• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak odnaučit dítě v noci od mlíka?

27. října 2011 
Ahojky, potřebovala bych poradit, naše malá 21 měsícu se pořád v noci budí na mlíko. V letě se 2 měsíce nebudila, tak jsem myslela, že už to bude dobrý, ovšem od konce prázdnin se budí znovu, nejprve jednou, ale poslední týden 2x a dneska dokonce 3x za noc, budí se po 3 hodinách.... Nemáte někdo tip, jak ji to odnaučit? Krom rady prostě ji nechat brečet? Do toho se mi moc nechce vzhledem k tomu že máme ještě malýho synka a ten by se vzbudila brečeli by oba, a navíc bydlíme v bytě kde jsou okolo sousedi a je mi blbý nechat tu několik nocí za sebou nechat plakat obě děti několik hodin.
Díky za jakýkoli tip jak to udělat nenásilně....
25. říj 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, malej mi to dělal taky. Pak jsem jednou řekla dost a začala mu dávat do flaštičky vodu. Sice trvalo týden, než se to spravilo, ale od té doby spí celou noc bez probuzení :slight_smile: . Chtělo to vydržet. Mléko je hrozný kazič spánku. Mám pocit, že to bylo i ve stejném věku, jako máte teď Vy.
@korcula
25. říj 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@neu.sona a neplakal když jsi mu dalal vodu?
25. říj 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula asi dva dny trochu plakal a vztekal se. ale bez toho se asi neobejdeš. buď jí mlíčko necháš a budeš hodněkrát vstávat, nebo to pár dní vydržíte a bude klid.
25. říj 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@neu.sona když ona je taková hysterka a já mám právě strach aby nebudila pul baráku... to by mi bylo blbý
25. říj 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to dělali stejně jako neu.sona, Domča se ani nezlobil, jen ho asi za 3 dny přestalo bavit, tak radši spal :grinning: Jenže on zvládal všechny tyhle nové věci(odstavování, usínání, nočník...) úplně v poho.Ale mám strach, že s Anežkou to bude větší boj :confounded: Jo a o těch sousedech vím svoje, v tomhle není nad svůj barák, že?
Přehu hodně zdaru , pevné nervy a co nejrychlejší a nejhladší průběh :slight_smile:
25. říj 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kopretina82 díky díky... asi to zkusím ale budu msuet vydržet ještě chvíli, v pátek se stěhujeme, tak až schroupnout to tak pak se do toho pustím... jen dousám, že se mi to podaří než se narodí mimčo:slight_smile:
25. říj 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula určitě se to podaří! ono to jde potom ráz na ráz, jen se rozhodnout a trvat na tom. oni jsou hrozně chytří a poznají, že fakt nic jinýho nebude :slight_smile:
25. říj 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@neu.sona díky, no budu doufat, chvíli počkám a pak se do toho pustím
25. říj 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
bohužel malá je na mlíku nutrilon, musela jsem přestat kojit už v začátku, ale bude nam tedka 11měsíců a v noci se mi pořád budí 1-2na mlíčko, ale potom zase v klidu usne. snad se to časem s rovná. :slight_smile:
26. říj 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula Buď bych mlíko zkusila nahradit čajem..nebo bych postupně snižovala dávky..slyšela jsem to někde v televizi, že pokuď je třeba zvyklé mít 200 ml, tak jednu noc dáš 180 ml pak 150 ml. Určitě postupně a pomalu a nenásilně. :slight_smile:
26. říj 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ffiinnkkaa já bych teda čaj nedávala. Je to v podstatě stejné jako to mlíčko. Navykne si na něj a bude chtít zase pro změnu čajík. Kdežto voda pro ně není tak "dobrá" a přestane se jim chtít budit na něco jako je voda.
My jsme to taky dělali nenásilně, klidně a v pohodě. Prostě jsem mu vysvětlila, že mlíčko nebude a je jenom voda.
27. říj 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neu.sona nám se to s čajem povedlo také :slight_smile:
27. říj 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
27. říj 2011 ve 13:33 • 8petule8
Tvůj příspěvek