Syn ve vzteku kouše. Jak ho to odnaučit?

syrael
29. črc 2008

Nazdarek, jsem trochu vykolejena z toho, ze muj drahy, roztomily andilek si zvykl pri rozcileni kousat do ruky, nebo obliceje. Nejdriv to zacal delat babicce a ted uz parkrat hryznul i me...Kamaradky me uklidnovaly, ze jejich kvitka delala podobne kousky, ale ja s tim rozhodne chci zkoncovat, protoze se mi to nezda dvakrat fajn...
Nemate nektera podobne raubire a pripadne zarucene recepty jak je to odnaucit?
Pobavila me moje kamaradka, ktere kdyz vsechny pedagogicke pokusy selhala, tak kousla bobana taky, aby si uvedomil co dela🙂 Na ja kazdopadne timhle smerem jit nechci🙂
Prosim poradte! Moc dekuju

petule.h
29. črc 2008

Tak to ti nezávidím, moje kamarádka má holčinu a ta dělala to samé a dělá to občas pořád a navíc ještě štípe...všechny děti okolo si to u ní vytrpěli... 😒 ...no občas jí to popadne..i když má maminu opravdu nijak mírnou a vždy dostala na zadek, stejně to tam občas je...ono je to spíš povahou dítěte, ale uklidním tě...jednou to přestane 😀

ria80
29. črc 2008

Dělal to můj brácha,když byl malej.Ale to už byl větší,asi 3 roky.Tak ho mamka vzala ke košíkům pro psy,že mu jeden koupí.On se lekl,tak mu řekla,že ještě jednou kousne,koupí mu košík a bude ho doma pořád nosit.Od té doby nekousal. 😀

syrael
autor
30. črc 2008

ria80 - tak to je fakt dobrej napad🙂 Skodas ze ten muj boban je jeste tak malej, uz aby z toho mel rozum, jestli to do te doby neprestane resit, udelam asi to same🙂 Diky

kacka79
30. črc 2008

Tak už jsem si myslela, že mám sama malého sadistu!!! No jediný rozdíl je ten, že Fíla mě kouše při mazlení a když je šťastný, třeba když si ho ráno vezmu k sobě do pelechu tak mě radostí hryzne.. mám po těle modřiny jak po domácím násilí - někde i otisk 😀

simipel
30. črc 2008

Tak my tohle období měli asi kolem roku, tak i já když mě malá kousla, tak jsem ji na oplátku hryzla i já,ale jen trošku, nejsem přece sadista. 😀 A řekla jsem ji, že se to nedělá, že maminku to bolí a že bude mami plakat, tak ještě párkrát to udělala, ale pak ze dne na den přestala. 😉

vrtule83
4. srp 2008

Tak naše malá doslova hryže a štípe když je unavená a myslím si že to prostě časem přejde 😉

lamia
4. srp 2008

Syrael tak naše malá měla období kdy taky kousala nás,tak pokaždé šla za trest do ohrádky,což naprosto nesnášela a velmi rychle pochopila,že kousání rodičů je tabu...bohužel poslední měsíc několikrát kousla děti na hřišti nebo v mateřském centru,ne bezdůvodně,ale třeba se přetahovali o hračku apod,tak nejdřív bylo vysvětlení a když to nezabralo,dostala na zadek....ale nevím nevím,ona je hrozně bojovná,tak to asi bude nadýl jí to odnaučit...nějak se začla hrozně prosazovat.

syrael
autor
6. srp 2008

Je to zvlastni, ze to ty prcky tak bavi...Dokonce jsem zjistila, ze obcas se Kubajs hryzne sam, treba kdyz ho neco boli, nebo je nejak spatne nalozen... Mluvila jsem o tom s nekolika maminama a vsechny mi potvrdily, ze to byla bezna soucast vyvoje🙂 Doufejme ze se neocitnem v ty skupine, kde to prcky zas az tak nepreslo a jsou z nich obavani zurivci piskovist🙂

lenkarybicka
6. srp 2008

ahoj,meli jsme doma s malym to same,dovolil si to asi tak trikrat,ja ho vzdycky kousla taky ale jen trochu,asi mu to doslo a prestal.

binki
2. zář 2008

tak to zkusím taky, zatím jen štípal a pleskal, včera mne hryznul do ramene, když jsem mu z pusy sebrala korálky, co jsem měla na krku 😢

pokornaivca
2. zář 2008

Tak to vám holky nic nezávidím,naše malá nekouše ale křičet,ječet vztekat se to všechno jí jde na 100procent,u nás nezabírá nic jiného než strašidlo nebo když už je nejhůře zasáhne ruka,občas nám stačí jen ukázat vařečka,ona ví že když bude dělat dále dostane sní přes prdku

balvik
8. zář 2008

Jojo, nase Anezka taky kouse a stipe...a myslim, ze pri obojim, pri blbnuti a i pri vztekani. Doufam, ze ji to, jak pisete, prejde 😵 . Co ja, ja to vydrzim (vzdycky ji vynadam nebo "placnu" - bez uspechu), ale spise se bojim, az se timto zpusobem zacne "venovat" detem...asi budem bez kamaradu ☹ .

anatanka
10. zář 2008

Miri taky kouse, kdyz ji nekdo nastve. Mě ne, mě jen stipe, ale kouse ostatni deti a to dost, za kazdou malickost na ne hned vyceni tesaky. Staci, aby ji nekdo sahnul treba jen na kocarek. Nekdy mi je fakt trapne... Nellinku od Lazenku nedavno pokousala tak, ze tam mela bebí jeste po trech hodinach.

nursik
11. zář 2008

Když kousla, kousla jsem taky. Hodně rychle se to odnaučila 😉