Rybí tuk, máte zkušenost?

nonacek
15. led 2018

Dobrý den chtěla bych se zeptat na zkušenosti s rybími tuky. Mam syna 2 roky a nechce se mu mluvit i kdyz vsemu rozumí a chtěla bych mu podávat rybi tuk slyšela jsem ze to pomáhá v učení soustředění. .. Prosím o názory a zkušenosti ..dekuji😘

lenkas1982
15. led 2018

@nonacek Tak v téhle souvislosti nevím, ale rybí tuk je určitě dobrý nápad z mnoha důvodů, mj. např. imunita a už jen to, že ho (resp. omega3) ve stravě máme málo, což mj. přispívá dlouhodobě třeba k vyššímu riziku kardiovaskulárních nemocí aj. Takže směle do toho, pro malé děti doporučuju rozlévané od Mollers, vzhledem k tomu, že kapsle nepolknou.

mariti
15. led 2018

Proč ne, taky jsem dětem chvíli dávala, aby se rozmluvili. Akorát já jsem si vybrala rostlinnou variantu, a to chia olej. Těžko říct, jestli to pomohlo, ale mluvení se určitě postupně zlepšilo. Každopádně tím nic nezkazíš.

nonacek
autor
16. led 2018

@mariti
@lenkas1982 Děkuji za odpověď 😘

nonacek
autor
16. led 2018

@mariti mužů se zeptat jestli ten olej je lepší neboli stejný......... jako rybi tuk

mariti
16. led 2018

@nonacek Myslíš chuťově nebo složením? Složením by to mělo být určitě minimálně stejně kvalitní, jen je to prostě na rostlinné bázi. Chuťově - není tam ten "rybí ocas". Moje děti neprotestovaly, jde spíš o zvyk a jak se jim to podá, resp je to individuální jako vše. Syn si tak zvykl, že přímo vyžadoval ranní "vitamínek".