Kurzy angličtiny pro batolata a maminky. Je to vhodné?

Holky, zajímalo by mě, jestli někdo s těmito kurzy nemá zkušenost?Už jsem to viděla třeba ve zprávách v televizi,jak si tam 2-3letý dětičky hrají pod vedením lektorky a žvatlají přitom anglicky.Nevím jestli je to vhodné,pro tak malé děti, aby to pak nepletly dohromady...co myslíte?
silvik
6. zář 2007
Ahojky... tak já jsem momentálně ráda, že se naše malá začíná rozkecávat česky... nedovedu si to představit, že bych jí teď tloukla do hlavy i angličtinu. 😉 Na druhou stranu je ale pravda, že když se s cizím jazykem začne brzy, lépe to děti zvládají... takhle brzo bych do toho ale ještě nešla.... můj názor.... :-N
nilita
7. zář 2007
Ahojík, tak teda mě to přijde opravdu brzy já sama jsem začínala anglinu od školky... a myslim,že je to akorát ... dřív teda asi ne-
bacinka
7. zář 2007
Ahoj. Zaujal mě nadpis vaší diskuse. Hned jsem si totiž vybavila, jak jsem nedávno viděla leták na nějaké kurzy, kde stálo, že je "pro všechny od 3 měsíců do 14 let". Tak nějak nevím, jestli to s těmi měsíci mysleli vážně?
Jinak já sama učila před mateřskou angličtinu na ZŠ a dost často jsem měla problémy vysvětlit něco dětem ve 4. třídě, tak si tak nějak neumím představit, co se učí 2-3 leté děti. Tam jde asi spíš jenom tak o slovíčka.
terezkaaaautor
9. zář 2007
Ale oni jim nic nevysvětlují.Třeba si kutálí balónek a lektorka to řekne v aj a maminka mu/jí pošeptá do ouška česky a oni si tu frázi časem zapamatují.

Začni psát odpověď...

Odešli