• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kurzy angličtiny pro batolata a maminky. Je to vhodné?

9. září 2007 
Holky, zajímalo by mě, jestli někdo s těmito kurzy nemá zkušenost?Už jsem to viděla třeba ve zprávách v televizi,jak si tam 2-3letý dětičky hrají pod vedením lektorky a žvatlají přitom anglicky.Nevím jestli je to vhodné,pro tak malé děti, aby to pak nepletly dohromady...co myslíte?
3. zář 2007 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... tak já jsem momentálně ráda, že se naše malá začíná rozkecávat česky... nedovedu si to představit, že bych jí teď tloukla do hlavy i angličtinu. :wink: Na druhou stranu je ale pravda, že když se s cizím jazykem začne brzy, lépe to děti zvládají... takhle brzo bych do toho ale ještě nešla.... můj názor.... :sweat_smile:
6. zář 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, tak teda mě to přijde opravdu brzy já sama jsem začínala anglinu od školky... a myslim,že je to akorát ... dřív teda asi ne-
7. zář 2007 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Zaujal mě nadpis vaší diskuse. Hned jsem si totiž vybavila, jak jsem nedávno viděla leták na nějaké kurzy, kde stálo, že je "pro všechny od 3 měsíců do 14 let". Tak nějak nevím, jestli to s těmi měsíci mysleli vážně?
Jinak já sama učila před mateřskou angličtinu na ZŠ a dost často jsem měla problémy vysvětlit něco dětem ve 4. třídě, tak si tak nějak neumím představit, co se učí 2-3 leté děti. Tam jde asi spíš jenom tak o slovíčka.
7. zář 2007 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale oni jim nic nevysvětlují.Třeba si kutálí balónek a lektorka to řekne v aj a maminka mu/jí pošeptá do ouška česky a oni si tu frázi časem zapamatují.
9. zář 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek