Mám ji učit na dudlík nebo hrneček s pítkem?

leryl
17. dub 2009

Ahoj,potřebovala bych poradit.Naši Barču pořád kojím,takže nezná vůbec lahev a dudlík.Za týden pořebuji,aby jí za mě dali mlíčko.Mám jí učit na dudlík nebo rovnou koupit ten kouzelný hrneček s pítkem od 6.měsíce?Barča bude mít za týden 7měs.

leryl
autor
17. dub 2009

Ted mně došlo,že se za týden z toho hrnečku asi nenaučí tak pít,aby vypila tolik mlíčka jako při kojení....

shaula
17. dub 2009

No, leryl, za týden se ti asi nenaučí ani na tu lahev... Možná jste to už měli vyzkoušet, jak na to bude reagovat. Když tak zkuste alternativně dát ze stříkačky přes prst, myslím, že tím, že je prst větší, tak by to mohlo jít líp. Aspoň se tak dokrmují už malá miminka (včetně našich) a mají to bez větších problémů. Každopádně držím palce.

dnada
17. dub 2009

leryl - nebo ještě lžičkou... ale jinak shaula má pravdu,měli ste vyzkoušet už dřív. Malej mi pil s flašky jen vodu,od narození uměl jíst a pít vlastně ze všeho a na kojení to vliv nemělo a nemá 😎 Já bych osobně zkusila oboje,jak flašku tak hrnek a hlavně aby jí to dával někdo jiný jako že maminka není😉 no,držím také palečky ať se zadaří;😉

aponchie
17. dub 2009

dudlik

kristi
17. dub 2009

dudlik

leryl
autor
17. dub 2009

díky 🙂

lenousek100
17. dub 2009

Ještě bych ¨mohla poradit něco mezi lahví a hrnečkem - je to hrneček na učení, dá se koupit v DM drogerii (zn. Babylove) kolem 120 Kč. V podstatě je to hrnek, ale to pítko je měkké silikonové, jako u lahviček. Naše Deny z nich začala pít po marných pokusech naučit jí z lahvičky a všelijakých kouzelných hrnků...

shaula
17. dub 2009

Myslím, že Leryl chtěla právě takový hrneček s pítkem🙂 Ale musím souhlasit, mám ho taky, a je dobrý, neteče. Kluci si s ním rádi hrají, ožužlávají, ale tekutinu vyplivují, takže se stejně nenapijí. I když je tu jistá známka zlepšení - ale to je po měsíci zkoušení, nevím, jak si malá zvykne za týden, ale každé dítě je jiné, tak snad ano.

soanpe
17. dub 2009

Ahoj
zkus toto
http://www.malewo.cz/obchod/products148.htm

U nás v rodině se výrobky Canpol osvědčily, protože nemůžu kojit,tak od narození pjeme s tímto
http://www.malewo.cz/obchod/productslovi.htm

koupíš to v Puntanele, i-krám.cz, poliklinika Parník na Čerňáku-zdrav.potřeby(hodně dobrá prodejna)

leryl
autor
18. dub 2009

soanpe:ta lahev co se sama sterilizuje vypadá pěkně,ale už mám doma půjčené od Aventu.

soanpe
19. dub 2009

samosterilizační láhev jsem si koupila taky a je to blbost 😀
má jen jinou barvu než klasické a má mini kleštičky na dudlík 😀 😀 😀

jinak mě u tý firmy zaujaly ty dudlíky.jsou fakt měkké.kamarádky syn je takový slabý holátko neprozpívající a napije se jen z těch Lovi,co jsem jí doporučila 😉

Mně Sofinka z Aventu odmítala pít i v porodnici 😠 vybíravá od mala, mrška malá 😉

leryl
autor
20. dub 2009

Tak jsem dneska dala Barče mlíčko z flašky a nebyl žádný problém,vypila to jako nic.Zato já mám problém,abych toho odsála dost,dnes se mně podařilo jen 40ml ☹

shaula
20. dub 2009

Leryl, a jakou máš odsávačku? Já měla ruční (dvoufázovou), ale odstříkávání rukou bylo u mě efektivnější. Rozuměj: odsávačkou to šlo rychle, pokud mlíčko teklo, ale rukou jsem vždycky odstříkala více. Tak to vyzkoušej a uvidíš.

leryl
autor
20. dub 2009

shaula:díky za radu,mám pákovou Avent