3měsíční holčička nechce být na bříšku

verus04
28. čer 2017

Zdravím maminky, prosím o radu (figle) jak na to.. Mám 3 měsíční holčičku a stále bojujeme s polohou na bříšku..nechce na něm být, po chvíli začne pláč a křik. Jezdíme i na rehabilitace, poradili nám cviky..ale stejně mi přijde, že nic moc. Hlavičku zvedá, ale pry má těžiště vyloženě na bříšku, tim pádem se o ruce v zásadě neopira. Včera nám dětská poradila, ať jí zkusím dát na míč..rozhodně se jí na něm líbí víc, než na zemi. Nemáte ještě nějaké "triky" ??

verus04
autor
5. črc 2017

tak já nevim..máme 3,5 měsíce a zdá se mi, že to pořád ještě není vončo..co myslíte ? Rozhodně už nemáme takový problém na bříšku vydržet, takže aspoň pokrok ..

verus04
autor
5. črc 2017

@rickym ahooj, jak vy valcite s bříškem ? Už lepší ? 🙂

rickym
6. črc 2017

@verus04 ahoj, tedka 2 dny vůbec nedavam odvar z kminu, ani fenyklový. Včera mi došel i Enticon. Takže dávám teď jen BioGaia a kupodivu včera úplně v pohode, něco poknourala, ale žádný hysterak...možná to bude i tím, ze se blíží 3.mesic nebo jen lepsi den. Uvidime co dnes, ale už bych ji moc přála, aby ji to netrapilo. Včera i chvilku vydržela na brichu a byla tam trochu snaha past, i když žádný zazrak😂 Malá kdy takto začala, jak je na fotce výše?

verus04
autor
6. črc 2017

Joo tak BioGaia jsme používali taky a super 🙂 my jsme asi trochu "propojené" 😀 malá první 2 měsíce řvala a řvala a najednou jak když přepne a klid..takže to určo bude lepší,jen to vydržet 😅 a ten míč si nezkousela ? Mně od ty doby co jí na to dávám nerve..už ani na zemi..cca 14 dní..tak na tom asi něco bude 😉 🙂

rickym
7. črc 2017

@verus04 a nemohla bys mi udělat fotku na míči, ať to dělám správně ☺️ Já jednou zkusila moc se ji to nelíbilo, tak nevim, jestli není chyba i u mě 😁

verus04
autor
11. črc 2017

@rickym ahoooj, píšu trochu pozdě promin.pokusila sem se udělat foto, ale moc to nešlo 😅 Akorát dystak bez ty pliny..ať se jí nechytá. Držím jí za pánev a dystak i za ručičku a s míčem jedu dopředu,dozadu a i do stran..zkuus dystak dát mimčo před telku nebo před něco na co bude moct koukat 🙂 líp mi to vyfotit nešlo 😕

verus04
autor
11. črc 2017
rickym
11. črc 2017

@verus04 já si to už našla má YouTube a fakt super, jde ji to na nem😁 A přesně, látkám na televizi, ukazu telku, ona tak zaujatě sleduje, ze ani neví a už je na břiše a kouká...do kontroly máme 9dni, tak musíme maknout😁 Už jsem dala i stůl s dekou tak abych ji mohla nalákat na telku😂

hani007
11. črc 2017

A co vam na tom prijde nedostacujici? Nejak nechapu..

verus04
autor
11. črc 2017

@rickym 😂 no tak super 😀 podle mně se to stejně teď všechno moc hrotí..člověka akorát vypsychnou, že ještě to mimco něco neumí tak jak by mělo přesně na určitým období, ale oni si na to přijdou..jen prostě o pár dní dyl🙂 Každopádně budu držet palce 🙂

verus04
autor
11. črc 2017

@hani007 to, že mi všichni říkají, že by to měla skoro na 4 měsících umět líp..proto jsem se ptala na názor.

hani007
11. črc 2017

Dulezite je, aby melo dite pri lehu na brise rovna zada. To, ze se neprekuluje 20x denne, ale treba jen jednou je v tomhle veku uplne jedno. Kazde dite je jine a i dr. by to mel brat v potaz. To je jako sezeni a lezeni. Kolikrat maminky vidi, ze sousedky malej uz to umi a tak svoje sedmi mesicni dite posazuje a div ho nedava do choditka a akorat mu tak kur*i zada. Takze klidek. Podle fotek lezi krasne. Chce to jen nechat mimcu cas a nesnazit se to uspechat 😉

verus04
autor
11. črc 2017

Pr

hani007
11. črc 2017

@verus04 A pardon, nevsimla jsem si, ze je tohle uz 2.str. Proto sem se tak blbe ptala 😅

verus04
autor
11. črc 2017

@hani007 právě, že bych to neřešila..ale všichni kolem jsou chytrý, tak mě to celkem znejistilo. Každopádně díky🙂

verus04
autor
11. črc 2017

@hani007 v pohodě 😅

rickym
12. črc 2017

@verus04 na balóně🙂

verus04
autor
12. črc 2017

@rickym ty jo paráda 😲 👏 a takhle krásně drží i na zemi ? Mně totiž na zemi už

verus04
autor
12. črc 2017

@rickym * na zemi už tak držet nechce 😨 😀

rickym
12. črc 2017

@verus04 ne, na zemi taky tak držet nechce, ale podle mě to chce jen čas 😉

verus04
autor
14. črc 2017

@rickym ahooj,tak jsme dnes byli u dětský a řekla nám, že na bříšku leží pěkně, jen že je trochu opožděná, že tak by měla hlavičku držet už na 3 měsících..ale prej žádný drama, že jí tam prostě máme dávat pořád..záleží asi i na tom doktorovi eslo je normální podle mě. Tak budu držet palce u vás 😀

rickym
14. črc 2017

@verus04 diky🍀Příští patek má El 3 měsíce a jdem na kontrolu, tak teď týden musí makat 🙂