• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dítě nesnáší bačkůrky. Máte zkušenost?

19. dubna 2008 
koupili jsme bačkůrky, protože pořád někde stojí. když je nasadíme začne hystericky brečet a rvát je nohama dolů.když je nesundáme je klid. máte s tím některá zkušenosti? jak dlouho si zvykali na boty?
19. dub 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkar - pokud nechodí, bačkůrky bych nedávala. Dětem se hůř drží rovnováha při stání
19. dub 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stojí a trochu chodí kolem nábytku. nechci je dávat na celý den, jen aby se mu zpevnil kotník a hlavně si na ně musí zvyknout.
19. dub 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme malé bačkůrky nedávali když začala chodit kolem nábytku a ted toho hluboce lituju,pač má vpáčený kotníky-na ortopedii jsme dostali ortopedické vložky a musíme kupovat ortopedické sandály-což neni zrovna levná záležitost...Pokud se dítě začíná stavět a tapkat,tak by mělo mít kotník zpevněný-tohle mi říkal doktor na ortopedii :slight_smile:
19. dub 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si to taky myslím, ale nevím jak ho přimět je mít na nohou. myslím, že tu byla i diskuse od kdy botičky a právě většina radila, když začne víc stát než lézt. a to je náš případ
19. dub 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim jak přimět dítko aby nosilo bačkůrky...Asi to bude chtít trpělivost a pořád zkoušet...
19. dub 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, to bude záhul. co jsem se ptala v okolí nikdo s tím problém neměl. :cry:
19. dub 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
on si zvykne...je lepší těm problémům s ploskami nohou předcházet...Třeba mu jen nevyhovuje typ bačkůrek který má.Nezkoušeli ste třeba mu dát i jiné?
19. dub 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne, v krámě si nechal nandat skoro 10 bot a nic mu nevadilo. až doma nastal problém. musí si zvyknout
19. dub 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to pro ně nezvyk.Celou dobu jsou na boso(krásný pocit pro nožičku)a ted najednou zpevněná noha...

Zvykne si,jen to chce čas
19. dub 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky za podporu, doufám, že to zvládneme co nejdříve :grinning:
19. dub 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
s bačkůrkama jsmě měli problém ten, že mi v nich šmajdal, prostě nedával nohy tak jak má, takže jsem koupila botky ortopedické na doma a chodí a běhá jak šílenej, bačkůrky už kupovat nebudu, spíš zpevněný vyšší sandále. :wink: ty první bačkůrky jsme dostali, mně to ani nenapadlo je koupit, já chtěla hned botky, první botky máme v albíku :wink:
19. dub 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek