Nechce čepičku. Jak ji mám donutit?

anatanka
5. čer 2008

Tak uz fakt nevim, jak mam tu Mirinku donutit, aby si nechala na hlave cepicku. Zkousela jsem vsechno - cepicky, ksiltovky, satky, kloboucky... Proste nesnese nic na hlave, hned to sundava a vzteka se, nedonutim ji zadnym zpusobem, aby si to nechala, tak dlouho rve a sundava to, az je ji to podari. Vzdycky jsme vsude jediny bez cepicky, vsechny deti maji zpusobne nasazeny kloboucky, jen Mirina ceka na upal. 😒

bramburka
5. čer 2008

no jo taky moje kamaradka s ti bojuje, to ej děs, mají svoji hlavu, anše xenuš ji necha na hlavě jen když je fakt unavena... ☹

majaaita
5. čer 2008

Sundá si i se zavazováním?

maakule
5. čer 2008

Tak to my máme stejný problém. U nás je to lepší v tom, že léto ještě proleží ve stínu, kam jí položím, tam jí najdu 😀 , ale nevím, jak to budem řešit v zimě. Doufám, že jí to přejde. Nedávno, jak bylo zase chladněji, tak jsem jí musela čepičku dát a půl hodiny na mě naštvaně řvala, než se ukřičela ke spánku a na cestu zpátky jsem se rozhodla, že se oteplilo a tu čepičku už nepotřebuje 😅

daasik
6. čer 2008

u nas je cepicka nejoblibenejsi hracka v kocarku, rozvaze, strhne z hlavy a dulezite studuje 😠

draga
6. čer 2008

krásné téma 🙂 my už asi 5 čepiček a šátků poztrácely, a teď řeším co na léto ten náš drak prostě nechce nic nic nic..když je trochu chladněji tak vydrží mít kapucu od mikyny ale na pařák a sluníčko nevím co 🙂)

jandalinka
6. čer 2008

my čepičku a nasazování nemáme rádi už od narození 😉 .Prostě jsem to vyřešila,že všude jsem přišila šňůrky na zavazování.Sice chvíli protestuje,ale pak celkem dobrý.Hlavně jsem zjistila,že jí je pod čepičkou,kloboučkem s těmi hustými vlásky teplo,tak máme dírkovaný klobouček a zatím si nestěžuje. 😉

draga
6. čer 2008

jandi jenomže on ten pacholek to umí krásně rozvázat nebo i stáhnout šňůrka nešňůrka 😀

petule.h
6. čer 2008

u nás to bylo stejné a platí to doteď, v zimě to ještě zvládáme...ale léto vůbec, takže pořád namáčím hlavu...už jsem rezignovala, všechno mi zahodí...

nikkos
6. čer 2008

Anatanka a co třeba alespoň kapucku tu by si nenechala?

mysinka
6. čer 2008

Čepičku nemá rád, tak nedávám 😀 V létě to přežijeme ve stínu 😉

anatanka
autor
6. čer 2008

Mne jde ted konkretne o ochranu proti slunicku, taky porad namacim vlasky, ale stale doufam, ze ji to casem prejde, i kdyz asi tezko, co? Tkanicky nepomahaj, stejne to nakonec z ty hlavy nejak serve.

petule.h
6. čer 2008

možná přejde...ale až dostanou rozum,a le kdy to bude? u holek to většinou vyřeší parádění...okolo mě všechny holky po 2 roce už jsou parádnice a tak nosí kloboučky jako nic 🙂

aponchie
6. čer 2008

az ve 3letech je schopna mit na sobe ksiltovku..do te doby bojkotovala veskere pokryvky hlavy,ponozky a rukavice 😀

snupik
6. čer 2008

No, to my nechceme čepičku..botičky....nic 😉

kalo
6. čer 2008

My sundáváme botičky a ponožky...dneska jsem už rezignovala já a domů z procházky jsme přijel s jednoui nožičkou studenou jak led 🙂

ada80
4. říj 2012

Ahoj holky zkusím obnovit toto téma.Náš malej taky nechce čepici ani za nic.Pořád jí sundává prostě jí rve z hlavy až jí serve.Doufám,že v zimě si ji nasadit nechá,nebo mu umrznou uši

mozis
13. pro 2012

dobry večer mame doma problem naš mali kubik nam nechce pit s vlašky a ani kaši ze lžičky.zato mu chutna kašička zbrambor a to krasně papa ze lžičky.prosim porad te mi jak ho naučit pit z vlašky.jsme z manželkou smutni ma skoro pul roku a vnoci stava po hodině někdy po dvou.děkuji za vaše odpovědi.

kadakova
27. čer 2013

co takhle kukla? Ta jde sundat špatně, vyrábějí se i letní verze s kšiltíkem...

azereta
11. říj 2015

U nás pomohla kukla doporucuji z bambooliku

apple11
11. říj 2015

A co pořídit kuklu a udělt z toho hru? Že je to jakože převlek? http://www.emimino.cz/bazar/detska-zimni-kukla-... Tohle je teda darda, ale maximální roztomilost. Třeba pořídíš i někde v krámě.