Z jakého materiálu by mělo být těhotenské oblečení?

irairka
23. bře 2014

Zdravím všechny v tomto diskuzním fóru, zajímalo by mne, jakou kdo má zkušenost s použitým materiálem u těhotenského oblečení. Preferovat přírodní materiály, nebo dát šanci i těm umělým? A naopak čeho se vyvarovat. Díky za názory.

prapodivna
23. bře 2014

Ahoj! Já si nějaké šaty šila, některé jsem si koupila a jedno můžu říct za sebe celkem jistě-rozhodně jsou lepší přírodní materiály, v těhu se člověk může víc potit a to je v umělině dost nepříjemné.

Přes zimu jsem nosila džínové, manžestrákové a flanelové šaty, všechno nepružné materiály a já už se do těch šatů přestávám vlézt. Teď už spíš kupuju pružné volné bavlněné šaty alá tričko, jak poroste břicho, tak se látka ještě má kam roztáhnout, je to vzdušné a jak začne být teplo, bude to ideálnější.

Spoustu věcí co si kupuju už pořizuju s myšlenkou toho, že to budu nosit ještě nějakou dobu po porodu, než se budu moct vrátit ke starému šatníku a že taky budu chtít kojit, tak upřednostnuju hluboké výstřihy a výstřihy do V, abych se nemusela celá svlékat 😀

Takže když to shrnu-volné pohodlné šaty z přírodních materiálů, pokud možno bez vypasování, během těhotenství je nosím s pružným páskem pod prsy, až porodím a půjde-li váha dolů, budu je nosit stejně, jen budu nosit pásek víc v pase-to dodá hezký ženský tvar a při tom to vše nehezké ještě schová. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru