• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Popruhy pro chození kojenců. Víte o něčem?

5. září 2007 
Dobrý den, chci se zeptat, zda nevíte o popruzích pro kojence, které by mu usnadnilo chození a rodičům umožnilo se aspoň trochu narovnat...Zkoušíme s malým chodit, ale bojíme, se, aby ho z toho nebolely ručičky...Předem díky...
4. zář 2007 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
já jsem si je zrovna minulý týden objednala, protože mít ručičky přímo nahoře není dobré pro dítě na páteř, já jsem je objednala na www.mimibazar.cz a jsou tam většinou pod názvem "vodící kšíry", určitě tam byl nějaký výběr..... :wink:
4. zář 2007 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou přesně ony
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6783787
to jsou použité, nebo tyhle-
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6792522
ty jsou nové, určitě je tu spousta na výběr :wink:
4. zář 2007 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
madope, kup si v obchodě s kojeneckým zbožím kšíry do kočárku od canpol babies. Je to do kočáru + pro chodící dítě se tam přidává vodítko a můžete chodit. Nevím kolik to stálo, myslím něco kolem 100-150 kaček
4. zář 2007 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A myslíte si že je to bezpečné??
4. zář 2007 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, nikdy jsem to jako vodítko nepoužila. Potřebovali jsme kšíry do hlubokého kočárku, protože se v něm malá stavěla a nechtěla jsem, aby někde vystřelila
4. zář 2007 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jelikož už taky asi budeme brzy chodit, tak o tom uvažuje, ale říkám si, jestli se to to dítko nemá naučit samo, proč ho nutit chodit a ještě vodit jako pejska?
4. zář 2007 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě. Ať radši capká kolem nábytku a sám až si troufne. Ale u vás je to na samostatnou chůzi nějak brzo ne? Mně malá sama začla ve 14 měsících nekorigovaných (je nedonošená), takže defakto v roce.
4. zář 2007 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemyslela jsem hned :wink: já chodila v 9.měsících tak nás to asi taky brzy čeká :wink: malej už u všeho stoupá :wink: ale i tak by dítko mělo chodit samo, teda dle mého názoru, naučit se :slight_smile:
4. zář 2007 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jednoznačně samo. A nemysli si, může to pěkně trvat. Malá taky chodila kolem nábytku v 10. měsících a sama až za 4. Není kam spěchat. Ať co nejdéle leze a posiluje zádové svalstvo a nechá páteř ať se pěkně vyvine.
5. zář 2007 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
makelko chození není dědičné :grinning: já chodila sama v 7měs a malý začal sám v roce :wink: ale pár krůčků sám udělal už v 10měs,takže to chce čas :slight_smile: určitě je lepší,když začne sám :wink:
5. zář 2007 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eleanor - v sedmi mesicich :confused: :confused: :confused: To jsi teda atlet :slight_smile:
5. zář 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek