Kde hledáte fashion vzory?

agnes_123
12. čer 2021

Ahoj,
ráda bych si na Instagramu dala sledovat někoho, jehož šatník se mi líbí... Jenže já vůbec nesleduju bulvár. Takže nevím, kdo by mi imponoval. A když si dám bulvární weby, ti lidé jsou většinou nazí🙂)) Kde hledat inspiraci? Díky za tipy

jatonka
12. čer 2021

@agnes_123 mne je teď nejblíž v módě Cropp.. takže sleduji vyloženě ten řetězec a když se mi něco líbí,rovnou nakoupím 😆🤣 Ale narazila jsem na Karolína Casková - cayafashionstyle, začínající stylistka, jak osobní insta, tak firemní.. má fb , i webovky. Občas hodí outfit, má pro mě příjemný rady a tipy..

drep
13. čer 2021

@agnes_123 já sleduju své oblíbené módní značky: youngprimitive, byveru, adelaube, minile, alln_lilly, a několik malých začínajících návrhářů. Konkrétní osobnosti mě nebaví, vyjma @blanchettka

dura175
13. čer 2021

@agnes_123 V první řadě záleží na tom, jaký styl preferuješ, kolik ti je a jaký jsi typ. Já osobně čtu jeden komorní web, kde je rubrika outfitů a inspirují se u místních uživatelek. Ale jsem už “starší”, takže jsem spíš tým sukně než tým mikiny a tenisky.

zelenaesmolda
13. čer 2021

@agnes_123
a neni lepsi mit vlastni styl nez byt neci kopie?

agnes_123
autor
26. čer 2021

@zelenaesmolda Kdybych měla talent na to mít styl, tak to asi neřeším🙂)) Takže není lepší mít můj styl. Díky za dotaz🙂

emillyhk
26. čer 2021

@agnes_123 Zkus pinterest 😉 Do vyhledávače napiš např. What to wear.... Netuším, jaký typ postavy máš, kolik je ti let, co preferuješ za styl, jestli chceš kompletně změnit styl nebo se jen inspirovat, tak těžko radit 😉

veruva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz