• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

3měsíční syn v kočárku pláče, prosím o radu

28. srpna 2013 
ahoj maminky prosím o radu můj syn bude mít 3 měsíce a nelíbí se mu v kočárku,pokaždé kdyš jdeme ven pláče,vzteká se a kolikrát se až zaliká :frowning2: ,pak se unaví a usne ale po několika minutách se vzbudí a začne to nanovo,přestane až ho vytáhneme s kočárku prosím vás o radu děkuju :slight_smile:
16. srp 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my měli něco podobného, do kočárku musela jít vždy hodně najedená, nesmělo se ani na chvíli zastavit, když se vzbudila, usedavě plakala, vždy jsem se bála s kočárkem někam jít. Přitom v postýlce spala špatně. Pomáhalo ukládat do kočárku "co nejvíce spící" - najedenou, ihned po nakojení, třeba i skutečně už spící - uspanou kojením. Kolikrát jsem jí kojila v oblečení, ve kterém šla pak do kočárku. Nepřebalovat před daním do kočárku, ale před kojením. Nemělo by mu být v kočárku vedro a podložka v kočárku by neměla být příliš tvrdá. Nebo zkuste pár dní do kočárku nedat, dát spát ven třeba v koši na spaní - jestli máte zahradu nebo balkon. Možná jsem moc neporadila. Ale co vím - určitě to časem přejde!
16. srp 2013 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wennnynka A co zkusit jet s odklopenou budkou aby viděl na nebe (když bude pod mrakem), a nebo zkusit autosedačku na podvozku aby viděl ven? :wink:
16. srp 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wennnynka starší to mel stejne. Pomáhalo jezdit s kočárem na zadních kolech, ze byl trochu více ve vzprimene poloze a nebo nosit...nosit u prsu..takhle probíhaly dlouhé měsíce naše spolecne vycházky s muzem. On vezl kocar a ja nesla malého na ulici u prsa.
16. srp 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nawrhuji zkusit šátek :wink: některé děti kočárek nesnesou
16. srp 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
na bříško, zvednout boudičku a koukat ven :slight_smile:
16. srp 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Souhlasím s zamilovanadonej,
malá mi plakala také ale jakmile jsem odendala boudičku, dala na bříško, byla spokojená,
dívala se, sledovala ...

Zkuste to :slight_smile:
17. srp 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jako moje Sofinka od 3-6 měsíců nám kočár sál na chodbě! Je to tím, že neviděla, nebyla prosě spokojená, pomohl až věk a sporťák :confused:
17. srp 2013 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dávala prostě na bříško, malá byla moc spokojená a spala jak dudek.
17. srp 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám obě holky kočár milující,možná i tím,že hned co jsme došli z porodky jsme šli na procházku a od té doby každý den,tak to berou ok a můžeme jezdit jak dlouho chceme,starší teda už chodí dlouho po svých. Asi bych korbičku nějak vystlala něčím měkčím a pohodlným či dát na bříško,stříšku dole či odendat jako by k nožkám jsem taky vozila u první dcery pro zpestření a brala to ok,jde tam i více vzdoušku,samo,že to dát tak aby tam nesvítilo. Snad se Vám podaří,aby si zvykl,ale určitě to zkoušejte a nedávejte pauzu,to si myslím odvykne ještě víc? :slight_smile:
17. srp 2013 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Buď trochu zvednout pod zádíčkama, což kočárek umožńuje, nebo do šátku. Nosit na těle a bude mimi spokojené!
18. srp 2013 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nositko a sup s mimcem do nositka. Mimco patri na mamu, ne do kocaru daleko od mamy. Vsak ono si rekne, kdy uz je kocar ok.
18. srp 2013 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
U nás to bylo úplně stejné.. zkusila jsem ho dát na bříško a zabralo to, okamžitě usnul a byl spokojený
18. srp 2013 ve 04:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Přizvednou v kočárku - třeba jen na chviličku - mimi chce koukat, je zvědavé, jakmile bude mít přehled, rychle se uklidní.
Nebo boudičku pryč - ať kouká na stromy, baráčky, světla v nákupním centru....
Nebo zkuste šátek (nebo nejakou klokanku - nosítko), to bude mít přehled a bude klid.
Jen bych zmínila vlastní zkušenost: Moje malá také v kočárku fňukala, ale zároveň i blinkala (v té době jí byly cca 2měsíce) - doporučeno naklonit ležení v kočárku - nééé sedět, ale celé ležení. Takto je OK, v kočárku přes den i spí. Co se týče šátku - v něm vidí, je spokojená, má přehled (mám doma velkého zvědavce), ale NEUSNE mi - pořád se rozhíží
19. srp 2013 v 07:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
¨Malej taky jezdil jedině na bříšku, boudu pryč a koukal dopředu...to bylo jediný, jak vydržel...jezdil tak i ve sporťáku a hodně dlouho.. než se naučil chodit, tak to bylo v kočárku dost o nervy...
Nebo vystlat měkkým péřovým polštářem a položit na polštář..
19. srp 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ange_de_la_morte děkuju za radu taky to řešíme klokánkem ale mám strach aby neměl křivé zádička,nebo aby ho nebolely co myslíte? děkuju za odpověd :slight_smile:
23. srp 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@chroustinka no to už sem si četla ale nevím jak to myslíte na bříško to zas bude kokat do kočárku néé děkuju za odpověd :slight_smile:
23. srp 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuju všem za rady skusíme :wink:
23. srp 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wennnynka : pokud mluwíš o klokance tak to skutečně není dobré rešení - dítě má zádička a kyčličky uplně we špatném úklu a záda mu to křiwí, ale ergonosítko nebo šátek jsou naprosto bezpečné :wink:
23. srp 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@wennnynka Ahoj, my máme problém s kočárkem doteď, i když ve sporťáku je to trochu lepší. Ale spíš to bude věkem a tím, že si hraje. Občas mi tam už i usne. Ale do 4 měsíců jsme chodili na procházku jako bylo popsáno výš - já malýho v náručí a táta nebo bábi tlačili prázdnej kočár. Pak nám docela pomohlo vystlat měkkým polštářem, to tam aspoň 30-40 minut spal, pokud jsem ho tam dala spícího (předtím na tvrdým se do 2 minut probudil). Nakonec jsem s kočárem moc nejezdila (mám přes den nespící mimino a bdící v kočáře řval) a nosila v šátku nebo v Ergu.Teď je Maxíkovi 5 měsíců a je to lepší, takže moje rada - vydržet, zkoušet, nosit a dávat tam spící mimčo a hlavně být u něj hned, když se probudí. Já doufám, že až bude sedět a vidět ven, tak se to srovná úplně.
23. srp 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wennnynka : jinak na bříško ho do kočárku můžeš klidně dát obličejem k sobě a nožičkama do korbičky, takže bude koukat na tebe
23. srp 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ange_de_la_morte jj děkuju právě sem měla strach stoho klokanku takže kupíme šátek ,a na bříško sem to skoušela a řev jak tur :slight_smile:
27. srp 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wennnynka : jen ještě pokud ti můžu doporučit nejlépe wyzkoušet u někoho, zda to bude tobě i miminku wyhowowat, jedná se o docela značný finanční obnos a je třeba rozwážit co bude pro wás ideální, třeba když jsem wybírala ergonosítko taky jsem jich zkoušela wíc a třeba hodně známá Manduca mi moc neseděla, lépe třeba Kibi, ...
28. srp 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek