Jak malou naučím smrkat?

popelka213
14. čer 2012

Ahojky,mám doma dvouletou holčičku a nedaří se mi ji naučit smrkat:(.Malá rýmů potahuje a už několikrát se mi stalo že pak zvracela:(.Nemáte některá radu jak malou naučit smrkat?Děkuji Monika

eloana
14. čer 2012

snazim se z toho udelat hru..... treba napodobujeme slona...syn hezky smrka asi od roku,ale kdyz ma velkou rymu a boli ho nosanek, take mi stavkuje. Slon vetsinou zabira))

barborka09
15. čer 2012

Malá se naučila smrkat až skoro ve dvou a půl letech. Vyzkoušeli jsme kde co a chytla se až na papírové kapesníčky s potiskem kde byl tuším nějaký drak. Prostě draka jsme museli posmrkat, to byla velká sranda a od té doby jí to nědělá problémy.

mamkamarketa
15. čer 2012

@popelka213 nemate nejakw kamarady, pribuzne deti? Syn smrkani okoukal od starsich v jeslickach.

popelka213
autor
16. čer 2012

já sem to vyzkoušela s těma papírkama at je svoukne nosem ale moc to nepomihlo-pořád do něj foukala pusinkou

mirunda
16. čer 2012

U nás ze začátku jen tak malinko foukala nosem, hrozná chvála z toho byla.. 🙂 Pak začala smrkat víc a víc a najednou si sama přišla na to, jak se to dělá.. takže jsme ji vlastně nechali nakonec, přestože jsme předtím taky zkoušeli kde co :/ Myslím, že jí bylo tak 2 a půl..

andy82
4. únor 2013

my máme nemluvící dítě a u nás zabralo, že syn když chtěl říct kytička, tak zafrkal, takže jsme říkali udělej kytičku s kapesníkem u nosu a to zabralo a pak taky stačilo jednou říct, že musí frknout pořádně, jinak bude vysavač a ten jsem měla nachystaný v ruce na mladší dceru a to se to parádně smrkalo 😀

leilat
1. bře 2014

Ahoj, mozna vam pomuzou nektere tyto triky...
http://www.prosimspinkaj.sk/1/post/2014/02/ako-...

zazulka
1. bře 2014

Nám doktorka radila dát brčko k nosu, zacpat dírku a foukat do lehký kuličky na stole, že je to baví, že pochopí princip "vzduch ven" 😀