Brečí, že nechce být na nočníku. Jak to probíhá u vás?

andreakrausova
18. led 2013

Dnes jsem zahájila čurání a kakání pouze do nočníku ..
Celý den jsem ji nechala bez plýny a několikrát se vyčůrala do jistých koutků v bytě, vždy jsem to odchytla a dala na nočník.
Kolikrát brečí že na tom nočníků nechce být ale "prý" to jsou začátky, snad si zvykne.
Jak to probíhalo u Vás?
Celý den s ní jsem, vysvětluji ji to, a když tuším že chce čůrat a vzápětí začíná, posadím ji na ten nočník a ona se automaticky rozzuří . 😒
Ách jo, máte nějakou zaručenou metodu ?
Jak to šlo u Vás ?
mimochodem je nám 19 měsíců 🙂

bremisek
16. pro 2014

@tarra27 jojo nenutíme, jen spíše připomínáme, že to tam má k dispozici. Nočník taky schováváme a vytahujeme. Sem tam lehce připomeneme školku... Plínku nemá dlouho, ale s kaděním to takhle máme už od června pořád dokola, tak jednou za čas bádám jak tomu trochu pomoct... A zase nejspíše zůstanu u toho že nijak. 🙂

kackaj
16. pro 2014

Já to teda nechávám s malou až na teplé dny. Teď se tam stejně vzteká, nechce ani dosednout. Takže kolem nočníku chodí pořád, ukazuje, že tam se dělá bobo, ale jinak ani ránu. A já to ani moc nehrotím, páč nevím, jak bych to teď dělala, kdyby se náhodou chytla a začala si říkat na nočník. Jakože doma dobrý, ale venku vyslíkat teplé oblečení atd. na to mi přijde ještě malá. Ale jak říkám, nechytá se, ne, že bych jí to zakazovala😀 No a nemá zatím žádné sklony ani náznaky k odplenkování. Já prej když jsem byla malá, tak jsem jednoho dne sama na nočník sedla a od té doby chodila už normálně jen tam...tak třeba to tak bude mít i naše holča🙂