Neustálé sundávání ponožek. Nemáte tip jak na to?

kalerat
16. únor 2009

Maminky mám problém. Syn si pořád zkopává ponožky. Můžu je dát pod punčocháče, pod overal, prostě nic nepomáhá. Nemáte nějaký osvědčený tip jak na to? Moc díky

slunicko552
16. únor 2009

😀 kal tak na to jsem nepřišla do teď.A sundává pořád 😀 😝

lukin
16. únor 2009

kalerat: Já ponožky nedávám. Dám jen punčochače, takže si nic nesundává.

scharfinka
16. únor 2009

kdyz nekdo prijde na nejaky zpusob, jak tomu zabranit, tez budu rada.....na nas totiz tez nic neplati🙂

mixka
16. únor 2009

aj moje deti si davaju doma dole ponozky a velmi sa bavia na tom, ked sa mozu hrat s prstikmi na nohach 😀

kili
16. únor 2009

kalerat, je takýto vynález http://www.mamaja.cz/prakticke-doplnky/sock-ons
ale niekto si to objednal, a že je to malé. ale stačí si spraviť tunel z gumy, vystrihnúť dieru na pätu a je to 😉

berenika39
16. únor 2009

halooo halooo, já to vím! týden....dostali jsme takovou vychytávku, mají to v miminkových obchodech. je to jakoby návlek přes nárt a kotník, bez paty a špičky, jen z tenoučkýcho ale přilnavýho a pružnýho materiálu. navlékne se to přes ponožku a ta drží, neklouže dolů a sundat to jde dost blbě, aby to nezvládli roštáci. zkusím najít odkaz.

timbouctou
16. únor 2009

my jsme skončili se sundaváním ponožek až ve chvíli, kdy začal dostávat na den botky

dnada
16. únor 2009

tak já mu dávám ponožtičky trochu větší(delší přesněji řečeno) má je jak podkolenky,chytí nohu,cumlá jí tahá a tahá a nejdou sundat 😀 drží za lýtko,ale neškrtí 😅

bianca
16. únor 2009

nasa skopava ponozky asi tak od 2 tyzdnov 😠 musim popatrat po tych navlekoch

berenika39
16. únor 2009

killi 😀 😀 , to je vončo.

kili
16. únor 2009

alebo ak máte klasické štrikované bačkúrky zo šnúrkou

kalerat
autor
16. únor 2009

kili jj ty jsem mu dnes dala a on si je rozvázal 😠

to na ty ponožky je jen do 5 měsíců ☹

kili
16. únor 2009

kalerat, však stačí hocijaká rúrka z gumy, kúpiš v galantérii. teda stačí nejaká guma, tú zo šiješ na potrebnú rúrku a len nastrihneš na päte pásik a ono sa to už samo prispôsobí nohe 😉

kalerat
autor
16. únor 2009

kili no to nevím, jestli jsem na to dost šikovná 😲

kili
16. únor 2009

😀 to snáď nemyslíš vážne, to neušiješ rúrku? len zošiješ dve protilahlé strany k sebe

bambusko
16. únor 2009

kalerat, nezvladnes zosit dva konce 5cm sirokej gumy do kruhu a nastrihnut pozdlzne na pete? tomu neverim 😕

kalerat
autor
16. únor 2009

jj holky zvládnu, díky za tip.

zveron
19. únor 2009

bud rada, dietatko si objavuje nozky, o chvilu ho napadne - aha! na nich mozem sediet, lozit a chodit

podporuj tuto zalubu, no a co? na pancuchy mu daj vesele ponozky, nasi na nich farebne bavlnky a nech sa kvace, mas veget 😉

martimarti
19. únor 2009

Tak to je dobrý, vidím, že naše juniorka není jediné pako 😉 , co nevydrží s ponožkami na nožkách. Je to pro ní bezva zábava a já navlékam znovu a znovu... 😀 😀 Naoko jí hubuju a ona se řehtá, a tak si užíváme 😀 😀

jakoubka
19. únor 2009

tak náš lump sundává ponožky sobě i nám 😀 😕

cessy
19. únor 2009

aj nas maly si dava dole ponozky...kupila som mu s takymu hrkajucimi hlavickami na spicke a viete si predstavit ako sa s tym zahra.

janula2008
19. únor 2009

Kal...my proste spime bez ponozek 😉 🙂 a obcas i bez kalhot a bez tricka, kdyz rano dojdu k postylce a lezi tam princezna jen v plince 😀 😀

janula2008
19. únor 2009

Jo a pres den ma puncochace a nebo teplacky s ponozkama a rychle na ne papuce 😀

rohacka
19. únor 2009

Trochu tazsie idu ponozky dole, ked natriete dietatku nozky - chodidla - nejakym kremom 😉 . Potom nema ponozku dole do 2 sekund, ale az do 4 😀

karenina
19. únor 2009

ponožky pod overal? ponožky pod punčocháče? proč? 😲 😝
já dávám dupačky nebo punčocháče, na spaní overal
ponožek jsme pár dostali od známých, ale měla je na sobě as dvakrát, když dělala parádu v nějakých kalhotech

dadulka19
22. únor 2009

jáj,tak to ponožky na nôžkach u nás tiež dlho niesu.Len čo jej ich dám,hneď ich dáva dolu.Takže radšej dávam pančušky 🙂

ingulka
23. únor 2009

ja som to riesila tak, ze ponozticky som prisila k body 😀 ktore nosi doma...

ivulinda
23. únor 2009

Tohle děti snad dělají ne?!? 😕 není to nic neobvyklého.Naše Adulka to taky dělá a co 😉

pipisek
23. únor 2009

buďte rády za ponožky...mě se malá komplet svlíká několikrát denně už dobré 3 měsíce....a začalo to ponožkama, pokračovala rozepínáním bodýček a teď zvládne cokoliv 😉
overaly na spaní střídám všehovšudy dva a to takové, co nezvládne rozepnout...dávám na jezdec od zipu gumičku a tu musím namotat na knoflík pod krkem....a stejně to někdy stáhne a jede dolů vše včetně pleny 😠 a nemluvím o tom, kolikrát už počůrala postýlku...nemůžu u ní přece pořád stát, že?