Jak jste děti učili v noci čůrat?

brisalek
3. říj 2011

Chtela bych se zeptat jak jste deti ucili v noci curat. Mala je uz asi 4 mesice bez plinky pres den. Na delsi cestovani ji davam, kdyz vim, ze v aute usne nebo nebude mozne zastavit(dalnice). Kdyz je vzhuru rekne si. Odpoledne nespi uz asi 9 mesicu a kdyz nahodou usne vestinou se nepocura, kdyz pred tim nevypije flasku stavy....Chtela jsme nocni curani nechat na " prirode" az proste bude parkrat sucha plinka rano tak, ze to treba zkusime . Rozhdne by mi nevadilo, kdyby ji mela jeste okolo 3 let. Rikala jsme si, ze pristi leto to nejak zacnem zkouset, kdyz to neprijde samo🙂
Ale zacala vecer delat hrozne sceny, kdyz ji davam po koupani plinku. Knoura knape, ze to boli, ze to chce malo utahnout...Boli ted rika vsemu i kdyz ma srcenou ponozku v bote i kdyz ji skrabe na krku cedulka. Takze vim, ze ji plinka vadi, mozna skrabe....proste uz ji pres den nema a ten pocit se ji nelibi.
Treba by se to dalo vyuzit na to ucit se i vecer bez plinky. Proto pisu o radu jak to delat???? Diky

neu.sona
3. říj 2011

Proč je tady neustále pořád stejných diskuzí? https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/jak-odna...

Přijde to samo. Je malá. Malý je taky asi 4-5 měsíců přes den bez plen, ale při spánku, jak polední, tak večerním se vždy počůrá. Vůbec o tom neví, spí tvrdě. Dítě k tomu musí dozrát.

brisalek
autor
3. říj 2011

@neu.sona dik, ja jsem to dala do vyhledavace a naslo mi to jen diskuze, kde rok nikdo nepsal nebo o curani pres den.

neu.sona
3. říj 2011

@brisalek no tak to je právě musíš obnovit 😉 . pak Ti tam samozřejmě začnou holky psát.

mamkamarketa
3. říj 2011

jeee to je dneska mezinarodni den ''odplenkovani''?