• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak naučit dvouleté dítě samostatně usínat?

18. února 2011 
@majatob taky obdivuju třetí dítko :slight_smile: já bych ráda alespoň to druhé :slight_smile: , když tři byl vždy můj sen :sunglasses: momentálně však bych byla ráda i za to druhé pokud to půjde :unamused:
17. únor 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, petr spí taky denně poo dvě hodiny. jak dřevo. to se nedá nastavit, potřebují to, některé děti už dávno ne a co?
přimlouvám se za malou, aby to mlíčko ještě dostala :grinning:
17. únor 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 vidis, ja pouzila nejakou bezva metodu a ani jsem nevedela, ze se to nejak jmenuje, to me tesi :grinning: :grinning: :grinning: skoda, ze nam nejde takhle hezky odstranit aj dalsi problemy jako pocuravani, dudel, zarleni,.... :grinning: :grinning: :grinning:
ja uz na verejny diskuze moc nechodim :wink: a diky za gratulaci :slight_smile:
17. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 super díky :grinning: spadl mi kámen ze srdce .. :wink: jo a s tím spaním ve školce je přeci taky nutí ne? :confused: alespoň budou mít přípravu :slight_smile:
17. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lisounek treba ty tri taky casem budou, budu drzet palce :slight_smile:
17. únor 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob vše přijde :wink: ani já moc na diskuse nechodím, jen jsem se se zapletla :grinning:
@lisounek ve vsech skolkach ne, nekde maji nahradni program pro nespavy deti :slight_smile:
@majatob hmm šance je malá :cry: ale i tak děkuju...
17. únor 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
většinou už je nenutí, co jsem se s kým bavila. mají připravený "odpočinkový program" pro děti, které poo nespí. ostatní spí. ale to je asi indivindi podle školky. petr chodí jednou týdně do jesliček, a tam je nutit nemusí, tuhnou ve dvanáct komplet celá třída:slight_smile:))) (je jich tam asi osm:slight_smile:))
@majatob fakt náhradní programy? to ani nevím..my zatím letos chystáme zápis, tak nemám představu :confused:
@berenika39 :grinning: :grinning: tak to mají super třídu
17. únor 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
je jich tam v jednom oddělení asi 15, ale polovina pořád marod. takže zbytek má VIP péči, tety jsou fakt hodný a petrovi se tam líbí.
17. únor 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme asi mimo téma..aby nás nevzali za chaloupku a nezastřelili.....
17. únor 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 hmm právě :confounded:
17. únor 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lisounek - malá má mlíčko? Neber jí ho násilím, Honza ho také odboural sám. Musí na to přijít sama :wink: Některé děti holt mlíčko milují :slight_smile: O zoubky bych se nebála, právě mlíčko zoubky nekazí jako čaj a šťávičky :wink: Ale jde spíš o to, že ho pije i v noci, v tom vidím zlozvyk :confused: . My jsme Honzovi udělali vždy jen mlíčko před spaním, v noci jsme mu ho nedávali, a nikdy se v noci nebudil, že by ho chtěl. Dostal ho až ráno. A takhle to šlo do jeho dvou let a dvou měsíců, pak šlus :wink: No jo, ale každé dítko je prostě jiné. Podle mého není rozdíl, jestli se vzbudí na mlíčko či na čaj. Takhle to měl brácha, že se mu dcera pořád budila na čaj a dokud ho nedostala, tak plakala a taky z toho byli ztrápení, teď nevím, jak to mají :wink:
18. únor 2011 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lisounek - jo a s tím "respektováním" tatínka to máme takřka nastejno. Když zavelí tatínek, tak to je pro Honzu jedním uchem tam a druhý ven, ale jakmile na něj nastoupím já, tak to najednou jde, tak nezoufej, naše dětičky vědí, na koho to zkoušet :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek