• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak naučit dítě kakat na záchodě nebo do nočníku?

27. prosince 2016 
@milenik Ahoj, koukam, ze tvuj prispevek je uz dost stary, tak uz to mate za sebou, ale jak jste to zlomili? Male je 2,5 roku, za 2 týdny má jít do školky a pořád kadí do kalhotek. Curani ale uplne v pohode...jsem zoufala a bojim se, ze mi ji po tydnu vrati ze skolky domu. :(
25. srp 2015 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky jak to pročítám tak je mi ještě víc smutno..malá za měsíc má 3 roky jsme sundali plenky...první 2 dny chodila sama na nočník úplně sama a krásně ale pak se začala počůrávat, musím hlídat čůrání a pokaždé ji donutit aby si sedla a vyčůrala, když zapomenu nebo toho mám moc, tak se prostě počůrá, mimochodem v noci a přes den když spí tak se vůbec nepočůrá..už2 roky se léčí na kadění dělalo jí to problémy ale ted kadí celkem dobře ale bohužel ji nemůžu donutit kadit na nočník už mám toho praní dost..přemýšlím jestli jí nedat to projímadlo ráno, vykadila by se apak by to bylo v pohodě co myslíte???za jak dlouho u vás nastala změna kdy začali kadit na nočník??jo a když na něm sedí tak vůbec netlačí, sundám ji z nočníku a za chvíli tlačí do kalhotek a zase můžu prát už jsem v koncích co ted??? :(
15. čer 2016 v 15:16  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...nemá náhodou doma někdo na prodej tu knížečku ,, Víš co má v plínce myš" ? odkoupím hned ..děkuji :slight_smile:
27. pro 2016 v 11:10  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek