Jak naučit z kojení na lahvičku?

bimm
1. dub 2018
bimm
autor
1. dub 2018

Vim ze tady bude mraky komentaru jak kojit a jak dlouho ...na to se neptam,proste mleko neni a bojujem s kazdou lahvickou,chce tekutinu jen ze lzicky,ale to je za cely den 0nic....prosim o rady kdo mel stejny problem...vyresil se?zacalo detatko prijimat lahvicku?jinak jime vse...mame 8 mesicu...

oveckaluky
1. dub 2018

A co zkusit rovnou hrneček, a na lahvičku vůbec neučit, když ji nechce? Měla jsem to se starší dcerou, na cca 9 měsících začala láhev úplně odmítat, chtěla všechno jen lžičkou a začala pít z hrnečku 😉

ivuska1986
1. dub 2018

Ahojky, taky jsem v koncich. Lahvicku si dvakrát cucne a končí. Ucici hrnecek nechce, nasaje tekutinu, podrzi v puse a vyplivne😰 bojim se, aby ji v létě prso stacilo. No, hlavně od pocatku nejsem kojici typ a v pul roce jsem s tim fakt chtela definitivně slehnout, no nase holcicka má jiný názor

newwi
1. dub 2018

Jedina lahvicka,ktera u nas prosla,je z DM-Baby love... ma z jedne strany "placaty" dudan - stejne,jako dudlik...jinak mame vsechny mozne i nemozne... tahle stoji 50 kc a je SUPER!

newwi
1. dub 2018

Jeste neco: na lahvicku jsem ucila znamou chuti... znala feniklovy cajik ze lzicky... to ji smakovalo - tak jsme ho dali i do lahvicky... uceni meznameho pomoci znameho 🙂

bimm
autor
1. dub 2018

My mame uz tolik lahvicek a typu dudliku a nic...mam pocit ze nema zizen..nechce mleko nechce caj....asi 5 den nekojim ..a kdybych nevnutila nej.lzicku cajiku UM tak nic...

bimm
autor
1. dub 2018

Uz nevim jak na nej...u prvni dcery to nebyl problem...

bimm
autor
1. dub 2018

@ivuska1986 u nas tu savicku nesaje ale divne okusuje v pusine a co z ni vytece tak plive ven....

newwi
1. dub 2018

Holky a neni to spis tim,ze nechce to,co je v lahvicce....?

bimm
autor
1. dub 2018

Nechce z lahvicky ani odstrikane MM...mela jsem v mrazaku....

newwi
1. dub 2018

@bimm hm... :( tak to asi jedine zkouset a zkouset... nam to trvalo asi dva tydny... a co zkusit pri nejhorsim strikacku?V porodnici to tak sestricky delaly... mimco si to vytahlo samo... jen nez se nauci na lahvicku,hm?

lukysa
1. dub 2018

Stejný problém i věk, blíž se léto a kojit přes rok se mi nechce ale stín jak různé lahvičky hrnečky odmítá asi nebude na výběr 😕 se ségrou jsou naprosté kopie,ale co se týká jídla pití povahy 100%rozdil

fifina86
1. dub 2018

@bimm u nas lahvicka nic,vubec netusil co s tim delat,zato lahev s brckem a piti z bezne sklenicky,to zvladal hraje.Takze bych zkusila neco “bez dudlikoveho”.

normalnimatka
1. dub 2018

syn taky nechtěl žádnou kojeneckou flašku. přešla jsem rovnou na hrnek.

aktakd
2. dub 2018

Taky syn presel rovnou na hrnek.

ivuska1986
2. dub 2018

@bimm to znam😇 zkousela jsem tam dat vodu-tu plive ven hned, cajik-chvili podrzi, pak az vyplivne. Ted jsem mela uspech s vodou, ve ktere jsem varila hrušku-tri loky👍