• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak naučit dítko cucat a nespolknout?

29. srpna 2009 
Synek dnes u Dr vyfasoval homeopatika s tím, že je má rozpustit v ústech. Ale jak mu to mám vysvětlit? Cucá tak 10 vteřin a pak to spolkne. Máte někdo nějakej fígl, jak ho to naučit nespolknout?
27. srp 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč to nerozpustíš ve vodě a nedáš mu to lžičkou???? :astonished: :astonished: Tak se podávají kuličkové homeopatika dětem.....
27. srp 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, my taky máme homeopatika proti zvracení v autě, neumím si představit, že bych po našem hladovci mohla chtít nějaký podobný výkon, jako že nesní hned co má v puse :grinning:
27. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rozpustit jsem to zkoušela. Ale jsou to větší tabletky než ty kuličky a dost dlouho trvá, což při dávkování každou hodinu bych nedělala nic jinýho než rozpouštěla:( Ale jinak to asi nepůjde :confounded:
27. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulicky do strikacky a pak natahnout trosku vody...muzes to nechat tu hodku stat :wink:
27. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já teda na nic nečekám, to bych se načekala. Když jsem byla malá a nechtěla jsem polykat prášky, tak maminka vzala dvě lžíce a prášek mezi nima rozdrtila a pak ho dala do šťávy. Homeopatika bývají sladká tak to dětem chutná i ve vodě.
29. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek