• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké jste zkoušely cesty, jak uspat téměř 3leté dítě?

10. srpna 2014 
autor
@marci81 dekuji, jsi jedna z mala kdo mi rozumi.. :slight_smile:
29. čer 2014 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jannka15 to jsem si dala s pouzitim toho vyrazu ztrata casu :slight_smile: nu jo uz to nikde používat nebudu, on když clovek nevi moc souvislosti.. tak to stejne nemůže moc pochopit ale dik :slight_smile:
29. čer 2014 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diniki ještě jsem mela do uvodu napsat, ze syn je vsem pomalejsi a mnoho věci ještě nechape. a i v tomto porozumeni často asi dost pomuze. Kdybych mu rekla, ze se jen vysprchuju a prijdu tak to ještě nepchopi a bude to brat tak, ze jsem ho proste dnes odmitla uspat a a bude samozrejme reagovat placem. Ale doufam, ze to casem pujde. Kazdopadne dekuju, napsala jsi to moc hezky a povzbudila jsi me :slight_smile: kdyby byly nejake vetsi zmeny.. dam vedet :slight_smile:
29. čer 2014 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evavit dekuji ale myslim, ze je rozdil mezi vecernim a jinym usinaním a pak taky v 9 mes. a nebo skoro ve 3 letech. Tu knihu znam. spime v noci i po obede normos, slo mi jen o to vecerni usinani, diky za pripevek :slight_smile: hezky den..
29. čer 2014 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi na tom ještě dobře. Naše malá (dva a půl) usíná poslední dobou skoro dýl než my. Uložím jí do postele, přečteme pohádku, nebo chce šimrat záda a pupíka a pak odcházím. A to potom začne že chce papat, čůrat, kakat, pít, přikrejt...... Dokud neuměla vylejzat z postýlky, tak to šlo - vyndala jsem jí ven na čůrání, dala pití a konec - už jsem jí jen odbyla, že už byla, nebo pila a ať se přikreje sama. Jenže pak začala vylejzat z postýlky a teď má pár dní velkou postel, je z ní každou chvilku venku. Takže vyhrožuji pobytem v kooutě a doufám, že nezaberem dřív než naše cácorka, aby něco nevyvedla.
22. črc 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova mluvíte mi z duše. Je to strašně únavné, i když bych se pro ni rozdala, přesto v tomto čase bych mohla třeba uvařit na příští den oběd, či popracovat, když už nemám rodičovskou, nebo si zacvičit nebo něco přečíst....ale bohužel. Malá už v roce vylezla z postýlky, od narození nespavec, navíc hrozně aktivní a stále v pohybu. Nikdy na ní není znát únava. takže dát jí do postele ať si tam sama usne je u nás zkrátka nesmysl.....to zkrátka nehrozí ona vydržela několikrát i po celém dni nespání nespat ani celou další noc a usnout únavou až další dopoledne v 10. Takže u nás se jde do postele ve 21h, ležím s ní na posteli, čtu pohádky a svítím jen malou lampičkou na obrázky u pohádek - nejlépe nějaké říkadla, kde jsou obrázky na každé stránce, a´t má na co koukat. Když už přestane skákat a zmítat celým tělem, což trvá třeba hodinu a jen v klidu leží, už to zhasnu a řeknu ať zavře oči a pusu a ještě povídám pohádku třeba o pejskovi a kočičce a přitom jí šimrám na bříšku či zádech. To už ale cítím, že je vyhráno a už mi do toho nekafrá a většinou u toho usnu :slight_smile: skutečně usne cca v 22:30. Kdybych odešla, odejde okamžitě za mnou. To bych jí tam musela zamknout, aby se z pokoje nedostala.
5. srp 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@krucis ať se vám to zlepší, já mou situaci úplně za dobrou nepovažuju :slight_smile:
6. srp 2014 v 05:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krucis máme tyto problémy s usinanim teď 2,5 roku ;(
6. srp 2014 v 05:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xavera strašně moc děkuji za tvůj příspěvek, jsi jedna z malá z těch, které mě chápou a které jsem doufala , ze najdu na tomto fóru :slight_smile: děkuji, doufám, ze se budem nadále moci podporovat a ze se to u Vás i u nás zlepší, kolik je malé? Btw mate ještě ten účes, který mate na fotce, děsně Vám to sekne :wink: zdravím :slight_smile:
6. srp 2014 v 06:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xavera omlouvám se za tykání i vykání v jednom příspěvku, nějak mi vypovídá hlava :wink: :unamused:
6. srp 2014 v 06:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova
ahoj, jasně můžeme si tykat :slight_smile: díky, ten účes mi vyhovoval, ale teď nosím mykádo. Možná zas někdy v budoucnu :slight_smile: lezlo to hrozně do peněz a času - každé 3 týdny u kadeřnice. Na to teď nemám ani čas ani peníze.
Malé je 2r,4 m. Já beru jako výhru ale to, že už alespoň spí v kuse až do rána. Od 4ech měsíců do skoro dvou let se vzbudila ráno ve 3 a už nemohla zabrat až do rána. Přes den spala od narození 3 x 10 minut, v půl roce 2 x 35 minut a to se muselo jet s kočárkem a ani nepípnout. Od 8m spala jednou denně 1,5 hodinu - to jsem ale jezdila s kočárkem aby usnula třeba hodinu. Teď už přes den nespí, za to když konečně večer usne, spí do rána. To beru jako úžasný úspěch a naspávám konečně ty dva roky totální vyčerpanosti.
6. srp 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova A spí přes den? Nečetla jsem tedy všechny příspěvky, tak nevím, jestli to tu padlo. Já uspávám cca od 2 let, předtím usínala sama, pak najednou zlo. Sedím u ní a držím za ruku, dokud spala přes den, tak to trvalo dloouho, od té doby, co po obědě spát nechodí, je to o moc lepší.
6. srp 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xavera jsem rada, ze tedy aspoň mate aspon to nocni spani a trochu si odpocines :slight_smile:
10. srp 2014 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aemmi to Ti verim, nas malej by ještě den bez poledního spanku nedal, je to spavejsi typ :wink:
10. srp 2014 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xavera a dekuji :slight_smile:
10. srp 2014 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek