Pozitivní tt v listopadu 2019. Je tu někdo?

ebak
6. lis 2019

Ahojky, je tu někdo, kdo už našel druhou čárku na testu?

eiram7
6. lis 2019

@ebak ahojda, ja uvidím zítra rano😁 dneska jsem našla ducha na maxovi a testu Livsane. Ty už víš, ze jsi tehulka?

ebak
autor
6. lis 2019

@eiram7 ahojky🙂 budu držet pěsti! Jojo, našla jsem předevčírem:D

ebak
autor
6. lis 2019
ebak
autor
6. lis 2019

@eiram7 ten můj test je taky dr.max

eiram7
6. lis 2019

@ebak to je krasny, moc gratuluju! ❤️To je už pořádná čárka. tak už jsi objednana k doktorovi? 😊

eiram7
6. lis 2019

My se teda s manželem ani nějak extra nesnažíme. Doma máme desetimesicniho raracha, ale říkali jsme si, ze bychom chtěli druhé ditko brzy po tom prvním. Takže se teď první mesic “nehlidame”. Byla by to tím pádem rychlovka, kdyby to klaplo 😀

katkadoskova
6. lis 2019

Ahoj i ja našla dvě carky. Snad to bude nase druhé díťátko. Trochu necekane. První se nám povedlo hned, ale druhé měl byt problém, zjistili mi problém :/ chtěli jsme se v lednu objednat do CAR na vyšetření. Pokud bude vše v pořádku, tak uz nikam nemusíme 🙂
Dnešní test dělany po obědě.

ebak
autor
7. lis 2019

@eiram7 objednaná ještě nejsem, chtěla bych, aby už bylo vidět srdíčko, takže to ještě chvíli nechám🙂 a vám držím pěsti🙂
@katkadoskova moc gratuluji 😘tak to je úžasné, úplný zázrak a čárka už je vyloženě dálnice! Já si udělám ještě test zítra a pak asi začnu plánovat doktora.doma mám dvě deti- 6 a9 let🙂

katkadoskova
7. lis 2019

@ebak deluju. A moc ti gratuluji. Budete mit doma veselo. My mame 15ti měsíční holčičku.
Je to necakane 🙂 když jsem si řekla, ze na to prdim, ze druhé bude třeba z umělého a s manželem jsme si to naplánovali, ze v lednu vyrazíme, tak se to povede 🙂 další testy to jen potvrzuji. 🙂 ale je fakt, ze jsem to tusila a dost brzo.

petkasadelkou
7. lis 2019

Já si budu dělat test zítra ráno. Jsem napnutá jak kšandy. O druhé se snažíme přes dva roky.

janea823
7. lis 2019

Přidávám se 🙂 měla jsem podezření a doma jen ovulační a byl pozitivní. Předevcirem pozitivní i tehotensky 🙂 trošku nečekané. Doma 20měsíční holcička a v září jsme se začali bavit o druhém 🙂 tak teď už snad jen aby bylo vše v pořádku. Na kontrolu chci až tak na začátku prosince (to bych měl být 7-8tt).

eiram7
7. lis 2019

@katkadoskova
@janea823 moc vám gratuluju, holky! Ať vše pokračuje jak má ❤️ Ja už si včera taky myslela, ze to bude těhotenství, ale dnes jsem skeptická. Včera na Livsane 25 peknej duch a dneska na mamatestu absolutně bílo.
Ale zjistila jsem, ze jsem špatně počítala - myslela jsem, ze jsem už 12 dpo, ale je to teprve 8dpo...
ale v břiše mě simra a picha stejně jako při prvním těhotenství.
A co vy, mate už nejake příznaky?

katkadoskova
7. lis 2019

@eiram7 dej tomu jeste par dni 🙂 bude to tam!!! Ja jsem tak nějak věděla uz 6 den po ovu, ze se něco děje (díky velkým bolestem vím přesně kdy byla). Bolest břicha jako před ms. Trvalo to par dni. Pak najednou prsa, bolest hlavy, blivno. A uz asi 8 den po ovu mi přestávalo chutnat kafe. Což je u me známka, ze jsem buď nemocna, nebo těhotná! Jinak jsem velký kafař. A z 5 kafi za den nepiju ani jedno! A jeste mi přestaly během par dni padat vlasy, které mi nyní padaly po pramenech, najednou nic!

janea823
7. lis 2019

@eiram7 první těhotenství mi spolehlivě odhalil digitální clearblue. Teď jsem testovala z dm a taky dost citlivé ;) takže trpělivost to chce.
Jinak příznaky kromě únavy a opětovně bolestivých prs (před par dny jsem definitivně přestala kojit a myslela jsem, ze to je z toho) naštěstí nic..včera jsem byla úplně v poho, dnes jak prastena, takže uvidíme, co přijde.

janea823
7. lis 2019

@katkadoskova další milovník kavy 😄 hele, já si včera skočila pro bezkofeinove mleté a dělám si ve frenchpressu (lepší než caro) a jedno dvě slabé si stejne dam. Pila jsem i před tím v těhotenství 🙂 pokud jses zvykla, není důvod si to úplně odeprit. Samozřejmě žádné smrtaky 😄

katkadoskova
7. lis 2019

@janea823 díky za typ!!! Ja si to ani tak neodpiram, spis mi vždy na zacatku tehu přestane chutnat :D takže pak vím, ze je něco divné :D kafe mi nechutna jen když jsem nemocna nebo těhotná, ale co píšeš zkusím 🙂

eiram7
7. lis 2019

@katkadoskova @janea823 uvidíme, co bude. I když nám snažení nikdy netrvalo dlouho, jsem blázen do testování 🙈 mě to hrozne proste baví. Magor no... 😂 ale ted jsem to s tou kvůli nějak blbě vypocitala. A přitom ten duch včera byl docela dobrej.
Jeee ja jsem taky milovník kávy, ale mne teda při prvním těhotenství chuť na nej nepresla 😀 musela jsem se hodně krotit. Navíc nám teď přišel novej kavovar, tak jsem ještě větší zavislak 😀

eiram7
7. lis 2019

Ja jsem takový duchy naposled měla, když jsem byla tehule, tak už jsem s tím celkem i počítala 😀

eiram7
7. lis 2019

@katkadoskova taky bych potřebovala, aby mi přestaly padat vlasy 🙄

katkadoskova
7. lis 2019

@eiram7 to vypadá jako moc hezka čárka ;) urcite to tam bude o ted :D me od porodu vlasy padají hrozne a ted najednou jako když utne. Jo a chodím curat dvakrát za noc a vzpomnela jsem si, ze u prvního to bylo úplně stejne.

ebak
autor
7. lis 2019

@janea823 vítám tě a moc gratuluji!🙂 Já právě přemýšlím na kdy se objednat, jsem 16 společnosti, podle ms už 5+3tt, ale měla jsem hodně posunutou ovulaci...tak jestli na konec listopadu? Jenže už to na mě asi bude vidět:-/

ebak
autor
7. lis 2019

@katkadoskova s tou kávou to mám skoro jako přes kopírák, běžně piju 2-3 za den. A nyní nemám chuť a u obou dětí jsem to měla stejně, za celé těhotenství jsem nevypila snad žádnou, nebyla chuť...

ebak
autor
7. lis 2019

A když mluvíme o příznacích, tak mě prvně pichalo v podbřišku, únava a pak prostě intuice.12dpo jsem udělala test a tam duch a nyní mi přestává chutnat káva a večer mi je blivno:-/

katkadoskova
8. lis 2019

Tak ja jsem si dneska dělala pro jistotu digitální CB a je to tam, tak asi dobrý. Carky na testech mi také pomalu sílí, tak snad to bude v pořádku, manžel taky :D Dnes dostal test k narozeninám :D jsme rádi, ze se nečekaně povedlo, aniž by jsme to nějak řešili, proste jsme si užívali s tim, ze druhé bude problém a musíme do CAR :D nakonec budou děti od sebe 23 měsícu jak jsme chtěli :D

eiram7
8. lis 2019

@katkadoskova to je tak hezky! Moc vám to preju. Manžel musel mít z nečekaného darecku velkou radost

eiram7
8. lis 2019

Muzu se zeptat, zda jste měly nějaký příznaky už i před prvnim pozitivním testem? Mě picha zatím jen v podbrisku. Snažím se rozpomenout na první těhotenství a přemýšlím, jestli už jsem neměla hned ze začátku bílý výtok.

katkadoskova
8. lis 2019

@eiram7 tak on to tušil, tim ze viděl jak nepiju kafe a bylo mi zle (i když to jsem e snažila tutlat), ale to kafe mu je jasne, jinak ho piju porad. Ale měl radost velkou. Udělala jsem mu balíček dobrutek a mezi to dala test, akorát se lekl, ze to znamená 1-2 děti :D (ma v rodiče dvojčata). :D tak se ale také modlím aby tam bylo jen jedno.

katkadoskova
8. lis 2019

@eiram7 ač jsem to nečekala tak jsem měla příznaky u kterých jsem uz tusila. 5dni po ovu me začalo bolet břicho, trochu jako křeče na ms a pichalo na straně u vaječníku, ze kterého jsem měla ovu. Pak uz 8 den me bolela hlava a začalo mi byt blivno a nechutnalo kafe. Od 11 dne chodím často curat a blbe mi je dost. A prsa, to bylo taky od toho 9 - 10 dne. Takže jsem hned tusila, ze to bude ono. Jen jsem si porad říkala, ze to bude asi viróza, ze nám to přece takhle nepůjde.

eiram7
8. lis 2019

@katkadoskova jeden až dvě děti 😂 manžel se taky při prvním lekl, kdyz jsem mu test ukázala 😀
Tak to ti začaly příznaky opravdu brzy. Snad to budes mít věž nějakýho zvracení atd.
Ale je fakt super, ze vám to dopadlo. Když už s tím člověk nejmíň počítá, tak se proste zadari

katkadoskova
8. lis 2019

@eiram7 :D jo a jeste dodal ze buď si myslel to, nebo ze je to teploměr :D někdy fskt pobaví 🙂
Ja jsem taky moc rada, nějak jsem to neřešila, proste jsme si to naplánovali, jak v lednu půjdeme to řešit a uvidíme. Vybrali jsme si CAR :D ted v listopadu jsem nas chtěla objednat. Takže fakt nečekaně. Asi to bude taky tim, ze jsme na tom fakt “pracovali” :D