Zimní těhotenské kalhoty, kde seženu?

janea823
16. lis 2017

Ahoj holky, jsem nyní na konci 6.mesice..jsem stále aktivní, chodím se psem, po horách a tak. Se zimní bundou nemám problém, ale nějaké zimní kalhoty...nemáte nějaký tip, kde sehnat nějaké zimní/softshell kalhoty třeba s volnějším pasem? Na zip fakt nedopnu.. nebo jak to jinak řešíte?

mku
16. lis 2017

@janea823 ja jsem to vloni resila ksandama ke klasickym zimnim kalhotum co mam. A aby mi netahlo na pupik tak jsem si navrch dala tehotensky pas.

galatea_a
16. lis 2017

Teď už to bude asi dost vyprodané, zkus volné těhotenské, pod které dáš těhotenské legíny (dělají se i takové teplejší) 😉

bayt
16. lis 2017

@janea823 tak já se přiznám, že mi zatím stačí těhotenské legíny a pořádně teplou bundu a vysoké boty

a plánuju kdyžtak pod legíny ještě i těhotenské punčochy

audur
16. lis 2017

Jediné opravdu sportovní kalhoty, které mě zachránily, byly běžkařské na kšandy. Zip jsem nechala rozepnutý, ale díky kšandám krásně držely a netáhlo mi na záda. V největších mrazech jsem pod ně navlékala spodky. Pracovala jsem v docela extrémních podmínkách a bylo mi v nich super.

sdu
16. lis 2017

Astratex má těhotenské legíny, které jsou zespodu chlupaté. Myslím, že by mohli být dost teplé i pohodlné... kdyžtak i použít pod normální kalhoty s kšandama...

janea823
autor
16. lis 2017

Díky všem! Moje zimní kalhoty nedám ani rozhodnuté 🙂 takže budu muset improvizovat...asi teda budu řešit více vrstvami

mariti
16. lis 2017

anebo jožánek má dobré těhotenské oblečení, mají i třeba softshellové kalhoty (osobní zkušenost nemám), viz https://www.jozanek.cz/silvie-tehotenske-softsh...

janea823
autor
16. lis 2017

@mariti je, super díky moc!

maii
16. lis 2017

Ja mam od mama.licious takove tenci "oteplovaky" (proste zimni vatovane kalhoty, vetruvzdorne, vode v podobe snehu taky), jsou super na zimni prochazky a aktivity. Pod ne vlnene dlouhe spodky, ktere porad zapnu, ale ty se daji koupit i tehotenske, popripade nahradit puncochacemi. Softshell je na me moc chladny, chybi mi tam proste to vatovani, ten bych pouzila spis v zime. V CR se da mama.licious sehnat treba na zootu, ale chce to asi pohledat.

xhex
16. lis 2017

Doporučuju toho jožánka, koupila jsem si softshellový a jsou super, nosila jsem je skoro pořád a na zimu byly parádní 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru