• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak naučit syna na nočník? Jsem bezradná

5. ledna 2009 
prosim vsechny maminky ktere by mi mohli jakkoliv pomoc pri uceni naseho Jenika na nocnicek bude nam 20mesicu a stale mame plně pleny ve dne v noci jsem uz bezradna nic nepomaha
31. pro 2008 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ladulko :slight_smile: Mýmu synovi ted je 21 měsíců a děláme to tak, že ho každý ráno, nebo v průbehu dne posadíme na nočník, čteme mu knížku, nebo ho nějak zabavíme.. když se vyčůrá, tak už se sám zvedá...Grozně mu tleskáme a chválíme jak je úžasnej, že udělal lulu a on je štěstím bez sebe..Sám si ale neřekne, jen někdy se drží mezi nohama, tak běžím pro nočník..Pleny máme ve dne v noci taky....Já bych to nehrotila až tak....on si nakonec sám řekne....snad :sweat_smile: koukám, že čekáš třetího kluka....já bych chtěla do třetice holčičku, snad se zadaří... :slight_smile:
3. led 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
marketovno moc dekuju za radu sna dsi opravdu sam rekne a jinak k tomu miminku nn necekam tretiho ulicnika to spletli na konikovi a nejde to dat nejak pryc ale jinak mam 20mesicniho a 5mesicniho takze si myslim ze i to staci pri mem veku 20let :slight_smile:
5. led 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek