• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Baby signs. Znaková řeč pro děti

7. listopadu 2016 
@tichackova ono to na ni může být fakt náročný motoricky, a hodně dětí v roce ta gesta ještě nedělá :wink: já bych ještě vydržela. Pasivně tomu znaku rozumí? :confused:
30. kvě 2013 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tichackova můžete zkusit i kartičky, ale to manželovi bude připadat asi taky jako blbost :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. kvě 2013 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin Tak tos tipla úplně přesně:sweat_smile::sweat_smile:
30. kvě 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tichackova ty kartičky jsou na takový prcky asi dost těžký, ona by musela už umět generalizovat, což jako u ročního je asi ještě nereálný, to by jste to museli trénovat :wink: je to dobrý i k rozvoji pasivní slovní zásoby a vůbec přenešení naučeného do reálu :wink:
30. kvě 2013 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin Já myslím, že znaku rozumí. I když nevím, jestli to není tím, že jí k tomu to slovo i řeknu.
30. kvě 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tichackova tak, že rozumí tomu slovu je hlavní že :slight_smile:
30. kvě 2013 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tichackova zkus pexeso s jednoduchými obrázky, dej před ní dva (třeba dům a hrnek), a do ruky ji dej jeden z těch obrázků, aby ho přiřadila..pokud ne, tak to udělej její rukou :wink: a řekni to slovo ještě k upevnění, ale nevim, jak u ročního je to reálný...já bych potřebovala mít doma to mimino k tomu, bych se vyřádila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. kvě 2013 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin Tak zkusit to můžu, jen někde musím sehnat to pexeso:sweat_smile: :sweat_smile:
30. kvě 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tichackova hele, ale to jenom, kdyby ji to bavilo...jinak to vůbec nehrot v roce :wink:
30. kvě 2013 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin Mi přijde, že na tu jemnou motoriku je nešikovná. Pápá začala dělat až někdy kolem 10. měsíce, paci paci ještě o měsíc později. Ale za to chodí od 11. měsíce a týdne:grinning:
30. kvě 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin Jasný:wink: Mě prostě štve, že to do ní hustím takovou dobu a bez odezvy. Je to "lehce" demotivující....
30. kvě 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tichackova hele, je fakt v normě, má čas. min do 15. měsíce, a do 18. měsíce je ta nápodoba ještě v širší normě :wink: vydrž prtka vydrž :wink:
30. kvě 2013 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin
@lorreine
@zvirka Díky holky, tak ještě vydržíme. Jako už jsem si za tu dobu zvykla a nějak mě to neobtěžuje. Jinak si myslím, že syn je celkem komunikativní a rozumí velkému množství slov, tak problém snad nebude, jen se mu nějak nechce do toho znakování. Je fakt, že s pápá, pacipaci a pod začal taky hodně pozdě.
31. kvě 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanuu taky jsem s prckem znakovala a přišlo mi, že raději začal mluvit než opakovat znaky ;o) Ale třeba teď když to občas zkouším s naší malou (znak pro spaní), tak si na to vzpomněl.
31. kvě 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin No dobrá, držím držím:grinning: Dávám jí poslední tři měsíce!:grinning:
31. kvě 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivkaj dekuju, taky mam z malyho takovy dojem, ale jeste uvidime. Trochu me to na jednu stranu mrzi, znakovani me nadchlo, ale na druhou stranu, hlavne ze je sun v pohode a nejak se domluvime :slight_smile:
31. kvě 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my znakujeme od polroka a mala od 10 mesiacov fičí ako vietor :wink: :wink: :wink:
1. čer 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivkaj
@hanuu holky, tak o to jde ne, aby ty děti mluvily? :confused: :sweat_smile:
1. čer 2013 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisstin no nakonec jasne, ale brala jsem to tak, ze pomoci znaku si bude umet rict, co chce, co vidi a tak. Driv nez to zvladne rict. Ale tak uvidime :slight_smile:
1. čer 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Určitě pozdě není, mrkni na www.babysigns.cz - tam je toho o znakování celkem dost, dají se koupit i nějaké knížky či dělají kurzy. Můžeš si tam vyhledat, jestli máš nějakou lektorku Baby Signs ve svém okolí.
3. čer 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sháním další dvě jako moderátorky do skupiny baby signs. Kdo se hlásí?:grinning:
11. črc 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tichackova Nooo, já se teda hlásím, ne úplně dobrovolně :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ta skupina by mě zajímala... když mi to nepůjde, tak rezignuju :grinning:
12. črc 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda :grinning: Neboj, nic to neobnasi, jen tam proste budes uvedená:slight_smile: A potrebujeme tedy jeste jednu...
12. črc 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tichackova mě to taky zajímá,ale jeďte neznakujeme,teprve se chystáme.ale jestli potřebuješ nekoho napsat,tak klido :wink: neco uz mam nastudovano ale praktické zkušenosti nemám :wink:
12. črc 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tichackova Já taky klidně pomůžu, ale předem říkám, že my jsme znakovali volně podle potřeby, nikoliv podle Baby Signs, takže o tomto programu nic nevím. Přimlouvala bych se spíš za obecnou skupinu Znakování s miminky.
12. črc 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Super holky, takze beru prvni dve, tzn. @aajda a @darrez , souhlasite?:wink:
12. črc 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hlasil Super napad, dam to jako znakovani s miminky, at uz baby signs nebo ne:wink:
12. črc 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tichackova Ok, souhlas.. Jinak my teda znakovali a zase budem, tak úplně mimo nejsem :grinning:
12. črc 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Bud v klidu, ja o znakovani taky prdlacku vim, ale proste me to zajímá:slight_smile:
12. črc 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych se taky docela ráda stala součástí skupiny o znakování. Znakuju na syna asi od 7měsíců, dlouho se nechytal, pak trošku, ale nejlepší to je až poslední dobou, co je starší. (Hodně pomohly a líbí se mu DVD Baby signs-oblíbené znaky a Hurá na nočník.) Ale znakuje jen co chce. Ale mluví "o 106". :slight_smile:
12. črc 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek