• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak ji naučit jíst slaná jídla a lžičkou?

27. února 2010 
andrusek a jaké vitamíny jsi pořídila? když byla malá nemocná, něco jsem sháněla, ale nenašla jsem nic pro tak malé děti, vitamíny byly všude až od 3let....
14. únor 2010 v 01:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chiwule jmenuje se to PIKOVIT je to od 1 roku sirup sladky tak bezproblemu sni.uživa se jednou deně a pišou že je to na podporu chutě na doplněni vitaminu zejmena v zimnich a jarnich měsicich a u školnich děti proti unavě.obsahu je to vitaminC,B1 B2 B6 A D B12 :slight_smile:
14. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zajímavý nápad - tak já počkám jestli to bude mít nějakou trvanlivost a pak se o tom rozmyslím...
:sweat_smile:
My by jsme spíš potřebovali něco na tu podporu chutě - nebo spíš ochotu sedět v židličce a nechat si něco cpát do pusy :grinning: Než ty vitamíny.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je i na podporu chutě.tak zatim nevim.snidani sni ale oběd zaboha ne. :angry: v židličce taky nechce sedět,stoupa si a natahuje ruce na všechno :unamused: už nevim jak ji zabavit.a hlavně jestli se vykašlat jak nechce jist nebo skoušet jina jidla dokud ji něco zrovna nezachutna
15. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten pikovit je spíše něco jako martánci,v lékárně jsou schopný doporučit cokoliv,jen aby prodali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,přímo na podporu chutě je pangamin,obsahuje kvasnice,které jsou známy právě na podporu chutě k jídlu :wink:
15. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a je to hlavně čistě přírodní preparát,obsahuje sušené pivovarské kvasnice a vitamin B :wink:
15. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radko.m. to maš pravdu ale ten pangamin je jen v tabletach a neni pro ročni ditě mi bylo řečeno.a ten pikovit je sirup od roku a obsahuje vitaminy ktere nema když nic neji tak aspoň nějak do ni dostat vitamin.už fakt nevim jak jinak :frowning2:
15. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme teď podobný problém ...ne že by jedl jen z flašky to ne, ale nechce jíst oběd. Na snídani mléko, pak třeba nějakou topinku (rád křupká nějaký chlebík), svačinka přesnídávka s piškotama, no a na oběd max. nějakou polévku , ale hl. jídlo jako je brambor s něčím atd... nechce , odpolední svačinky jako jogurt, nějaké ovoce atd. s ní taky v pohodě, večer chleba s lučinou nebo kaši a před usnutím mléko. Do nedávna jedl pěkně i obědy, ale asi před měsícem půl dne zvracel a pak asi týden neměl chuť na jídlo (jen rohlíky, piškoty a takové) a od té doby hůř jí ty obědy. Takže doufám, že se to brzo spraví. Máme 1 rok a 8,5 kg a naší paní doktorce se to nelíbí, že je to málo. Ikdyž na pohled mi přijde normání, že není ani hubený. Jindy snedl vše s čím se mu přiblížilo k puse a teď, když jdu s lžičkou, tak už utíká a otáčí hlavu na druhou stranu. Stalo se vám někomu něco podobného a rozjedli se vám pak děti zase v pohodě? Když byl menší snědl i celou skleničku příkrmu (dnes jsem ráda za půlku).
24. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
simounah - tak my s jídlem bojovali a bojujem do dnes a to je malá o půl roku starší.. takže na to co se ptáš ti neodpovím.
Zato tě uklidním - neboť v roce a půl malá váží 10.2 Kg a má nějakých 80-81 cm. V roce měla cca taky těch 8 kg a nikdo se nad tím nepozastavoval. Asi máš velmi opatrnou paní doktorku - hlavu si z toho nedělej. :slight_smile:
25. únor 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naše mala měla v roce 7,3kg a doktorka na to nic.tak jse na tom dobře.a z jidlem bojujem huř a huř.
26. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrusek,já čekala změnu k lepšímu a ono nic :unamused: Pije alespon mléko?Jedivné,že by neměla hlad....Přbírá?
my jíme ted celkem dobře,ale jen ty obědy,večeře,k sváčám je stále prso a ještě banán :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak ségra má kámošku a ta má tyky takhle drobnou holčičku,v roce měla taky kolem sedmi kil
Ptala jsem se,jestli jí,tak prý jo,ale menší porce.
26. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
simounah :slight_smile: ...já mám podobnou zkušenost.
malý měl asi týden průjem(po 1.roce),takže byl také na dietce a pak mi začal odmítat jídla,které před jedl normálně ba i rád :unamused: .sice mě to trápilo,ale časem..už ti ale neřeknu přesně za jak dlouho se vše vrátilo zase k normálu :wink:.
možná má tvůj malý nějakou špatnou vzpomínku zrovna třeba na obídek,pamatuje si,že mu to neuděllo dobře a tak odmítá .
anebo je také možné,že prostě přešel do jiného období,kdy tolik jídla nepotřebuje..dětem se stále mění chutě apetit :wink:.
sice je tvůj chlapeček drobnější ,ale 8,5 kg zase není taková hrůza.náš malý měl v roce o kilo více,dnes může mít okolo 11kg,bude mít 18m. :slight_smile: .
důležité je,že jinak papká přijatelně :wink: .
27. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek