Zimní bunda pro těhotné. Existuje něco takového?

werminka
19. srp 2007

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zkušenějších, zda existují zimní bundy pro těhulky - nějaké speciální s místem pro bříško ? 🙂 Já budu mít největší bříško právě přes zimu, tak přemýšlím, jak velkou bundu si budu muset koupit, abych se do ní vešla... ☹ Nevíte, existuje něco takového? Nebo to těhulky řeší tak, že si kupují obyčejné bundy jen o několik čísel větší?! díky za jakékoli info.

pipisek
19. srp 2007

ahoj werminko,
zkus obchod c&a nebo h&m, prodávají těhu oblečení, tak snad bude i zimní kolekce. jinak já když jsem čekala první dceru,která se narodila na zač dubna, tak jsem nosila manželovu bundu...
druhá dcera se narodila nedávno, tak mě tenhle problém minul 😉

pavlinka3
19. srp 2007

werminka - tak tohle by mě taky dost zajímalo - jestli tahle zima bude teplá jako ta minulá, tak by snad neměl být problém a odchodím to v teplém ponču, ale jestli bude hodně mrznout, tak ani nevím, jak to budu řešit - mám velikost 36 a měřím jen 156cm a nedovedu si představit, že si koupím bundu třeba vel. 40 jenom proto, aby se mi do ní vešlo břicho 😅

terkaz
19. srp 2007

ahoj holky , ja jsem si koupila dve tehu bundy v C&A. mam je vyfocene v albu... v te tmave hnede jsem jela i do porodnice 🙂

pavlinka3
19. srp 2007

terkaz - je hezká....a kolik ta koštujou těhu bundy v CA?

werminka
autor
19. srp 2007

Pavlinka3 - no, řeším úplně to stejný co Ty 🙂 Mám velikost 38 a představa, že si budu muset koupit o 3 čísla větší a budu mít tak obrovské ramena a dlouhé rukávy a bunda mi bude sahat po kotníky.... 🙂 no, raději bych fakt nějakou tu těhu bundu sehnala 🙂

pavlinka3
19. srp 2007

werminka - no já myslím, že do těhu věcí budu muset dost investovat - raději bych bříško přes léto, to stačí pár halenek a jedny 3/4 kalhoty a hotovo - ale v zimě ..... to budou minimálně jedny teplejší kalhoty a budna - to zase bude peněz 😠 kdyby se to alespoň dalo využít delší dobu a nej pár měsíců

terkaz
19. srp 2007

myslim,ze staly dohromady 1700kc , je to dost , ale daji se nosit i jako netehu. a nebo je treba vyuziju na dalsi brisko 😉 jinak mam take velikost 36 a merim 157cm...

werminka
autor
19. srp 2007

pavlinka3 - máš pravdu. Ale taky do zimní těhu bundy investuji. Jedna postačí - doufám 🙂 No a těhu zimní kalhoty už mám - jedna známá mi je nabídla za pár korun. Jsou to manžestrové kalhoty s vysokým pásem přes bříško a k tomu manžestrovou sukni se stejným pásem........ obojí dohromady za 500 kč. Tak jsem ráda,že to mám. A těhu bundu si určitě koupím. ¨
Terkaz - děkuji za tip 🙂

terkaz
19. srp 2007

🙂

lucikpetik
21. srp 2007

je v H&M maji taky tehu veci?

lendy1
21. srp 2007

Holky, zkuste se mrknout ještě na: www.youbody.cz Měla jsem od nich pár věcí a byli fakt super co se týká kvality a designu. A ještě je to česká firma. Nebo mrkněte na mimibazar, třeba tam taky objevíte nějaké bundy.

zusma
21. srp 2007

Lendy: je to asi yourbody.cz ne? malá chybička 😉

krista
21. srp 2007

Ahojky, taky nad tímhle přemýšlím,

Lendy1 ten odkaz mi nefunguje, nemá být takhle? www.yourbody.cz

krista
21. srp 2007

Jo Zusma už mě předběhla, tak fajn, jsem ráda že jsem to našla 😉

zusma
21. srp 2007

Krista myslím že ano, já už tam kdysi koukala a chtěla jsem tam objednat rifle,ale byly sííííleně dlouhý(nohavice) jak na chobotnici. Tak si raději dejte pozor na ty rozměry. Ale jinak věci pěkný 🙂

krista
21. srp 2007

Zusma já asi přes net nic objednávat nebudu, sama mám problémy aby mi sedělo něco v obchodě (jak říkáš dlouhý nohavice) já mám 160cm, široký stehna, ale břicho jsem mívala malý, takže mě fakt máloco sedne 😒

Asi to jistí C&A nebo H&M, když už nám je tady postavili, tak toho musím využít a snad ta jedna bunda bude stačit 🙂 Jestli bude zima jako loni tak ani o žádný nebudeme vědět 😀

zusma
21. srp 2007

Já si právě v CaA nic nevybrala. Sháněla jsem teda jen rifle a nebyly pěkný-takový obrovský 😖
Riskla jsem to přes net a jsem spokojená. Ale já mám takovou normální konfekční velikost 38 🙂

krista
21. srp 2007

Zusma tak tu normální velikost ti závidím, já na sebe těžko seženu kalhoty jako netěhotná a co teď 😀
No ještě před těhu jsem si koupila na břiše větší kalhoty (látkové) tak ty mi zatím stačí a při nejhorším si koupím ještě jedny a na ty našiju pás z nějaké bavlněné látky (něco jako dělaji na klasický těhukalhoty 😉 )

renousek
18. zář 2007

Já jsem si objednala zimní těhotenský kabát i se dvěma topíky taky na www.yourbody.cz ještě teď v létě, protože tam měli velký výprodej a vyplatilo se to. Už to mám doma a myslím, že jsem udělala dobře, všechno vypadá opravdu dobře a pěkně to sedí. Koukala jsem, že ty slevy tam pořád trvají, tak mrkněte. Jen pozor na velikosti, počítejte, že u kabátů je velikost vždycky o číslo až dvě větší než máte normálně. Já mám S, ale rovná se velikosti 38-40!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru