Syn nesnáší kočár. Jak ho naučit v něm spát?

jakelina
14. kvě 2010

Máte někdo radu, jak naučit dítě spinkat v kočáře???Můj syn ho vyloženě nesnáší a řve v něm, nemůžeme na delší procházku. Jinak spí doma hezky, ale venku je to tragédie. Budu vděčná za každou radu.

ivika18
11. čer 2010

@jakelina, tak to gratuluju 🙂 . S tím šátkem je to doma celkem v pohodě a ven jdeme až navečer, no a kdyžtak nás pak oba převleču, tak hrozný to není. A pořídili jsme funkční prádlo, tak to snad bude vyřešený. Taky jsem se toho bála, ale když to tak vezmeš, tak v kočárku (a my máme ještě černý) musí být taky hrozně. No já jsem ráda, že mi usne a během hodiny není 3x vzhůru, i na věčně nafouklý bříško to pomáhá, tak ho klidně budu nosit, sama jsem nevěřila, že mě to tak nadchne 😉 .

jakelina
autor
12. čer 2010

@ivika18 tak to je fajn, že alespoň takhle. 😀

zberuska
15. čer 2010

naše princezna měla období, kdy to v hlubokém kočáru prostě nešlo - pořád řvala, nemohla usnout a když usnula, tak ne nadlouho... vyzkoušeli jsme sporťák, i když na něj byla ještě malá a bylo to o moc lepší; před pár dny jsem si troufla hluboukou korbu vrátit zpět a celkem to jde!
držím palečky všem, kdo s tím mám problém - vím, jaké jsou to nervy

jakelina
autor
16. čer 2010

@zberuska tak to je fajn, že je to lepší 😀

irenka
23. čer 2010

Ahojky,
znovu otevírám toto téma.
Mám ten samý problém, jen s rozdílem, že můj Matýsek je ještě malý na jiný kočárek než hluboký.
Nejlépe mu je v mé náručí aby všechno mohl vidět. Sedět ještě neumí a nesmí a nosit ho v šátku nemůžu jelikož mám nemocná záda... ale co s tím?
Sportáci jsou asi až jen pro mimi co můžou sedět ne?

jakelina
autor
23. čer 2010

@irenka pokud máš polohovací sporťák, který lze úplně položit, tak proč ne. Nebo voz v sedačce do auta na podvozku z kočárku, jestli ti jde na něj nasadit. Já mám taky skoliozu a tak šátek byla poslední možnost a nakonec jsem zůstala věrná kočárku. Vozila jsem v hluboké korbě, pak tam nechtěl být a začaly hezké dny, tak jezdil v autosedačce a po usnutí jsem ho položila do úplného lehu a spokojenost. Teď zase jezdíme v hlubokém a v pohodě.
Fotka v sedačce do auta, krásně viděl a záda si tam nekřivil.