Jak naučit 10ti měsíční dceru spát v postýlce?

nikolic
25. lis 2009

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat,jestli by mi někdo poradil,jak naučit dcerku spát v postýlce.
Je jí 10 měsíců a usíná mi u večerního kojení v naší posteli.Po přenesení do postýlky se hned vzbudí a hrozně brečí.Zkoušela jsem si dát postýlku vedle naší postele,ale ani to nezabralo.Nebo u ní sedět a číst jí,zpívat...taky nic.Když ji pak vložim do velké postele hned zase usne,ale jak se hnu,hned mě začne kontrolovat,jestli jsem u ní.Už si nevim rady,co dál.

momin
25. lis 2009

A zkousela si ji nechat chvili pobrecet??

martinahor
25. lis 2009

nikolic, a co zkusit balkon, dát jednu postranici pryč, přirazit postýlku k vaší posteli, bude u tebe, ale i ve svém. Já bych určitě nenechávala brečet, ale to je jen můj názor, myslím, že je ještě malinká. Já taky nerada usínám a spím sama v posteli 🙂

momin
25. lis 2009

ja nemyslim uplne nechat vyrvat.... jenom nechat chvili pobrecet.. pak prijit..pohladit..dat pusu..polozit.... my sme tak teda maleho ucili a ted usina uz krasne sam.

rimmel
25. lis 2009

najprv treba aby postielku mala "rada" travit v nej viac casu cez den, hrat sa tam...😉

adricc
25. lis 2009

taky bych poradila nechat chvili brecet udelala jsem to se starsim synem a beham 3 dnu krasne usinal sam a taky usinal u prsu v 9 mesicich jsem ho to odnaucila a nikdy mi to nevycetl 😀 😀 😀 😀 😀

nikolic
autor
25. lis 2009

Zkoušela jsem ji nechat chvilku vybrečet,ale pozvracela se u toho a pokajdila.Tak na to nemám sílu ☹
Postýlku přisunout k posteli mohu,ale máme cestovní,tak postranice nejde dát dolu.
Zkoušim přes den třeba žehlit a nechat ji v postýlce,to si hraje,ale večer nechce.

momin
25. lis 2009

A nebyla to nahoda s tim blinkanim? 😕

nikolic
autor
25. lis 2009

Udělala to i druhý den,znova se i pokajdila

rimmel
25. lis 2009

tak mozno by bolo dobre kupit normalnu positelku 🙂 a co ty vies, moze to fungovat, ja to tak planujem spravit ked bude krpec pripraveny

nikolic
autor
25. lis 2009

Před tim v ní ale vydržela spát,že by se to takhle otočilo?Navíc v ní dělá blbosti,různě skáče a padá,bála bych se,aby si v dřevěný neublížila. 😒

adricc
25. lis 2009

a co u ty postylky sedet i kdyz bude brecet a drzet ji za ruku a hladit jinak pisou ze kdyz uz se zacne tak nepolevit priste by to mohlo bejt horsi je to tezky ja te chapu