Popruhy pro chození kojenců. Víte o něčem?

madope
4. zář 2007

Dobrý den, chci se zeptat, zda nevíte o popruzích pro kojence, které by mu usnadnilo chození a rodičům umožnilo se aspoň trochu narovnat...Zkoušíme s malým chodit, ale bojíme, se, aby ho z toho nebolely ručičky...Předem díky...

jita2
4. zář 2007

ahoj,
já jsem si je zrovna minulý týden objednala, protože mít ručičky přímo nahoře není dobré pro dítě na páteř, já jsem je objednala na www.mimibazar.cz a jsou tam většinou pod názvem "vodící kšíry", určitě tam byl nějaký výběr..... 😉

jita2
4. zář 2007

To jsou přesně ony
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6783787
to jsou použité, nebo tyhle-
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6792522
ty jsou nové, určitě je tu spousta na výběr 😉

dashak
4. zář 2007

madope, kup si v obchodě s kojeneckým zbožím kšíry do kočárku od canpol babies. Je to do kočáru + pro chodící dítě se tam přidává vodítko a můžete chodit. Nevím kolik to stálo, myslím něco kolem 100-150 kaček

makelka
4. zář 2007

A myslíte si že je to bezpečné??

dashak
4. zář 2007

Nevím, nikdy jsem to jako vodítko nepoužila. Potřebovali jsme kšíry do hlubokého kočárku, protože se v něm malá stavěla a nechtěla jsem, aby někde vystřelila

makelka
4. zář 2007

No jelikož už taky asi budeme brzy chodit, tak o tom uvažuje, ale říkám si, jestli se to to dítko nemá naučit samo, proč ho nutit chodit a ještě vodit jako pejska?

dashak
4. zář 2007

Určitě. Ať radši capká kolem nábytku a sám až si troufne. Ale u vás je to na samostatnou chůzi nějak brzo ne? Mně malá sama začla ve 14 měsících nekorigovaných (je nedonošená), takže defakto v roce.

makelka
4. zář 2007

nemyslela jsem hned 😉 já chodila v 9.měsících tak nás to asi taky brzy čeká 😉 malej už u všeho stoupá 😉 ale i tak by dítko mělo chodit samo, teda dle mého názoru, naučit se 🙂

dashak
4. zář 2007

Jednoznačně samo. A nemysli si, může to pěkně trvat. Malá taky chodila kolem nábytku v 10. měsících a sama až za 4. Není kam spěchat. Ať co nejdéle leze a posiluje zádové svalstvo a nechá páteř ať se pěkně vyvine.

eleanor911
4. zář 2007

makelko chození není dědičné 😀 já chodila sama v 7měs a malý začal sám v roce 😉 ale pár krůčků sám udělal už v 10měs,takže to chce čas 🙂 určitě je lepší,když začne sám 😉

tiki
5. zář 2007

Eleanor - v sedmi mesicich 😕 😕 😕 To jsi teda atlet 🙂