Poraďte stránky k učení miminek

kyky
29. srp 2007

Ahojky, mojí holčičce je 9měsíců a potřebuju poradit. Naučila se:jak jsi veliká, jak se máš( tak, tak všelijak), a paci, paci. Co je dalšího pro taková miminka nebo na jakých stránkách najdu jak na to??!! Děkuju za radu

mikca
29. srp 2007

http://www.babyonline.cz/vyvoj-ditete/psychomot... něco málo je tady. nevím jestli existuje nějaké učení, ale neboj to poznáš na svém mimču sama na co ti zareaguje...takže jediné co můžeš asi dělat je hooooodně se mu věnovat a hoooodně si s ním povídat a uvidíš jaké bude dělat pokroky.

musko
29. srp 2007

Ešte je dobré sadnúť si, dať dieťa medzi svoje nohy a oprieť chrbátikom o seba a prstami pochodovať od stehien na palce na nohách a pri tom hovoriť - Leze, leze mraveneček, vyleze až na paleček. A postupne sa to dieťatko naučí samo na svojich nohách...
Ešte je super vec, čo nás učila kamoška v MC, ale neviem, či to správne popíšem - položíme dieťatko na chrbátik na deku na zem, kľakneme si k nemu a hovoríme Mísím, mísím Boží dárek - a pri tom akože miesime-jemne masírujeme mimi od hlavy k patám - až domísím, budu válet - robíme s mimi akoby polobrat - otočíme na jeden aj na druhý bok a vrátime na chrbátik - až uválím, budu píct - urobíme pre mimi skrýšu - predkloníme sa a oprieme sa lakťami o zem za miminom - tvár máme akoby miminku na brušku - malo by byť schované akoby v piecke - až upeču, budu jíst - tvárime sa, že dieťa akoby jeme - ham, ham, ham. ( neviem, či som to dobre popísala 😉 )

musko
29. srp 2007

Ešte som chcela povedať, že deťom sa to veľmi páčilo... A nám nakoniec tiež 😉

kyky
autor
29. srp 2007

Děkuju za rady, mám jenom strach abych něco nezanedbala a nemám kolem sebe ani kamarádky které poradí. Já pak budu radit jim.

musko
29. srp 2007

Neboj, nič nezanedbáš - pre dieťa je doležité, že si s ním a komunikuješ - čítaš a tak. Mne veľmi pomohli CD s detskými pesničkami....

kyky
autor
29. srp 2007

Jak si založím fotoalbum?

musko
29. srp 2007

Ak máš v počítači svoje fotky, tak jednoducho - stiahneš ich do albumu tu na koníkovi

musko
29. srp 2007

Klikni na moje alba a tam nasťahuj fotky.

bledulka
29. srp 2007

kyky-mám knížku (pošlu ti ji do IP-asi by to byla přímo reklama) a tam jsou takovéto tipy-jsou tam říkadla,co se u nich dělá a co to rozvíjí.Jsou tam tipy na hraní s dětmi rozdělené od 0+,1+ atd-podle věku...vřele doporučuju sehnat-my ji máme a už teď něco používám 🙂

slonik
29. srp 2007

ahojky bledulko, mohla bys mi, prosím, tu knížku poslat taky do IP? Děkuju 🙂

bledulka
29. srp 2007

tak jsem vložila do alba ukázku z knížky 🙂

musko
29. srp 2007

Ďakujeme!