• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Baby signs. Znaková řeč pro děti

7. listopadu 2016 
Linka na slovenský preklad knihy Sign with Your baby:

http://www.subory.sk/download/163899/Znaky.pdf
23. črc 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ta moje potvora začla to znakování normálně bojkotovat nebo spíš se jí rozvíjí smysl pro humor :sweat_smile: :grinning:Když chci aba ukazála třeba spinkat tak schválně ukazuje deset jiných znaků a hrozně se tomu směje. Já vždycky"Aduško jak je pejsek?" a ona ukáže kočičku tak já zase" to není pejsek ale kočka a jak je pes?" a ona znakuje ptáčka a směje se jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: snad jí to přejde pač znakovala fakt ukázkově až všichni pochybovači valily bulvy :grinning:
23. črc 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobromila díky, ale nejde to stáhnout... stahovalo by se to den a tři hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. črc 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to odkaz na znakovou řeč z které to znakování vychází ještě najdu ty vyloženě dětské momentík :wink:
23. črc 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok čekám :slight_smile: :wink:
23. črc 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.mybabycantalk.com/ tady a nahoře je odkaz na slovník
23. črc 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
myschko to je ten, co právě nefunguje :cry: :cry:
24. črc 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobromila dakujem za link, kniha uz je precitana :wink:
slunicko skus toto http://www.aslpro.com/cgi-bin/aslpro/aslpro.cgi
24. črc 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobromila, aj ja veľmi, veľmi ďakujem.
24. črc 2008 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, dnes som v casopise mamina citala, ze uz je vyskolena aj nejaka lektorka na slovensku a od oktobra bude robit seminare...tak konecne sa snad dockame aj my :wink:
25. črc 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten odkaz už zase funguje!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. črc 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nenarazila jste některá na kartičky se znakama? Já to našla jen na angl stránkách. jsou to takové tvrdé kartičky, z jedné strany obrázky a z druhé naznačené znaky.
29. črc 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myschko ano taky jsem to zjistila, to je super, pže tyhle stránky jsou snad nejlepší :slight_smile:
30. črc 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím Vás nemohli by ste dať link na tie kartičky z anglických stránok, ďakujem.
30. črc 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, uz funguje aj stranka www.babysigns.sk
31. črc 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby neviete o niekom inom ako o tej babe z nitry čo robí tie kurzy. Ci sa niečo nechystá tu v BA.
Alebo stačí ak si objednám tie knižky z ciech?
1. srp 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, ona je asi jedina na Sk..aspon tak to pisu na stranke...mozno jej staci napisat maila a ak sa vas nazbiera viac tak mozno pride do Ba...ja by som nieco take brala v KE, len neviem ci z Nitry do Ke by prisla
1. srp 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, my sme už začali. Malá sa veľmi smeje, keď jej ukazujeme znak pre vtáčika.Manžela to strašne chytilo.
2. srp 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj katy, ja mam cely balicek, objednala som si to z Ciech (este nebola slovenska stranka) a myslim, ze to staci. Neviem ako prebieha taka instruktaz, to by mohli blizsie napisat mamicky z Ciech, ale nam staci knizka a DVD a chut znakovat.
2. srp 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.youtube.com/watch?v=tVaWLg0Ijbs&NR=1 tady se mi povedlo zachytit hned 4znaky :dizzy_face: Aduš měla chuť spolupracovat :grinning:
2. srp 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myschka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Adélka je šikulka, krása
2. srp 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
myschka, velmi pekne. Nas Matej ma dnes sokoval, ked mi ukazal znak pre knihu. Zatial vieme iba znak pre svetlo, papanie, auto, zaba. Sedel na nocniku a chcel citat knihu, ja som sedela pri nom a telefonovala s tatinom, takze som nedavala pozor na co ukazuje, tak mi strcil rucicky do tvare a zacal ukazovat znak pre knihu. Mala som z toho radost, pretoze sa mi zdalo, ze znakovaniu nevenuje velku pozornost.
2. srp 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adélka je rozkošné dievčatko, ja sa tak teším, keď aj naša Veronka bude takto znakovať.
2. srp 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkujeme, dmu se pýchou :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
3. srp 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Mna by tiez zaujimalo, ci sa ten kurz oplati absolvovat, alebo staci si objednat tie materialy. Co myslite? Ja som zacala malej ukazovat par znakov, co som odkukala z tych anglickych stranok. No musim sa priznat, ze som malo dosledna, takymto cinom sa to asi nenauci. Pritom sa mi to zda super vec! Ale stale na to zabudam, asi som malo motivovana... Neviem sa rozhodnut, ci si objednat aj tie materialy alebo si vystacit so slovnikmi na nete. Su tam inak nejake rozdiely, ze? Napriklad znak pre spinkat - v tych angl. je taky ze ruka cez tvar a zavriet oci, co sa mi zda tazsie ako dat rucku pod licko ako ukazuje Adelka. Inak je zlata :wink:
6. srp 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja myslím, ze to zvladnete jen s knižkou nebo dvdckem:wink: na tech kurzech je fajn prave ta motivace. A co se tyče znaku tak každé dite si je trošku prizpusobi nebo si najde uplne jiny znak:wink: ja ted premyslim, ze pojedeme v zari na setkani znakujicich rodicu co porada babysigns. cz
je to 12-14.9 hrozne me zajima jestli Adus dokáže komunikovat s vrstevnikama.
6. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky myschka, my sme sa uz prihlasili na ten vikend. Som zvedava ake to bude. Trosku nas odradzalo to ubytko, ale rezervovali sme si celu chatku pre nasu family. Ja sa tesim, urcite bude zabava.
7. srp 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek